kącik skoków

eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 marca 2014 18:54
anai, fajnie śmigacie 😉
KTO SKACZE 150? 🙇
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 marca 2014 20:27
anai podziwiam zawsze oddana reke mimo mocnego baskilu!
anai - dziadek rewelacja! Może narzekasz na dynamikę ale po tych zdjęciach nie widać jej braku  😁
eterowa, dzięki!
kociarnia dziś mieliśmy wyjątkowo mocne przyciąganie przez lewy stojak niestety  😁 (ale za brak kasku u Ciebie  :rozga🙂
margaritka, staram się jak mogę. Na niższych przeszkodach u niego nie ma po co ręki oddawać, przy wyższych czasem ręki brakuje 😉
salto piccolo e, bo to zdjęcia, zawsze rzeczywistość jakoś tak lepiej wygląda 😉 Ale dzięki!
Do Sopotu i my zawitamy w przyszly weekend  🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 15:55
Nasze podskoki 😉 Ja się załamałam, bo jakoś ostatnio wychodzę przed konia w skoku i przez to mam wrażenie, że mu przeszkadzam 🙁 Ale w niedzielę mam wreszcie trening, pierwszy od dłuuuugiego czasu, więc ktoś spojrzy na nas z ziemi 🙂 Koń bardzo fajnie, drągi szanuje, nie zrzucił ani razu 🙂






I taki jakiś skok terenowy 😉 Przez bramkę w naszym parku:

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 marca 2014 16:00
Eter zacny koń milordzie  😀  :kwiatek:

Mnie tylko zastanawia podłoże za tą bramka w parku. Tam jest coś poukładane? W sensie jakieś płyty lub coś w tym guście?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 16:02
Mozii, nie, nie, niczego niebezpiecznego tam nie ma 😉 Z wyjątkiem samej bramki 😁 Dziękujemy :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2014 16:04
eterowa, skakanie takiej ażurowej, metalowej brameczki pod światło... o matko, nie boisz się o siebie i konia?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
13 marca 2014 16:06
Tak się domyśliłam kochana  😉 O skoki po betonie Cię nie posądzam  😁  :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 16:07
Strzyga, może na zdjęciu tak się wydaje, ale naprawdę jest dobrze widoczna. Poza tym ja się na karkołomny skok nigdy nie odważę, wolę już konia zatrzymać jak nie pasuje do stałej przeszkody 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2014 16:10
eterowa, tylko wiesz, że konie widzą inaczej niż ludzie? Nie zastanawiało Cię, dlaczego na wkkw nie ma przeszkód zbudowanych z metalowych rurek? Ale oczywiście nie mój cyrk i nie moje małpy.
eterowa Też lubię sobie skoczyć szlaban w lesie ale to podłoże z jednej strony to chyba nie najlepsze
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 16:25
Dramka, to jest zwykły, "grubszy" piasek 😉 No ludzie, macie mnie za wariatkę? :P
Strzyga, czy Ty potrafisz tylko nam życie uprzykrzać? Bo Twoje komentarze w moim kierunku zawsze są krytyką, aż mi się nie chce wchodzić w temat jak widzę, że Ty coś napisałaś pod moim postem... Może pokaż swoje zdjęcia? Bo chyba nie widziałam nigdy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2014 16:27
Wam znaczy komu?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 16:29
Pisałam w liczbie mnogiej jako o sobie i koniu, co jest trochę nielogiczne, przyznaję.
Dobrze, że istnieje opcja "ignoruj" :kwiatek:
Życzę miłego popołudnia 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2014 16:30
eterowa, i uprzykrzam Ci życie?
Strzyga nie tylko jej. Pojawiasz sie w kazdym watku i zachowujesz jakbys zjadla wszystkie rozumy. Eterowej pewnie chodzilo o to ze zamiast tylko komentowac pokazalabys co Ty potrafisz oczywiscie oprocz wstawiana komentarzy na volcie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2014 17:13
Tu jest 18 000 wątków, wątpię, żebym pojawiała się w każdym =)

... ale miło, że ktoś próbuje prowadzić statystyki moich postów. Jeśli można poprosić o tabelkę w Excelu, byłoby super  :kwiatek:
Coz... nie spodziewalam sie po Tobie jakiejs blyskotliwej odpowiedzi.
Przenosnia jest Ci obca.

Koniec OT. Wracam do czytania postow osob ktore cos soba reprezentuja.
Mnie tam światło na zdjęciach nie martwi aż tyle, co fakt, że ta bramka ma szansę się otworzyc, jakby tak koń zahaczył kopytem
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 17:36
ikarina bramka się nie otwiera, jest "zawiązana" łańcuchem.
ikarina bramka się nie otworzy, bo jest zamykana na kłódkę. Co nie zmienia faktu, że dla mnie skakanie takich przeszkód jest głupotą.
ikarina bramka się nie otwiera, jest "zawiązana" łańcuchem.


łoooo matko, to jeszcze gorzej, dziewczyno, gdzie ty masz wyobraźnię  🙄
Jak tylko zobaczyłam zdjęcie eterowej  na fb  pomyślałam że to dość ryzykowne , wstawiać takie zdjęcie pod opinie. O ile laikom może się jeszcze spodobać, to na revolcie jest jak strzał we własne kolano 😉
Wyobraźni brak, oby tylko znowu nie było płaczu i lamentu, że z koniem źle.. 🙁
Cała revolta się zrzuca, pomaga i patrzcie jaki szacunek do cudzej pomocy... i własnego konia
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 17:51
Smutno się czyta takie komentarze... Ja nadal jestem i zawsze będe wdzięczna za pomoc, nie czuję sie dobrze moralnie po zarzucaniu mojej osobie, że tego nie szanuję!!
Napiszcie to wszystkim zawodnikom, którzy cross jeżdżą. Nie takie przeszkody się tam skacze i nie z takim ryzykiem. Pozdrawiam :kwiatek:
POZA TYM: doskonale znam swojego konia. Wiem na ile mogę sobie pozwolić. Zapraszam każdego, kto się tu wypowiedział na jazdę i skoki, może zrozumiecie o czym piszę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2014 17:53
Właśnie eterowa - nie skacze się takich przeszkód na krosie =)

...ale to ja uprzykrzam życie koniowi moimi komentarzami 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się