Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ale mi się wydaje, że cały czas jestem trzpiotką. Oczywiście, zauważyłam zainteresowanie cudzymi dziećmi, opłacanie rachunków, branie odpowiedzialności i zachowywanie się "dorośle"... ale i tak cały czas myślę, że jestem jeszcze nastolatką 😀

To nie mija z wiekiem. Ja ciągle, a w zasadzie dopiero teraz świadomie, postrzegam siebie jako dziecko i to wewnętrzne dziecko pielęgnuje. Bardzo fajnie idzie to w parze z zabawą z własnym dzieckiem. 😁

Julie O dokładnie! Tylko to jest takie dziecko, które bardzo w sobie lubię. Gorzej jak się budzi takie: nie robię, nie chcę, nie BEDE! Szybko przechodzi, bo w końcu syna trzeba nakarmić  😁
Buahahahaha! Ogur, nie przejmuj się, jutro będzie lepiej, będziesz dzien starszy :P!!
Ogurek,jeśli dobrze zrozumiałam,to masz urodziny?W takim razie wszystkiego naj,naj.....obyś miał jak najwięcej tych końskich dup /oczywiście do wsadzania rąk/ :kwiatek:
mało jestem na czasie, ale kim jest Veritim / p. Roman? to jakiś znany trener? To zawodnik z wielkim dorobkiem sukcesów? Miał wypadek i przez ten wypadek jest niepełnosprawny, przez co nie może pracować tak? i nie  ma żadnej renty, a i nie ma jak zarobić, więc revoltowicze kupują mu różne rzeczy i przelewają pieniądze, tak?

Ma rentę, ale jakąś groszową. zawodnikiem był na Służewcu, nie wiem, czy wybitnym. Miał wypadek, bardzo poważny, na torze. Jest sam. Gdyby nie ludzie dobrej woli, nie miałby za co żyć.

e: literówki
ikarina, ja cię bardzo lubię, więc nie obraź się 😉, ale po nadaniu ci tej moderatorskiej funkcji coś dziwnego stało się z twoimi postami! Jakaś taka świętsza od papieża wypadasz, umoralniasz, upominasz się o jakąś nadmierną poprawność polityczną... Ja chcę ciebie dawną, bo za chwilę kolejna Facella się z ciebie zrobi ;P
Dzionka, spoko, ja tylko w tej jednej sprawie tak surowo 😉 Resztę staram się załatwiac na luzie, jak zwykle.
ikarina, no własnie ja mam takie osobiste wrażenie, że to nie tylko o tą crazy eterową chodzi, nawet przed poczytaniem  o tej awanturze doszłam do takich wniosków. Chill kochana po prostu 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 22:41
Ikarina mogłabyś chociaż nie kłamać nt. rzekomych szeregów 130 na skok-wyskok, bo czegoś takiego chyba nie da się skoczyć. A nawet jeśli to nigdy tego nie robiłam. Tak zmarnowałam tego mojego konia, który teraz jako 9-latek może tylko na spacerki się nadawać... A tak naprawdę- nigdy w życiu ten koń nie kulał od zmian w kościach/stawach/sięgnach/kręgosłupie itd. To chyba o czymś świadczy. Ja rozumiem, że idiotyczne pomysly czasem (coraz rzadziej!) mam i zrozumiem błąd dopiero po czasie, ale ciągłe ocenianie przez pryzmat przeszłości boli.
eterowa, oj było kiedyś coś z tymi szeregami 130. Wbiło mi się w pamięc po prostu.

Dobra, wystarczy już. Wszyscy mówią chill, to robimy chill :kwiatek:
ikarina, tak już jest, że moderator nie zyskuje możliwości w dyskusji (wyrażania własnego zdania) - on je częściowo traci. Nie staraj się być stróżem moralności 🙂 - to przechlapane, w wydaniu każdego człowieka. Właśnie leci bajka z CD - o krawcu, który w niebie siadł na Boski tron - i cisnął złotym podnóżkiem w staruszkę-praczkę, która ukradła dwa prześcieradła.
Każdy z nas postrzega wszystko przez pryzmat własnych doświadczeń. Np. nt. "szlabanu" mam pewną opinię, bo coś tam widziałam na własne oczy -  chyba już zawsze z lekka włos będzie mi się jeżył. A z ciekawości spytałam męża - WKKWistę przecież, co sądzi o takiej przeszkodzie. Usłyszałam: "przeszkoda jak przeszkoda, zaimprowizowana".
To, że ty, ja, ktoś postąpił(by) tak a tak niekoniecznie oznacza, że inne decyzje zasługują na potępienie.
Tak już jest na tym świecie (dość ewangelicznie) że kąkol i zboże rosną sobie razem - do żniw.
Sama pisałaś, że się najęłaś na sprzątaczkę 🙂 Jasne, nie odbiera ci to prawa wyrażania prywatnej irytacji, ale rzucanie gromami to przywilej Zeusa 😀
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
14 marca 2014 05:24
Jedna rzecz wkurza mnie w wątku Viritima - a jestem stara i z chorymi ludźmi mam doczynienia na codzień, ba! Rozumiem problemy z pisownią choć czasem dobrze muszę podumać o co p. Romanowi chodzi np. Ze śrutem 😉 - wkurza mnie takie plucie na były system. Wiem, był kiepski, ale ludzie jeździli, startowali, totalny dramat to nie był. Pan V. Miał wypadek już po upadku "komuny" i to obecny system nie dał mu nic prócz groszowej renty. Wszystko ma swoje "zady i walety" ale takiego zacietrzewienia nie lubię.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 marca 2014 06:38
ikarina, piątka, ja miałam to napisać, że jak nie stać na konia i ma komornika to niech go pogoni, może ktoś rozsądniej go będzie użytkował.


edit:

Druga sprawa
Libeerte, znam nastolatkę, której matka zmarła, gdy była dzieckiem, tatuś tyra za granicą, ona sama chodzi do szkoły i utrzymuje i wychowuje młodszego brata. Rozmawiam z nią CODZIENNIE na fb i przez telefon - i powiem krótko - ty mogłabyś jej tylko stopy całowac. Rozmowa z osobą, jak ona wygląda zupełnie inaczej, niż z tobą. W porównaniu do niej jesteś maluczka

Przystoi tak użytkownikowi forum, a tym bardziej modowi pisać? Rozumiem napisać "nie masz doświadczenia", ale o całowaniu stóp i byciu maluczkim (to nikim mialo znaczyć tylko w bardziej przystęnego formie?) ?
halo, JARA, dziękuję. Rozumiem, przemyślę. :kwiatek:

halo, ja już dawno sprzątaczką nie jestem, to serio żaden akt irytacji - a związanej życiem osobistym w szczególności
Przypadkiem natrafiłam na jeden wpis i popatrzyłam na resztę :

http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=31583;sa=showPosts
Że tak nowocześnie spytam: WTF ???? Dla mnie to persona non grata.
kujka   new better life mode: on
14 marca 2014 08:24
Taniu, nawet nie persona, jeno zwykly troll.
Taniu, nawet nie persona, jeno zwykly troll.

Tak i powinien wylecieć z hukiem.
[quote author=kujka link=topic=785.msg2038964#msg2038964 date=1394785488]
Taniu, nawet nie persona, jeno zwykly troll.

Tak i powinien wylecieć z hukiem.
[/quote]

pisałam z tym do ikariny, mówiła że już zbanowany
Rozumiem. A wygląda jakby był aktywny. OK.
Haha, Tania nie widziałaś najlepszego- wątku założonego przez tego trolla. Miał bardzo wdzięczny tytuł "spier...cie fszysscy" czy jakoś tak 🤣
A czemu te posty jego nie na temat zostały?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 marca 2014 09:15
Bo nie ma zwyczaju kasowania postów 😉
I to mnie tu wkurza. Jakaś paranoja, że wszystkie posty muszą być zachowane. Nawet poziomu "na g to gówno!!!!!!!!!!!!!!!!!!" czy "lalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  wysmiewa". Jakby nie wiem jak ważne były w dyskusji.


edit: poza tym, niech trafi się ktoś nieuświadomiony o zbanowaniu wpr22, to jeszcze będzie próbował odpowiedzieć mu.
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 marca 2014 09:33
Dziewczyny chill. Posty są usuwane. Większości już nie ma.
Milla nie ma co się gorączkować.
W necie siedzę sporo, a to jest pierwsze forum, które traktuje posty jako nietykalne.
Jak dla mnie totalna głupota.
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 marca 2014 09:42
Milla ale nie rozumiesz, że większość jego postów jest już wykasowana?
Dokładnie, nie sposób wszystko na raz wykasować bo on całe forum, w każdym wątku popisał jakieś głupoty.
Naprawdę problem jest wejść w jego profil i usunąć posty, które nabił?
Od 2 dni?
Tania nawet dla ułatwienia link podrzuciła.
Postów zostało ok 10, mod usuwa jeden post w 5 sek.
On wcale setki ich nie nabił, wiec nie róbcie z tego pracy na miesiąc....
Milla, może przestań się zachowywać jak księżniczka na ziarnku grochu, co? to taki straszny problem, te parę postów które zdążył nabić? wciśnij ignoruj, to cie nie będą kłuły w oczy, a modom daj pracować w spokoju  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się