Stajnie na Śląsku

Ciach!
Donia, znasz zasady forum - zapraszam do ogłoszeń
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 marca 2014 06:43
Szalona rozglądam się za młodym folblutem i chce się dowiedzieć czy warto kupić tam, czy szukać czegoś innego.
Cześć!
Szukam wolnego, taniego boksu, może być w przydomowej kameralnej stajni - mogę pomóc w razie potrzeby przy koniach. Okolice Bytomia, Tarnowskich Gór.
Gdyby ktoś coś wiedział, bardzo proszę o priv!  :kwiatek:
Hej, szukam dwóch wolnych boksów do 20km od Katowic. Zależy mi na ujeżdżalni z dobrym podłożem i możliwością prowadzenia treningów skokowych (przeszkody, odpowiednie warunki), gdyby była hala byłoby super. Bardzo przydałby się też jakiś las do wyjazdów w teren. Ktoś coś wie?
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
12 marca 2014 19:39
Myśle, że to dobry wątek jest- ze względu na to że nie posiadam konta na facebooku chciałam przekazać osobie która na fb poszukuję mojego konia Dukata że rudy jest w dobrych rękach, jest szczęsliwi. Gdyby coś zapraszam do kontaktu. Tylko proszę o urwanie dyskusji na fb ponieważ pisane są w komentarzach różne śmieszne rzeczy typu że koń był na treningu skokowym i że jest w woj. opolskiem. Bardzo mnie to rozśmieszyło, mam nadzieję, że osoba pisząca na fb spędza również czas na revolcie 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 15:44
CIACH!
Reklama
nixx coś więcej ? Potrzebujesz hali, lonżownika, karuzeli ? Konie padokowane, derkowane ?
eterowa bardzo przyjemne miejsce 😉 Podobają mi się takie przestrzenie.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 marca 2014 19:26
equi.dream, zapraszamy :kwiatek:
eterowa pięknie u Was 😉
Eterowa - a kto tam u Was jest trenerem od WKKW jeśli można wiedzieć ?
Bo ja w woj śląskim znam tylko jedną taką osobę, ale chętnie dowiem się czegoś nowego .. 🤣
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 marca 2014 08:27
P. Dominika Stan 😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
14 marca 2014 08:54
mam pytanko czy ktoś z was słyszał coś o stajni Karna? znajduję sie w okolicach Bolesławca ( za błędowem) 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 marca 2014 09:11
W związku z licznymi pytaniami na PW piszę tu: cena za pensjonat w Kokoszycach z codzienną opieką to 570zł 😉
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
14 marca 2014 09:15
po tych cudnych zdjęciach nie ma się co dziwić 🙂 jak pałacyk bajkowy poprostu 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
14 marca 2014 11:09
570? serio? Jak za takie piękne widoki, stajnię...  💘 mało 🙂

Bardzo mi się podoba całokształt, a no i siodlarnia super - czysto, przestrzennie. I ta kanapa  😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 marca 2014 13:14
Jak u Pana Boga za piecem 😁 Jeśli chodzi stosunek jakości do ceny to myślę, że jesteśmy niepokonani 😉
nakarzynka do kiedy jest termin zapisów na zawody?
P. Dominika Stan 😉

No to chyba raczej nadużycie że Dominika jest trenerem WKKW, bo Dominika nie ma żadnych takich uprawnień, rozumiem że same nadałyście jej tytuł trenera WKKW?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 marca 2014 19:18
Ikarina możesz mi powiedzieć jaka to reklama? Bardzo proszę o przywrócenie zdjęć, bez przesady... Mnie tam wcale a wcale nie zależy na nowych pensjonariuszach, po prostu chciałam pokazać, że taka stajnia też istnieje i co w niej mamy... Reklama jak już to cena pensjonatu, ją możesz skasować.
Zgadzam się z Eterową, dla mnie np. to dość ciekawa informacja zobaczyć, że są takie stajnie na Śląsku. ; )
Bez przesady. Świadomie czy nie - to wygląda jak reklama. Jakiś czas temu inna użytkowniczka była ukarana za to samo, więc czemu dla niektórych stosować zasadę, a dla innych nie? Z resztą - jest katalog stajni w prawym, górnym rogu.

Ejj, jak tam z tym spotkaniem 22-23? Jeszcze zapowiada się, że mam wolny weekend, więc..... ? 🙂
Mamy nowy boks w stajni, gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam do ogłoszeń lub pv  🙂

A to nie jest reklama?? Jak widać jedni mogą, inni nie,,,
Hej dziewczyny, wiecie czy sa teraz jakies zawody w skokach/ujeżdzeniu?
Na facebooku założyłam nową grupę - zawody jeździeckie na śląsku https://www.facebook.com/groups/655373097857785/ , zapraszam wszystkich 🙂
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
16 marca 2014 10:29
CIACH!
Reklama


Może w ogóle zamknijcie tamat o stajniach w konkretnych województwach? Każda pozytywna wzmianka może być potraktowana jak reklama... co za bzdura!!! Eterowa ani tej stajni nie prowadzi, ani nie podała żadnych konkretnych namiarów na właścicela... pokoazała poprostu jak to u niej w stajni wygląda... ale jak widać jednym wolno innym nie...
Ja też nie widziałam w poście eterowej żadnej reklamy i też z wielkim zainteresowaniem obejrzałam zdjęcia i fajnie wiedzieć że jest taka stajnia, tym bardziej że często bywam w tamtych okolicach. Z tego co mi wiadomo to w katalogu stajni nie ma zdjęć, a tak jak napisała Nord- eterowa nie podała żadnych namiarów itp.

Zatem również apeluję o przywrócenie całego postu eterowej bo był on jak najbardziej na miejscu.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 marca 2014 11:47
Ikarina, skoro pozytywna opinia pensjonariusza o stajni jest reklamą to czym jest to:

Mamy nowy boks w stajni, gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam do ogłoszeń lub pv  🙂



To jest zdecydowana przesada  ❗
CIACH/ pomyłka
Stronę temu jedna użytkowniczka została ukarana za informację, 2 strony temu jeszcze jedna, Arwi - Ty chyba też zostałaś ukarana za pytanie (w sumie nie wiedzieć czemu) - obrońców nie było. A teraz postulaty o równość.
Ale dooobra, ja sie tam nie znam.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
16 marca 2014 14:24
No i własnie dlatego te dyskusje traca sens, ze względu na nadmiar moderacji wybiórczej...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się