Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Konski Swiat niestety nie ma w tym roku stoiska na cavaliadzie. Ale ich sklep jest 10 minut spacerkiem od towaru🙂
O masz, dobrze wiedzieć... A ja tyle czasu byłam przekonana, że oni z innego miasta, i jak coś zamawiałam, to wybrałam wysyłkę, zamiast do nich podjechać. No to mam nauczkę na przyszłość, żeby zawsze sprawdzać adresy. 😉
Przepraszam jeśli dubluję pytanie, ale czy rozmiarówka kurtek pikeura wypada normalnie czy jest minimalnie zaniżona jak bryczesy? 😉 upatrzyłam sobie jedną i nie wiem czy brać 72 czy 76.


72 😉 wypadają większe i maja krótkie rękawy  🤔
Dziękuje  :kwiatek: mam długie ręce właśnie, a nie Lubie za krótkich rękawów.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 lutego 2014 09:46
oz szkoda  🙁
Ja osobiście uważam, że nowy PIKEUR jest po prostu MEGA!!!  🙂 Podoba mi się prawie wszystko,a już najbardziej choruje na te jasno zielone bryczesy Captiva... <3
Pytanie mam do Was 🙂 Dużo kupujecie rzeczy na Cavaliadzie na stoiskach, czy raczej oglądacie, a później zamawiacie przez internet?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu zmiany awatara.
Jak wypadają koszule konkursowe Kingslanda?Nie są małe?
Damskie wypadają normalnie
Ehhh byłam dziś w Pasikoniku i zachorowałam na Casco Mistral - super piękny w ogóle miłość od pierwszego wejrzenia, OCZYWIŚCIE brak dobrego rozmiaru - Ska nawet na głowę mi nie weszła...
Mam 2 casco mistralle,polecam 😉
Jak wypada rozmiarówka Spooks ?
Ma ktoś moze ta kamizelkę ?
http://www.zalando.pl/spooks-francis-kamizelka-brazowy-sk041b00g-702.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 marca 2014 09:55
Orientuje się ktoś jak rozmiarowo wypada ta XL-ka? Ma może ktoś tą bluze i może zmierzyć?
http://pasi-konik.pl/pl/p/HORZE-Bluza-polarowa-unisex-ZipCode-czarna-rozm.-XL/6210

Głównie pod pachami.
Damskie wypadają normalnie


na pewno? normalnie noszę S-M, a Kingslanda mam XS bo S była za luźna, no chyba że akurat ten model tak miał  🤣 😉
Misia bierz rozmiar mniejszą niż normalnie, chyba, że biust masz bardzo duży.
Jara XL jest ogromna, na rosłego chłopa.
TA-KI bo pewnie masz unisex, dlatego napisałam że "damskie" wypadają normalnie

Mi się wydaje że kamizelki spooksa są bardzo szczupłe..
no raczej nie unisex ;kolor nie bardzo i taliowana  🤣 dlatego pytam, bo jak się okazało że XS leży najlepiej byłam mile zaskoczona 🤣
To ja mam zupełnie inne doświadczenia ze spooks niż equi.dream jak dla mnie z kolekcji ostatniej zimowej lepiej było brać jak już to rozmiar większą... W moim rozmiarze czułam się raczej ciasnawo
mils   ig: milen.ju
08 marca 2014 14:41
Misia Pikeura mam rozmiar XS/34, HV Polo S, kamizelkę Spooksa mierzyłam M - była lekko przyduża, więc S zapewne byłoby ok. Na moje oko wobec tego, wypadało tak jak mniej więcej normalnie.
Normalnie jeżeli nosisz pikeur xs?
Według mnie Spooks ma zaniżoną rozmiarówkę. Zwłaszcza w biuście są przyciasne, każda z moich koleżanek, która ma "cokolwiek? na górze, musi brać większy rozmiar lub nosić lekko ropiętą bo inaczej spłaszcza. Ja też noszę 38 a M Spooksa - nie ma szans na zapięcie w cyckach.
W biuście owszem, dlatego napisałam, że przy dużym biuście trzeba większe. Jak dla mnie to wypadają idealnie w połowie rozmiaru. Zamiast typowego 36 mamy 36,5.
mils   ig: milen.ju
08 marca 2014 16:31
Dramka miałam na myśli, że normalnie na mnie, bo z reguły noszę właśnie XS/S, zależnie od marki. 😡
Według mnie Spooks ma zaniżoną rozmiarówkę. Zwłaszcza w biuście są przyciasne, każda z moich koleżanek, która ma "cokolwiek? na górze, musi brać większy rozmiar lub nosić lekko ropiętą bo inaczej spłaszcza. Ja też noszę 38 a M Spooksa - nie ma szans na zapięcie w cyckach.
ja noszę 36/s i miałam za duże cycki do s
mam prośbę zamierzam zmienić moje wiekowe czapsy koloru brązowego. Posiadam brązowe "zamszowe" sztyblety http://www.decathlon.pl/sztyblety-jedzieckie-classic-id_8206479.html  cos takiego, oczywiście juz troche bardziej wyblakłe i szukam do nich nowych czapsów tak do 200zł co możecie mi polecić żeby tak w miarę pasowało?? http://sklep.bergo.pl/p/10/4506/czapsy-roma-hippica-czarne-rozm-45-39-czapsy-dla-jezdzca.html  te wydaja mi sie za jasne
czy porpstu lepiej zmienic caly zestaw na pasujacy do siebie?
lepiej iść do watku z czapsami 😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
13 marca 2014 15:34
Jesli chodzi o kamizelki spooksa, to lepiej brać rozmiar większą ( mam dwie, mierzyłam z 5 i w każdej to samo ). Natomiast kurtki są duże. Nosząc L, praktycznie wszystkie pasowały na mnie M.

Wiecie może gdzie dostanę bananowa koszulkę konkursowa ?
Czy ktoś wie co to za frak?
GPA?
Equiline 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się