Ogłowia

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 marca 2014 20:01
Londstreet dziekuje🙂 jutro bede mierzyc swoje.
Hej, może pomożecie!
poszukuję ogłowia w kolorze koniakowym, dobrej jakości do 400 zł, z delikatnym opaającym naczółkiem i nie za szerokim nachrapnikiem (nie szwedzki - zapinany normalnie), najchętniej lakierowanym. Ktoś coś gdzieś widział takiego?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 marca 2014 21:24
czy ktoś miał już styczność z ogłowiem Horze model Cadans?  👀
Angeel, mi się w brązie bardziej podoba. W pierwszym ogłowiu paskudnie wyrobiony nachrapnik, ściaga go skośnik 🙁


oj, tam 😉
ja uwielbiam delikatne nachrapniki, które poddają się układaniu przez skośnik, jak by szły w kierunku meksykana 😉
nie lubię jak nachrapnik idzie idealnie prosto, a właśnie jak tak "ucieka", więc kwestia gustu 🙂
Farifelia   Farys 21.05.2008
13 marca 2014 21:45
sei, a nie przypadkiem Horka Candas? 🙂 Bo szukałam z ciekawości jak wygląda i Horze takiego nie znalazłam 😉 Wyskoczyła mi Horka Candas 🙂
Miał ktoś ogłowie Horze Constance? Jest piękne, ale nie wiem jak z jakością? http://sklep-skoczek.pl/horze-oglowie-constance.html
Onyxx, u nas w ogłoszeniach wiszą, czarne i brązowe. Wychodzi na to, że brąz ze zdjęcia sklepu ma mało wspólnego z rzeczywistością. Możliwe, że zdjęcia z ogłoszenia też nie do końca oddają kolory ale o to lepiej spytać użytkowników ogłowia 😉 Po natłuszczeniu też pewnie sporo ciemnieje.

brązowe:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/89428?q=constance&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=

czarne:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/78845?q=constance&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=

(żeby nie było, nie mam nic wspólnego z tymi ogłoszeniami 😉 )
Turbo bling prosto z Cavaliady:



Jakość nie jest specjalnie powalająca,ale raz na jakiś czas mogę się polansować 🙂
asds   Life goes on...
14 marca 2014 10:43
Dzizas..ale poblask...

DressageLife

Ile takie cuś kosztuje?
DressageLife, oh dear... 😁 Nie przekonam się nigdy do ozdóbek na końskim nosie. Skwary po zamontowaniu takiej ozdoby popatrzyłby chyba na mnie z miną "kill me" i odmówił wyjścia z boksu 😉
Ale do zdjęć, dla jaj, czemu nie 😉
asds   Life goes on...
14 marca 2014 12:17
Jak dla mnie jak na taki bling się Horze zdecydowało to mogło zrobić też zapiecia na haczyki, a nie standardowe klamerki.
Onyxx, u nas w ogłoszeniach wiszą, czarne i brązowe. Wychodzi na to, że brąz ze zdjęcia sklepu ma mało wspólnego z rzeczywistością. Możliwe, że zdjęcia z ogłoszenia też nie do końca oddają kolory ale o to lepiej spytać użytkowników ogłowia 😉 Po natłuszczeniu też pewnie sporo ciemnieje.

brązowe:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/89428?q=constance&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=

czarne:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/78845?q=constance&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=

(żeby nie było, nie mam nic wspólnego z tymi ogłoszeniami 😉 )



Miałam w ręku to ogłowie i mierzyłam na konia. Miało kolor taki sam jak na sklepowym zdjęciu, te ogłowie z ogłoszenia albo faktycznie po pastowaniu albo aparat przekłamał, bo brązik jest jasny
DressageLife szczerze, mijałam to ogłowie na targach.. szerokim łukiem. Dla mnie koszmarek, za dużo tego 🤬
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 marca 2014 16:34
DressageLife, noo  🤣 szał we wsi, że tak powiem  🤣 Za dużo jak dla mnie tych świecidełek 😉
Ktos je kiedys pokazywal na zdjeciach katalogowych, wg mnie hmm...jakby to delikatnie. No nienajladniejsze...
DressageLife cóż.. Mi to tak się średnio podoba... A ile kosztowało?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 marca 2014 16:53
I jaki to jest model?
Odpowiem za DressageLife: Horze Atlanta, ok. 300 zł. Dla mnie fuj, a na zdjęciach katalogowych to już w ogóle. 😉
DressageLife ogłowie boskie  😍  😍  😍  zakochałam się miłością wielką . Jest piękne !!!!!!!!!!!! 
Widzę że tyle samo zwolenników co przeciwników  😁 Ono przepięknie wygląda w słońcu,bardzo się świeci-raz na jakiś czas się polansuję,co mi tam 🙂
Mój koń ma małą głowę bez odmian,taki cukiereczek,jemu pasuje-myślę że mało jest koni które faktycznie wyglądają w tym dobrze-zawsze mam BR Kingstona w zanadrzu i robocze ogłowie składaka 🙂 Munsztuk za to mam bardzo skromny,więc nie będę zadawać szyku a la kulka dyskotekowa na zawodach  😁

Real foto proszę na spoconym nieco modelu:

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
14 marca 2014 21:11
DressageLife śliniłam się przy tym ogłowiu w Lublinie na Cavaliadzie 🙂 bo mój młody też bezodmianowy 😉 ale wygrało ogłowie DawMaga brązowe 🙂 i teraz czeka aż zorganizuje podwójnie opadający naczółek blig bling 😀
DressageLife, łeee na koniu robi wrażenie! Niegłupie raz na tysiąc lat do fotek 🙂
Pytanko mam
Za czasów jak miałam ursusowe oglowie wszyscy nowe oglowie moczyli w oleju. Jaka teraz tendencja?
DressageLife, na modelu fajnie wygląda 🙂
sznurka[quote author=sznurka link=topic=39.msg2039911#msg2039911 date=1394863067]
Pytanko ma
Za czasów jak miałam ursusowe oglowie wszyscy nowe oglowie moczyli w oleju. Jaka teraz tendencja?


🤔trzałka:
Więc u mnie w stajni moczymy w oleju jak jest gorszej jakości skóra: taka nie elastyczną, twarda czy już w ekstremalnych przypadkach nawet sucha
- wtedy ogłowia często przeżywają dozgonne odżywienie i konserwacje 😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
15 marca 2014 06:54
Ma ktoś doświadczenia w tym, jak przyciemnic brązowa skore ? Ponoć są jakieś preparaty, ale nutę mogę znaleźć. Olejowanke narazie nie pomogło.
BlueHorse, dzięki, pytam bo wtedy podstawa dbania o ogłowie pana Marka było moczenie nowego;]
sznurka ja mocze, robi sie super mieciutkie i fajne, tyle ze w oleju do skor rzecz jasna.
Ja tanie ogłowia do szkółki mocze w zwykłym z jednego meksykana za 90zł z mega sztywnej, twardej skóry wyszła mi miękka, elastyczna i nie brudząca się skóra 😀
Magia najtańszego oleju z Tesco działa 😀
Gorzej jak ci ten olej zjelczeje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się