DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Jestem koniem, uświadom to sobie sobie. 😀
zelka2303, to nie jest głupi pomysł :P
A nauszniki mają tylko 1 uszko, bo ono jest na szydełku i bałam się, że 2 wyjdzie niesymetryczne :PP
[quote author=horse_art link=topic=88.msg2033323#msg2033323 date=1394221476]
fajna_jula, to ty? 😀 udalo się dopasowac? bo sa ruchome te paski i nie miałąm pojecia jak je wyregulować - jak by na twojego konia pasowało. a mój nawet nie da sobie na chwile meksykana założyć ;/ wiec tak "na szybko - przykładając" mierzyłam ....


Nachrapnik był dla konia koleżanki, siwek nosi rozmiar cob, ale ten to wypadał na całkiem duży ful 😉 Trzeba było dziurek dorobić.
fajnie wygląda 😀 tylko krzywo się ułożył
Sio   nowe wcielenie marchewki
08 marca 2014 14:25
ślicznie wygląda meksykańczyk z kryształkami 🙂
no troszke poprzekręcany - aż sie futerko na 1 str przekręciło hihihi 🙂 tak to jest na pierwszych przymiarkach dopuki sie skora nie ulezy 😉. a jak za długie futerko to można je przyciąć. też nei wiedziałam jaka ma mieć długość - bo też rzecz gustu.

no i jakbym wiedziała jak ma być wyregulowany (albo byłby bez regulacji) to zrobiłabym do samego tego łącznika. ale...tak tez chyba fajnie co? 😉 (choć na mój gust powinien być wyżej i wtedy by wyszedł środek na środku.....ale na meksykanach sie nei znam - tyle co ze zdjęć, a na każdym inaczej jest ;/

prawie pokonczyłam jakies kolejne naczółki (choroba  mnie zmogła), miałam miec pare dni wolnego, porobić zaległe i dla siebie nowe modele. i kicha. nawet aparatu nei mam żeby pstryknąć....
ale wymysliłam za to malowanie szkła i ceramiki 😀 nawet zakupiłam w markecie kubeczki 😉))
Cześć chcę wykonać Halterki czy znacie może rozmiary Cob , Full , Pony i Shetty ?
Wpadłam w szał czaprakowo-derkowy 🙂 Czaprak z kieszonką na rzepa:
dittka, cudny  😅
Ja muszę znaleźć cierpliwą osóbkę, ponieważ szczerze mówiąc nic nie rozumiem z tej instrukcji na początku, jak i z żadnej innej. 😀 Potrzebuję zdjęć, obrazków, czegokolwiek. Bo inaczej nie ogarnę :P A koniecznie chcę się nauczyć robić czapraki :P
asds   Life goes on...
09 marca 2014 21:50
horse_art

ty miałaś się kurować a nie naczółki dziergać! 🤦
asds, no wlansie nie dziergam ;/ dlatego pisze, że kicha. i tylko koncepcje wymyslac moge... albo i nie bo i z tym ciężko.
no dobra...troche dziergałam wczoraj .... taki z duzymi w środku i opalizującymi zewnetrznymi 😉)))
straszne, jak głupi ząb może zniszczyć zycie, plany itd... piekna pogoda, pare dni wolnego - zamiast siedzieć w stajni w dzień, a wieczorami dziubać, to zdycham ;/
dittka bardzo fajnie wyglada 😉
Jakie wypełnienie ?
moje ostatnie dzieło: pad west i ochraniacze ze skaju z cekinami  🏇


[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/v/t1/1982005_642160259152334_1822969368_n.jpg?oh=f57d5e6292c09508199e7fdf203165d8&oe=538EAC1A[/img]




Pozdrawiam 🙂
escada no super to wyglada ! a jaki ładny niebieski kolor ^^
milkiwaj torba bardzo ładnie wygląda 😀 ile metrów materiału na nią poszło ?

Dziewczyny czy któraś pamięta czym forumowa krysiex wypełniała swoje brillanty ? Bo szukam, szukam i się doszukać nie mogę a one tak ładnie kształt puszysty zachowywały 😀
Bo nie wiem czy kupić gąbkę czy ovatę 400g do mojego podejścia numer 2 do brillanta  😁
asds   Life goes on...
10 marca 2014 16:55
[quote author=horse_art link=topic=88.msg2035128#msg2035128 date=1394439122]
asds, no wlansie nie dziergam ;/ dlatego pisze, że kicha. i tylko koncepcje wymyslac moge... albo i nie bo i z tym ciężko.
no dobra...troche dziergałam wczoraj .... taki z duzymi w środku i opalizującymi zewnetrznymi 😉)))
straszne, jak głupi ząb może zniszczyć zycie, plany itd... piekna pogoda, pare dni wolnego - zamiast siedzieć w stajni w dzień, a wieczorami dziubać, to zdycham ;/
[/quote]

ty mi tu nie czaruj 😉 tylko do łóżka.
Wabankowa,
W środku grubo - pianka 1 cm i ovata 3 cm.
escada Świetne te ochraniacze! napisz mi proszę czy wypełnienie dawałaś neopren czy sama skórka no i czy jest naturalna czy to ta eko;>? Sama właśnie się czaję na wykonanie ochraniaczy kontaktowych i myślę jakiej grubości neopren na to się nada (jako wypełnienie).  A tak przy okazji wrzucam kucykowe derki na właścicielach 🙂
Hej! słuchajcie mam prośbę 🙁 wymyśliłam sobie sesje zdjęciową, ale nigdzie nie umiem dostać peleryny jaką sobie wymyśliłam

dorzucam zdjęcie znalezione na fb

(Swoją drogą autorka to prawdziwa artystka, nie znam, ale czasem oglądam jej zdjecia 🙂😉

I moje pytanie, czy któraś z Was podjęłaby się przygotowania takiej pelerynki? Ja niestety jestem antytalent ;p
I od razu pytam ile by to kosztowało 🙂 materiał odpowiedni zakupie oczywiście
brzoskwinia, jest wątek o sukniach na sesje zjęciowe 😉 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,50555.0.html :kwiatek:
Oj! dzięki wielkie :P
Wieki mnie na forum nie było hehe 🙂 a zależało mi na kontakcie z osobami, które są bardziej utalentowane ode mnie hehe
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
14 marca 2014 19:52
Gdzie kupie neopren, taki jaki stosuje się w kaloszkach? Ktoś coś?
asicaa239, ale czad!
kolejny powód żeby kupić kucyka 😀
horse_art Dziękuje 😀 A czy ty wytwarzasz naczółki dla kucy?? Jakaś kucysiowa kolekcja :P
asicaa239, znaczy czy mam różowe kryształki? z różowych mam majtkowo różowe i błękitne  😉
właśnei dla kuca (ale taki większy sportowy) będę robić taki z flagą. tylko dojde do siebie także psychicznie - wróciłam do domu a tu rozlana substancja zabezpeiczająca na naczółkach i półproduktach, skorkach....  niedawno skończyłam czyścić paski ;]

kuce w takich by chyba fajnei wyglądały... (mój kn na 2 focie😉 )
a jak kryształki to takie grubsze i jakieś V, albo opadające, żeby pod grzywką nie zginęło..no tak mi się wydaje 😉
horse_art nauszniki rewelacja!
🤣 no... Nauszniki rewelacja  😉 , a jaki naczółek ho ho! Wiem co mówię , bo posiadam takowy dla swojego czarnego
Dawno mnie nie było w wątku , ale jak nic końskiego nie szyję,  to czym się pochwalić .  Lubię oglądać te wasze prace i tak mnie naszło , by coś wykonać . 
Powstały czapsy , znaczy powstał jeden , tak dla zobaczenia jak wyjdzie , den drugi wyjdzie pewnie lepiej i mam nadzieję ze będzie parą tego pierwszego  😁
widek07 😜 😜 😜 😜      przecudowne 👍      sparaliżowało mnie  więc nic więcej nie napisze ;p
Wiecie może gdzie kupić relugan, żeby był wytrzymały i nie kosztował 140zł? Jakiej długości futro jest najlepsze na podkładke?
Onyxx, uszy są Widek07, przeciez 😉 już i ja je tu pokazywałam. nie mam zdjęcia bez to i się przypomniały.
może w koncu znów zacznie tworzyć - bo pomijając doskonałą technike - to jej projekty sa niepowtarzalne i genialne.

np te czapsy.... no...no kurde... jakies pytania? czy wszystkim sie żuchwy wyluksowały jak mi?
horse_art ja swoją jeszcze zbieram  😁

Widek07 jesteś moim guru  👍
Ircia   Olsztyn Różnowo
15 marca 2014 18:55
horse_art ja swojej jeszcze nie mogę podnieść!
Widek07  👍 chcę takie  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się