Cavaliada Warszawa

Dworcika   Fantasmagoria
15 marca 2014 08:03
Jadę w niedzielę  😅
Ca-Ca-Cavaliada ♥
Działamy z abre intensywnie - zapraszam do naszej relacji  🏇
KLIK
vissenna   Turecki niewolnik
15 marca 2014 09:00
Fajnie było wszystkich poznać! Super, że ludzie podchodzili się przywitać. Jak zawsze zapraszam do namiotu 2b na pogaduchy. Po 16 będę miała trochę czasu wolnego, może wtedy zamówimy tą pizzę i sobie gdzieś na pokazach urządzimy forum na żywo? :>
Pana od "naturala" to serio aż żal oglądać  🤔
No i niestety podłoże na rozprężalni baaardzo kiepskie, a wystarczyłoby to porządnie zlać wodą...  🤦
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 marca 2014 09:13
Ja dzisiaj w czasie spacerowania ze śmierdzielami odkryłam, że mamy powołanie do bycia naturalsami  😂 też potrafią przejść trzy kroki i się zatrzymać. Może też jakieś pokazy urządzę.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2014 11:53
Ktoś może zdać relację z występu Makacewicza? Jestem ciekawa czy coś nawywijał głupiego 😁
Czyli mówicie, że dziś spokojnie w czasie pokazu Makacewicza można iść pozwiedzać stoiska i niczego nie żałować? 😜 Fajnie, bo się zastanawiałam, kiedy zdążę to zrobić, żeby jednocześnie nie przegapić niczego ciekawego, co się będzie działo w hali. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 marca 2014 12:20
To dziś też ten Makacewicz katuje publiczność w każdej przerwie? Ten to się umie marketingowo ustawić nie ma co.    🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2014 12:24
Ludzie mu z ekipy uciekają to trzeba reklamę poszerzyć 😁
Jeżeli ktoś będzie dziś na wykładzie Uniwersytetu Jeździeckiego "Sprzedaż, kupno i dzierżawa koni" (Elżbieta Liberda) godz 14-15 to będę wdzięczna za relacje/notatki :kwiatek:

Czy na Torwarze jest stoisko siodeł Equipe?
Je uważam że kwintesencją pokazów pana naturala jest to, że przy każdym jego wyjściu ludzie klaskali i koń nic. A potem nagle jest odczulany na klaskanie  🤔wirek: Poza tym z moich obserwacji wyszlo mi że koń nie bal się  hałasu, a dziecka machającego w którymś z pierwszych rzędów w H fioletowym batem ujezdzeniowym.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2014 13:52
To pewnie było podstawione dziecko 😂
"Masz, Jasiu bacika, postrasz konika tamtemu panu" 🤣
Raczej na pewno, bo nie sądzę żeby był aż taki przypadek, bo konik miał się patrzeć w tamtym kierunku 😉
Ciekawe, co dziecko by zrobiło, jakby ktoś mu powiedział, żeby przestało machać, bo przeszkadza. 😀iabeł:

Mam pytanie: w czwartek nie sprawdzali zawartości toreb, plecaków itp., dalej tak jest? Pamiętam, że swojego czasu potrafili kazać zostawiać picie przy wejściu... A zamierzam przemycić sobie obiad i wolałabym, żeby mi go nie skonfiskowali. 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2014 14:19
W piątek nie sprawdzali. Napoje konfiskowali chyba tylko jak ktoś ważny był np. Komorowski 👀
Uff, to dobrze. 😉 Dzięki za info. Jak byłam wolontariuszem 2 lata temu, to kazali nam zostawiać picie, ale nie pamiętam, czy tylko wtedy, kiedy był Komorowski, czy całe 4 dni (i musieliśmy się okazywać borowikom z opaskami, ilekroć przechodziliśmy z biura na trybuny, i nie można było wyjść przez wyjście ewakuacyjne pod trybunami)... Można było przyjść się napić, ale butelki musiały być przy drzwiach. 😁 I jeszcze pamiętam, jak kiedyś przemycaliśmy jogurty w kieszeniach od płaszczy (paranoja...). Ech, te wspomnienia. 😂 Nie pamiętam natomiast, jak to wyglądało w zeszłym roku, dlatego wolałam się upewnić, bo to moja jedyna szansa, żeby jutro zjeść cokolwiek obiadopodobnego. 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 marca 2014 15:11
sumire ani wczoraj ani dzisiaj nikt nie sprawdzal toreb. Nawet widzialam wczoraj Pana z wielkim pudelkiem pizzy  😁

Dzieci na kucach wymiataja  😜
CIACH!
Ogłoszenie
Nasturcja-Renata - zgadzam się tylko, że mogę być w tej kwestii stronnicza bo kibicuje kibicuje Swoim 😀
Wie ktoś może jak nazywają się ci panowie od hucułów z wczorajszego pokazu? Wujek google ma na mnie focha i nie możemy się dogadać  👀
Czy są jakieś zniżki dla dzieci, albo może dzieci do jakiegoś wieku wchodzą za darmo?
Jeżeli ktoś będzie dziś na wykładzie Uniwersytetu Jeździeckiego "Sprzedaż, kupno i dzierżawa koni" (Elżbieta Liberda) godz 14-15 to będę wdzięczna za relacje/notatki :kwiatek:


Nie było tego, zaraz po 5 koniach pana Sawki był Wstęp do psychologii konia pani Kacperskiej (co miało być w niedzielę). Czy było później to nie wiem. Próbowałem się dowiedzieć jak się program zmienił ale w biurze nic nie wiedzą 🙁
galopada_   małoPolskie ;)
15 marca 2014 20:30
Bielecki rozkłada mnie na łopatki 😁
on jest genialny  😜 momentalnie poruszył całą publiczność, widać że się świetnie bawi! 😉
[s]Nie ma głosu na relacji Live już.. czy tylko mi nagle coś się popsuło ? 😕[/s]

już jest, trafiłam na i'm barbie girl in my barbie world.. like a plastic, is fantastic ! yea.  😀
Cos słabo wszystkim idzie :P Hassman no.1 pewnie, jutrzejsze GP też do niego należy. A miałam nadzieję na dzisiejszą wygranę Bandziora :p
Speed & Music oraz sztafeta dzieciaków jest super. Ale nie było Pauliny Kozy czy nie zdążyłam ? Bardzo jej kibicuję..  ❓
Paulina z tego co widziałam to w Lesznie startowała?
sektory i, h, g - jesteście wielcy 🙂
Właśnie nie wiem, miałam nadzieję, że będzie na Cavaliadzie. Cały czas planuję kupić bilet i być jak najbliżej no ale jak zwykle, jak nie urok to sraczka lub standardowy brak funduszu..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się