Pensjonaty we Wrocławiu

Pensjonat dla koni Borów- na Starowiejskiej. Ktoś coś wie?  👀
przesyłam link do fb https://www.facebook.com/pensjonat.dla.koni.borow


Sprawdzałam na mapie, to mniej więcej na wysokości Borka Strzelińskiego, ale nie wiem kto to prowadzi
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 marca 2014 07:19
Z plotek wiem ze powstaje jakas nowa stajnia w okolicy bielan
Pensjonat dla koni Borów- na Starowiejskiej. Ktoś coś wie?  👀
przesyłam link do fb https://www.facebook.com/pensjonat.dla.koni.borow


Byłam tam 4 lata temu prowadziła to kobieta, ale z tego co zauważyłam wtedy nie bardzo dogadywała się z właścicielem (który nie znał się na koniach) Stajnia była ładna, ale trochę ciemna z tego co pamiętam fajny plac do jazdy mieli. Wtedy szukali pracownika może teraz kogoś znaleźli.

Zairka a dokładnie w którym miejscu bielan?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 marca 2014 09:02
nie wiem dokładnie, nie wiem na ile to nawet sprawdzone ale z 2 niezależnych źródeł doszły mnie takie słuchy, wiec myślałąm że to może ta stajnia

edit:
W Hordzie na dniach sie ponoć zmienił instruktor?! Ktoś coś wie? 👀
Siesiepy   Ponczek bez rączek
06 marca 2014 12:18
Ja wiem tyle, ze pensjonariusze i wlasciciel byli niezadowoleni, i instruktorka z mezem zabieraja konie i gdzies sie przenosza.
Z plotek wiem ze powstaje jakas nowa stajnia w okolicy bielan


Ja już z rok temu słyszałam tą plotkę, ale też cholera żądnych szczegółów...
Biorąc pod uwagę jak w tym środowisku funkcjonują plotki nie zdziwiłabym się, gdyby w rzeczywistości ta stajnia powstawała 100km od bielan  😀iabeł:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 marca 2014 23:23
Ponoć za Obi
Ale to przepraszam, na poboczu autostrady?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 marca 2014 07:00
Haha mam.nadzieję ze nie, raczej pewnie chodzi o kierunek🙂
No ale za Obi z jednej strony jest autostrada, z drugiej IKEA, a z trzeciej park handlowy. Ale to by była genialna lokalizacja, 5 min bym jechała  😁
edit:
W Hordzie na dniach sie ponoć zmienił instruktor?! Ktoś coś wie? 👀


Zairka, na fb na ich oficjalnej stronie, jakiś czas temu, było napisane, że jazdy przejmuje jakaś Milena
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 marca 2014 20:36
Juz wszystko jasne, forumowa Laciata
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 marca 2014 11:39
Czy ktoś wie czy w najbliższym czasie (marzec - kwiecień) , będą organizowanie w którejś stajni zawody ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 marca 2014 12:37
To wiem, tu jestem na bieżąco, bardziej chodziło mi czy ktoś robi u siebie na terenie, Ozorki , Raków etc 😉
Ach, takie 'wewnętrzne'? 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 marca 2014 16:24
Dokładnie 😉
Czy Pan Krzysztof Stefaniak jeszcze trenuje / jeździ ?
Chyba dalej prowadzi jazdy w Borowej.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 marca 2014 22:46
Czy ktoś się orientuje w jakiś sensownych stajniach w okolicy Jeleniej Góry , gdzie przyjmują ogiery ? (nie wypluło mi wątku o pensjo w ok. JG)
subaru, gostar?
Zapytaj w Rybnicy też.
ovca   Per aspera donikąd
17 marca 2014 08:14
subaru BLB  w Komarnie, ale nie wiem, czy prowadzą pensjonat dla koni "z zewnątrz" http://www.blb-westernhorses.pl/
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 marca 2014 09:09
właśnie myślałam o Gostar`ze , ale z tego co jeszcze nie dawno tu czytałam to były cuda wianki ... Z resztą odstrasza mnie 700 zł + dodatkowa opłata za wyprowadzanie ...
Przeglądałam Rybnicę i wygląda dość fajnie. Patrzyłam jeszcze na Podkówkę w Świdniku , tam byłam przejazdem osobiście, fajne wrażenie to robi.
ovca dzięki, tego nie znalazłam, tam też się odezwę 🙂


Generalnie rozważałam jeszcze Pałac Dziwiszów, ośrodek z Aesculapu w Dziwiszowie, Parkitnych w Kowarach. Ale totalnie nie znam opinii o tych miejscach. Na pewno przy okazji jak będę w JG to pojadę zobaczyć.
ovca   Per aspera donikąd
17 marca 2014 11:18
Parkitnych w Kowarach. Ale totalnie nie znam opinii o tych miejscach. Na pewno przy okazji jak będę w JG to pojadę zobaczyć.


u Parkitnych nie wychowała się przypadkiem klacz rtk? spróbuj się do niej odezwać 🙂
Pani Maria Soroko będzie w Strzegomiu w czwartek 20.03. Może ktoś zainteresowany wizytą?
ovca, klacz rtk-i to na bank u Mazurków 😉 jest ich hodowli
u Parkitnych stoi ogierek forumowej Carminy.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 marca 2014 13:23
To do carminy jeszcze sie uśmiechne,. dzięki ! 🙂
subaru, o tym Gostarze to się wywiedz jeszcze- na fejsbukowych ogłoszeniach chyba niższa cena figuruje. Nigna tam chyba znowu stoi, to może popytaj.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się