Cavaliada Warszawa

A czemu w Speed&Music nie było Skrzyczyńskiego?
Nie było też Kieconia, pewnie szykują się na jutrzejsze Grand Prix. ;D
Chociaż bardzo na nich liczyłam.  😁

No właśnie ja też... akurat jak zebrałam się do oglądania, to nie było tych, którym najbardziej kibicuję  🙁 bo Lewickiego też nie było prawda?
edit: no przynajmniej Zalewski był, tyle mojego  😁
Też nie... Ja akurat wyjątkowo nie miałam list startowych, wyjeżdża 28 zawodnik, a komentator mówi, że to już ostatni. ;c Szkoda wielka... I szczerze mówiąc to w tym roku nie popisali się muzyką, rok temu było lepiej i na Hipponaliach w tym roku też znacznie lepiej. 😉
Też to zauważyłam, mało było naprawdę porywających kawałków...
trzynastka   In love with the ordinary
15 marca 2014 22:54
Ha 😀
Właśnie się okazało, że jutro będę i ja !  😅 💃
A czy może mi ktoś wyjaśnić, co to było za widowisko w stylu bajki o Kopciuszku, z wróżkami, paniami latającymi w powietrzu na czym się dało i z love story w tle? Z otwartą japą oglądałam usiłując zrozumieć (w dodatku w relacji live słabo z głosem akurat było) o co chodzi. IMHO kiczowate toto strasznie i jakoś tak ni przypiął ni wypiął...
Speed and musić i dzieciaki na kucach, sztafeta- rewelacja jak dla mnie, z moimi dziewczynkami oglądałyśmy i bawiłyśmy się świetnie, mimo, że w domu a nie na Torwarze!
A czy może mi ktoś wyjaśnić, co to było za widowisko w stylu bajki o Kopciuszku, z wróżkami, paniami latającymi w powietrzu na czym się dało i z love story w tle? Z otwartą japą oglądałam usiłując zrozumieć (w dodatku w relacji live słabo z głosem akurat było) o co chodzi. IMHO kiczowate toto strasznie i jakoś tak ni przypiął ni wypiął...


Też nie ogarnęłam, ale ja nie lubię takich klimatów. Jedyne co z tego widowiska wryło mi się w pamięć to kulawy na tył siwek i dziewczyna na fryzie, której cycki wyskoczyły z sukienki  😉
A mi sie pokaz bajkowy podobal. Fajnie, ze ktos ogarnal tyle koni w jednym miejscu, tekst, akrobatyke i te sliczna karete. Widac bylo wloxone w to duzo pracy. O wiele gorsi byli ci na huculach biegajacy dookola.
S&M super się bawiłam, zaprzęgi- bez jaj- 20min? Cabriola wynudziłam się na śmierć.
Dla Speed warto było 🙂
Ja się na Cabrioli autentycznie popłakałam - ze śmiechu. 😂 Serio, jak wyjechała dynia i ten "ułan" zaczął śpiewać, to dostałyśmy z koleżanką takiej głupawki, że nie mogłyśmy się pozbierać. Podobały mi się tylko kucyki, reszta zupełnie nie mój klimat. I żal mi było jednego siwka z zaprzęgu, akurat zaparkowali koło nas - myślałam, że ten koń trzepnie na serce ze strachu. I co muzyka głośniej, to on szybciej oddychał... Drugi też się stresował, ale o wiele mniej, a ten pierwszy oddychał, jakby dopiero co trzy gwiazdki przeszedł, a nie przeleciał się trzy kółka kłusem. Nie wiem, po co tam stali, skoro ich rola się już skończyła, a chyba wiedzieli, że koń się bardzo stresuje, skoro zaraz po tym, jak się zatrzymali, przyszedł jakiś pan i cały czas przy nim stał/kucał i go głaskał, żeby go uspokoić... Nie mogli zjechać na rozprężalnię, jak zrobili swoje? :/ Są łagodniejsze sposoby oswajania konia z dużymi imprezami, a nie na hurra na wielką halę z tłumem ludzi, migającymi światłami i głośną muzyką...
vissenna   Turecki niewolnik
16 marca 2014 01:32
A ja dziś dumna jestem z moich koni i jeźdźca. Co konkurs, to dekoracja  😅
No a na jutro szykujemy naszego asa  😎 No i moim Duńczykom podoba się doping publiczności bardzo, stwierdzili, że polska publiczność najlepsza.
A Felixowi próbowałam wytłumaczyć (ma konie obok moich),  że ma dać wygrać coś innym i nie jeździć jak wariat  😁  Ogólnie fajny człowiek z poczuciem humoru, jego komentarz, gdy jadłam banana pozostanie w pamięci naszej stajni  😁
Dworcika   Fantasmagoria
16 marca 2014 06:05
Ha 😀
Właśnie się okazało, że jutro będę i ja !  😅 💃


I tym wpisem zrobiłaś mi uśmiech dookoła głowy 😁

Zaraz ruszam z Torunia - szara kurtka z futerkiem w kapturze (lub szara bluzka), granatowe dżinsy, martnesy, czarna sztruksowa torba. Blondynka, taka nie za wysoka. Jakby ktoś mnie przyuważył, to chętnie poznam. Będę z koleżanką 😉
vissenna   Turecki niewolnik
16 marca 2014 07:54
Tak samo jak wczoraj - jeśli ktoś chce odwiedzić stajnie - 667148151. Zapraszam. Dziś mam sporo wolnego czasu !  🏇
O ktorej dzisiaj jest GP? Internet w komorce mi nawala🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 marca 2014 10:46
Arimona od 14😲0 wedlug strony

kurde, swiatlo zgaslo 🤔
Czy tylko mi nie działa relacja?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 marca 2014 10:54
Maka swiatla nie ma i nie ma co relacjonowac. Nie uslyszalam tylko czy beda kontynuowane zawody, bo Pani obok strasznie gadala  🙄 🙄
😲 no to nieźle...
A światło zgasło w trakcie przejazdu Lostak czy już po (transmisja online padła mi w trakcie Jej przejazdu)?
To musi być dziwne wrażenie.
A ja tu szybciutko włączyłam lapka pod projektor i się zastanawiam co tu jest nie tak, że co chwilę się wiesza i zawodnik w kółko robi zwroty na zadzie... 🙁 Czyli nie ma transmisji czy jak? Czy będzie w ogóle?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 marca 2014 11:02
anai konczyla przejazd
Swiatlo wrocilo 😎 a mialo byc dopiero kolo 13😲0 😀iabeł:
A gdzie oglądacie transmisję? Na Świecie Koni nadal mi się wiesza..
No nic, ja teraz cały czas siedzę i klikam F5  🤣
Nasturcja-Renata Coś wiadomo? Będzie dalej ujeżdżenie?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 marca 2014 11:09
Ujezdzenie ma byc dopiero po ostatnim konkursie ostatniej szansy. Teraz o 14😲0 GP Chyba zakwitne tutaj do 14😲0  🙄
dzięki za info  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 marca 2014 11:17
UWAGA! Konkurs ujezdzenia w godzinach ostatniego konkursu!
Za 20 minut ma byc konkurs ostatniej szansy, potem GP, a potem ujezdzenie
Nasturcja-renata,
dzięki!
Dworcika   Fantasmagoria
16 marca 2014 11:28
Jest jakiś sektor, w którym gromadzą się re-voltowicze? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 marca 2014 11:32
Dworcika pewnie H 😉

Ujezdzenie ma byc kolo 16:30
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się