moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2014 20:04
slw95   żyj i pozwól trwać
13 marca 2014 20:10
naana, szukałam, głównie sam kicz... 🙁 Dlatego szukam jakiejś strony (coś w stylu tego kokoswag) żeby nie przedzierać się przez dziesiątki stron z okropnymi drukowanymi bluzami w stylu szalonego gimba z głupimi memami albo coś w tym stylu 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2014 20:11
Na stronie, którą podałam post wcześniej, jest dużo bluz z kotami.

edit: literówka  😡
slw95   żyj i pozwól trwać
13 marca 2014 20:12
smarcik, właśnie przeglądam, znalazłam już parę, dziękuję :kwiatek:
slw95 http://alohafromdeer.com/bluzy/bluzy.html
może Ci przypadnie do gustu coś
edit. doczytałam o cenie
Ale może komuś się przyda 😉
slw95   żyj i pozwól trwać
13 marca 2014 21:30
Antibarbie, są przepiękne, zakochałam się w dwóch 😍 tylko ceny... 😕
Ostatnio kupiłam ostatnio w H&M bluzkę, zwykłą z krótkim rękawkiem ---> http://www.hm.com/pl/product/13938?article=13938-I . Wyprałam 1 raz , po wyschnięciu zobaczyłam takie ciemniejsze plamy. Podłożyłam rękę pod spód i okazało się, że w  miejscach tych plam materiał jest jakby bardziej...rzadki, prześwitujący. To możliwe, żeby po JEDNYM wypraniu w 30 stopniach bluzka się aż tak zniszczyła? Jest to podstawa do reklamacji?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 marca 2014 16:18
Kto wie jakiej firmy to logo ?
Generalnie Comme Des Garcons.
Dziewczyny, wiecie może czy dostanę gdzieś jeszcze tą kurtkę ze zdjęcia? Wiem, że była dostępna w H&M, ale na stronie już jej nie ma, na allegro także, więc nie mam pojęcia, gdzie mogłabym ją kupić 🙁
Bay  :kwiatek:
gabb. podobne widziałam w Stradivariusie, ale na stronie nie są pokazane nie wiem czemu
gabb. teraz praktycznie wszędzie takie kurtki są, szukaj również 4F, Decathlon i inne sklepy sportowe.
Ostatnio kupiłam ostatnio w H&M bluzkę, zwykłą z krótkim rękawkiem ---> http://www.hm.com/pl/product/13938?article=13938-I . Wyprałam 1 raz , po wyschnięciu zobaczyłam takie ciemniejsze plamy. Podłożyłam rękę pod spód i okazało się, że w  miejscach tych plam materiał jest jakby bardziej...rzadki, prześwitujący. To możliwe, żeby po JEDNYM wypraniu w 30 stopniach bluzka się aż tak zniszczyła? Jest to podstawa do reklamacji?


Jest i myśle, że Ci uznają bez problemu
Kaktus, alnama, chodziło mi właśnie o tą konkretną z H&M, ale mimo wszystko dziękuję :kwiatek:
Dziewczyny, widziałyście może gdzieś takie pończochy? Dokładnie kolor (grafitowe) i żeby były bez żadnych koronek tylko delikatnie ciemniejsze u góry?
Pomijam, że biustonosz przepiękny, ale to na inny temat  😁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 marca 2014 21:16
A ja poszukuję bluzy z napisem: "Mom says i'm pretty so fuck you" ktoś widział gdzieś, cokolwiek?

Ewentualnie jakaś porządna firma, która robi niezłe jakościowo bluzy z nadrukami?


EDIT: znalazłam sama, na allegro 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
20 marca 2014 18:57
Poszukuje koszuli w krate, granatowo, bordowo bialej... Ktos moze widzial? :kwiatek:
noen   A story of a fighter of our human race
20 marca 2014 20:18
Dziekuje! :kwiatek:

Chodzi mi dokladnie o taka koszule, watpie, ze znajde bo juz cale allegro przewertowalam, ale szukam dalej 😁
Co myślicie o tej sukience na wesele w czarnym kolorze. Czy raczej nie przystoi  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2014 09:34
Mała czarna według mnie jest na każdą okazję, nie tylko na pogrzeb.
Rozumiem tylko nie wiem czy nie będzie zaraz gadania, że przyszła sobie paniusia na pogrzeb, nie umie się cieszyć szczęściem młodej pary bo nosi czarne sukienki (tok rozumowania starszych kobiet)  🤬
robakt   Liczy się jutro.
21 marca 2014 10:23
Ten temat był już wielokrotnie wałkowany. Według mnie nie wypada przyjść w bieli, a każdy inny kolor jest ok.
Ja byłam na 4 weselach w czarnych sukienkach.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 marca 2014 10:27
Rozumiem tylko nie wiem czy nie będzie zaraz gadania, że przyszła sobie paniusia na pogrzeb, nie umie się cieszyć szczęściem młodej pary bo nosi czarne sukienki (tok rozumowania starszych kobiet)  🤬


Takie gadanie zawsze będzie. Są dwie opcje - jeśli Cię to rusza idź w innej sukience, jeśli nie - idź w czarnej. Ile ludzi tyle opinii.
Masz racje założę ta  😉
http://www.ceneo.pl/11295276
Dworcika   Fantasmagoria
21 marca 2014 10:48
Szukam stroju kąpielowego z majtkami, coś a'la:


czyli lekko stringowanymi

Ktoś widział? Bo allegro bardzo mało mi wypluwa, no i standardowe striny tylko..



Nie o strój mi chodzi, ale pod jakim hasłem szukać majtek o takim kroju? Kiedyś mi się udało, ale już nie pamiętam, co wpisywałam  👿
Dworcika, a nie będą to przypadkiem brazyliany? 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
22 marca 2014 16:01
Dworcika, fachowa nazwa tych gaci to stringo-szorty 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się