Sprawy sercowe...

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 marca 2014 09:53
Gillian
GRATULACJE!!!!!!  💃

A z tym ślubem, u nas też miało być daleko, a sprawy ruszyły nie wiadomo kiedy i wygląda na to, że mamy już zaklepaną datę 😉
A ja się zaręczyłam :-)

łałałiła! Szalona kobieta😉 😅
A ja właśnie miałam pytać, co u Gillian, a ta z takim newsem wyskakuje!

Super, babo! Cieszę się bardzo bardzo i jeszcze bardziej Wam kibicuję!  😅 Zdradź chociaż, czy to totalna niespodziewanka była, czy mieliście wcześniej rozmowy na ten temat? 🙂
Gillian gratulacje!  :kwiatek:  Nie dość, że się zaręczyłaś, to jeszcze w pakiecie +1 (pamiętając Twoje dawn wypowiedzi) niezła zmiana światopoglądów. Bardzo się cieszę!  🙂
Gillian, gratulacje! 😅 😅
U mnie źle, ale stabilnie można rzec. Nie ryczę, nie mam samobójczych myśli. Czuję się ok.
Tak się jeszcze trochę łudzę, że może Facet dojdzie, że tym razem przegiął i NIE MA RACJI.
W każdym razie, nawet jeśli się tak nie stanie - uznam, że tak miało być.
Nic na siłę.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wulgaryzm
Gillian, ooo 🙂 ile czasu jesteście razem?
Gillian   four letter word
17 marca 2014 11:29
Dopiero 2 miesiące. Czuje sie, jakby to byly 2 lata, jesteśmy nierozlaczni a mi o dziwo bardzo to pasuje 🙂 wczoraj w rozmowie wyszło, że chciałby żebyśmy już zawsze byli razem i padło TO pytanie 🙂 pierścionek jak bedzie oficjalnie z rodzicami 🙂 a do ślubu jeszcze daleko 🙂

ps.  Pisanie na rozwalonym ekranie komorki jest mega upierdliwe...
Livia   ...z innego świata
17 marca 2014 12:07
Gillian, serdeczne gratulacje! Życzę wam dużo szczęścia 🙂
Gillian, super. Tyle lat narzekałaś a i na Ciebie przyszła kolej na szczęście 🙂
Gillian   four letter word
17 marca 2014 13:08
Oby! :-) dzięki wszystkim,  musi być dobrze, no!
Gillian, super wieści! 😅

Thymos, jak już musisz używać wulgaryzmów, to pisz je poprawnie.
Gillian, to 2 tyg dłużej niż ja. U mnie też baaardzo rozwojowo.
Na całe święta wyjeżdżamy tylko we dwójkę 🙂 Już się nie moge doczekać. 😍

Ale zaręczyn to bym jeszcze nie chciała, za wcześnie dla mnie.
Gillian wow, gratulacje! 😅 Idziecie jak burza. 🙂
Gillian, gratki 🙂 A kiedy się wybieracie do rodziców i wkładasz pierścień na palec 🙂?
Gillian   Super! Gratulacje  😅
Gillian   four letter word
17 marca 2014 16:11
Dzionka,  nie wiem - bez spiny, pewnie w przeciągu najbliższych tygodni 🙂
Gillian, o rany rany, czekam więc na sprawozdanie, bo jednak pierścionek robi różnice 😍
Gillian   four letter word
17 marca 2014 16:22
W zasadzie i tak nie mam gdzie go nosic... Ani
do stajni ani do pracy. Czuje sie pokrzywdzona :-)
Gillian, weź taki z wielgachnym kamieniem i powieś na szyi :P  😂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 marca 2014 20:44
Gillian gratulacje!! 😅 Twój mężczyzna musi być na prawdę pewny, że jesteś tą jedyną, skoro tak się pospieszył 🙂 rzadko się to zdarza!
Koniecznie zdaj relację, jak już dostaniesz pierścionek 🏇
yegua, o sobie niestety. 11 lat różnicy.
szafirowa, zgadzam się z Tobą, to wszystko dzieję się pod wpływem takich emocji...
Przykro mi po prostu i nie mogę się odnaleźć. Znalazłam sobie duuużo zajęć na najbliższy czas i staram się żeby było po prostu normalnie.🙂

Gillian, wooow, gratulacje!!!
Gillian gratulacje! Należy Ci się 😉
desire   Druhu nieoceniony...
17 marca 2014 21:30
Gillian, gratuluje, fantastyczny news!  😅 😀
In.   tęczowy kucyk <3
17 marca 2014 23:05
Gillian, gratulacje!
Kurcze, wszyscy internetowi znajomi sie zareczaja, a moj sie jakos nie kwapi.. :P
Gillian gratki!!
A u mnie historia jak z filmu. Od mega przystojnego ( jak dla mnie 🙂 ) faceta, którtego zobaczyłam gdzieś przypadkiem i zaśmialam się do mojej przyjaciółki " popatrz, to mój przyszły facet tylko on tym nie wie jeszcze!" po ....przyszłotygodniową randkę w Paryżu!! Latam 20 cm nad ziemią  😍
Hexa, poznam go na hippo? :p Ale fajnie! Jak w filmie! :kwiatek:
Raczej nie 🙁
Francuz na codzień mieszkający w Cannes.
A historia o tyle niesamowita, że dzień po tym jak go spotkałam przedstawiono nas sobie ale to było 5 minut rozmowy a pogodzie.
Później wróciłam do Polski zapominając o tej historii aż tu nagle okazało się, że on dołożył wszelkich staran żeby złapac jakikolwiek kontakt ze mną.  😍 😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 marca 2014 07:48
yegua, o sobie niestety. 11 lat różnicy.
szafirowa, zgadzam się z Tobą, to wszystko dzieję się pod wpływem takich emocji...
Przykro mi po prostu i nie mogę się odnaleźć. Znalazłam sobie duuużo zajęć na najbliższy czas i staram się żeby było po prostu normalnie.🙂

Gillian, wooow, gratulacje!!!


Ej ej ej, ale jak to tak 🙁 miało być tak pięknie przecież 🙁
yegua, o sobie niestety. 11 lat różnicy.
szafirowa, zgadzam się z Tobą, to wszystko dzieję się pod wpływem takich emocji...
Przykro mi po prostu i nie mogę się odnaleźć. Znalazłam sobie duuużo zajęć na najbliższy czas i staram się żeby było po prostu normalnie.🙂

Twoja historia przypomina mi moją sprzed 10 lat. 10 lat różnicy i też miało być tak pięknie.
Gdy ma się 17-20 lat to ~10 wiosen różnicy, jednak zrobiło swoje. W moim przypadku, bo są i wyjątki.
Trzymaj się ciepło  :kwiatek:
Gillian, gratulacje! 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się