Oficerki

Hmmm.... bardzo mi sie podobaja, dokladnie o cos takiego mi chodzi. Dzieki za wieksza fotke i info. Dalas mi do myslenia, bo juz prawie prawie mialam kupowac SG.
Forta Aaaaaaapiękne są te butyyyy jezu zakochałam się!

Gdzie kupowałaś?
aurelia, Forta pisala:


Dzięki dziewczyny!  :kwiatek: Model skokowy, lydka robiona na zamówienie, kupiłam w lamri, standardowe kosztują 1500 i za tyle je kupiłam, normalnie robione na miarę kosztują 300 zl więcej. Nie  żałuję ani zlotówki  😉


edit:literówki
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 marca 2009 10:28
Strucelka, ja chyba mam takie.. nie pamiętam modelu. kocham je miłością wielką. następne też będa hippica 🙂


a jak z ich jakością i w ogóle? Bo ich sztyblety i sztylpy nie są zbyt długowieczne 🙄
Mam takie same oficerki jak Deb od czerwca 2007, dbam, trzymam w prawidłach i jak na razie wyglądają super i nic się złego z nimi nie stało.
Klami, czytałam, ale napisała Lamri małą literą i jakoś uciekło mi z pamięci 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 marca 2009 18:07
Forta - piekne buty!  😜 😜
Manta   Tyłkoklep leśny =)
02 kwietnia 2009 15:54
Przybyłam po radę =)
szukam oficerek do 800zł, po przeczytaniu wątku widzę, że w takiej cenie polecane są hippiki - ale jak zmodelami, czy każdy jest wart tych 800zł czy jedne są lepsze inne gorsze?
A może jakieś inne oficerki do tej kwoty?

Nie planowałam takich zakupów, więc nie mam pojęcia o oficerkach jak narazie. Miałam kupić jakies sztyblety za 200zł, na które i tak dopiero zbierałam, ale los się do mnie uśmiechnął (a właściwie mama =P ) i plany się zmieniły =)
a ja chciałam donieść, że moje cavallo po 2 tygodniach jeżdżenia leżą już idealnie i kocham je coraz bardziej  😍
Ja dzisiaj zamieniłam swoje oficerki na sztylpy letnie..tragedia jeżeli chodzi o odczucie podczas jazdy.

A poniewaz oficerki sa na mnie ciut za duze nosze je tylko na gruba skarpetki i z wkładkami wiec na teraz nie nadaja się niestety..
Manta kupiłam 2 lata temu najtańszy model Hippiki, wtedy za 550 bodajże. Jestem bardzo zadowolona. Wygodne, ładne i dobrze się sprawują. Odpukać żadnych uszkodzeń, awarii zamków itp 😉
ja jais tydzien temu zamowilam paris, ale bez tych dziurek z przodu 🙂
Najtańsze oficerki Hippici 750zł 🙁
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2009 08:08
Dramka, to cena ze strony hippica?
zadzwonię do sklepu w którym kupowałam swoje. mieli wtedy o 150 zł taniej niż na stronie producenta
Deborah byłabym wdzięczna  :kwiatek:

750zł to strona ze strony internetowej HIPPICI.
Manta   Tyłkoklep leśny =)
03 kwietnia 2009 14:30
Deborah - a gdzie kupowałaś?
W tygodniu będę "obczajać" gdzie w Krk mogę dostać ofecerasy hippiki =) ale jak narazie nie jestem zdecydowana na konkretny model.
Co do oficerek cavallo.... Ja osobiście omijam je wielkim łukiem, wiem, że w każdej produkcji mogą trafić się buble, ale tylu na raz jeszcze nie widziałam... Oficerki są śliczne, ale co z tego? Mają być też niezawodne... A tu w okresie startów oficerki leżą po raz trzeci już tygodniami w reklamacji....

SG moim zdaniem nieporównywalne🙂
deborah   koń by się uśmiał...
03 kwietnia 2009 15:08
dzwoniłam. niestety tez podrożały. po rabacie będą kosztowały może 700 zł
tylko ze luksus jest bo Pani mierzy i jak nie pasują jak przyjdą to sklep się martwi odsyła i załatwia. nie ja
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2009 15:41
czy ktoś z was ma oficerki skokowe cavallo szyte na miarę?Sebastian namawia,że te robione na miarę są z zupełnie innej skóry niż te standardowe i że będę miała buty na lata...a ja jak słyszę buty cavallo to mną trzęsie...i tak się łamię...z drugiej strony po rabatach będą mnie kosztować niewiele więcej niż hippiki...
mam problem,bo pomimo swojego niezbyt imponującego wzrostu,mam niestandardowo długą łydkę...

m0niSka - ty masz szyte na miarę czy standardy?
Ktoś, jak napisałam - cavallo omijam szerokim łukiem.
Znajomi mieli szyte na miarę - rzadko kiedy standardy udaje się idealne dopasować.
Ja bym nawet oficerki mogła kupić, ale mam sztyblety i czapsy (zamaszowe) więc w sumie luz.. jak jest gorąco to skarpety po kolana bez czapsów 🙂😉  Naprawdę opcja ze sztybletami wydaje się być fajniesza wg mnie. Jeśli chodzi o oficerki to nie miałam z nimi doczynienia  😡
AppleJacks, no i niby co??
AppleJacks, pojeździj w oficerkach, albo chociaż w sztylpach - dopiero wtedy zacznij się wypowiadać.... Różnica jest KOLOSALNA. Gdyby lepiej się jeździło w skarpetach, ludzie by kupowali skarpetki za 10zł a nie oficerki za np. 1500zł...  🙄
Ktoś ja mam właśnie Cavallo szyte namiarę od Sebastiana
http://www.okser.pl/sklep/hippica-oficerki-skorzane-p-371.html?osCsid=acf38d7fd859aeb52510cc6d69ae6795 tutaj są hippici za 590zł, ale nie ma napisane co to za model.
A co myślicie o cavallo junior jump ?
Ponia   Szefowa forever.
03 kwietnia 2009 20:20
Ktoś a oglądałas Mountain Horse? Przymierzałam w zeszłym roku i teraz niedługo będe zamiawiać, nie są na miare ale mają różne rozmiary i powinnaś dopasować.
o te:
http://www.okser.pl/sklep/mountain-horse-oficerki-skorzane-high-caliber-p-963.html?osCsid=acf38d7fd859aeb52510cc6d69ae6795
Druga para oficerek za 700zł odpada.

Ale zastanawiam się nad sztybletami sznurowanymi. Najtańsze na allegro znalazłam:
http://www.allegro.pl/item593933532_mega_hit_eleganckie_sznurowane_sztyblety.html

Mierzyłam dzisiaj HIPPICI w sklepie STAJNIA i mam problem ponieważ 36 ciasne a 37 ciut duże. A nie chce kolejne buty na grubą skarpetę, zwłaszcza że idzie lato..a 36 uwierały za bardzo.

Nie wiem jak z rozmiarówką pana Paweł Krzysiek
Czy ktoś posiada oficerki Firmy Obuwniczej Pana Paweł Krzysiek?

Mam czapsy i po zmiane suwaka służą mi parę ładnych lat.
Poniuś Ponad 1000zł i nie szyte na miarę?!  🤔wirek:

Kobito Ja właśnie mam oficerki 37-S i w życiu nie dopasujesz tak jak szyte na miarę..tylko Ja nie dałam 1000zł tylko ok. 400zł.
Dramka, ja mam sztyblety hippici, kupiłam celowo za małe (ledwo mogłam w nich chodzić), teraz się rozeszły i są super.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się