KOWALE

Witam wszystkich, szukam dobrego kowala w wlkp. najlepiej rejony Poznańskie. Kowal musi się znać na rzeczy!
Namiary prosiłabym na pw razem z orientacyjnymi cenami za werkowanie  :kwiatek:
[quote author=regina link=topic=97.msg2041463#msg2041463 date=1395007369]
Jeśli chodzi o naturalne struganie to w Opolu jest dziewczyna, która się tym zajmuje - Izabela Gosiewska - myślę, że google wyplują kontakt do niej. Ja osobiście nie byłam z niej zadowolona ale znam dużo ludzi, którzy ją sobie chwalą.


Ona nie struga naturalnie (zgodnie z wytycznymi tej "szkoły"😉. Może być dobra, ale w swojej działce - najlepiej tego nie mieszać.
[/quote]
O, to tłumaczy, dlaczego miałam wrażenie, że to co robi zupełnie się kupy nie trzyma - dzięki za wyjaśnienie. Ale ona sama twierdzi, że jest naturalnym strugaczem.
Czy ma ktos jakies doswiadczenia z podkuwaczem W. Taranowiczem? To, ze kuje wiem na pewno. Kul ktos u niego posciegnowca?
Jak z jego cierpliwoscia wobec koni?
Jakie ma ceny?

edit. Nakarzynka, a Pan Gilarski skad jezdzi? Co robil z Twoim koniem jesli moge zapytac?

naprawde nikt nic na temat Wojciecha Taranowicza? 🙁 (wybaczcie cytowanie samej siebie, ale zalezy mi, a nie chce zeby post zginał na dole poprzedniej strony)
Ja wiem tyle:  http://www.centrumhipiki.com/Podstrony/Aktualnosci/MISTRZOSTWA-POLSKI-W-PODKUWANIU---wyniki
Z tego co widziałam na tych i poprzednich mistrzostwach, uważam, że jest niezłym kowalem i ma podejście do koni. Nie widziałam go przy robocie u klienta, ale wiem, że go chwalą i sa zadowoleni.
wendetta - Wojciech Taranowicz - polecam, bardzo dobry fachowiec i na pewno poradzi sobie z twoim "posciegnowcem"  😉
Luteja, wlasnie jedyna info jakie udalo mi sie wygooglac to bylo wlasnie o wygranych p. Taranowicza 😉

Lukaszpodkuwacz, dziekuję Ci za opinię. Czekam jeszcze jutro na opinię naszego weta i chyba będę starała się ściągnąć p. Taranowicza do siebie
("pościęgnowiec"- rzeczywiście skrót myślowy, wybaczcie 😉)
dea   primum non nocere
17 marca 2014 23:02
[quote author=dea link=topic=97.msg2042215#msg2042215 date=1395071648]
[quote author=regina link=topic=97.msg2041463#msg2041463 date=1395007369]
Jeśli chodzi o naturalne struganie to w Opolu jest dziewczyna, która się tym zajmuje - Izabela Gosiewska - myślę, że google wyplują kontakt do niej. Ja osobiście nie byłam z niej zadowolona ale znam dużo ludzi, którzy ją sobie chwalą.


Ona nie struga naturalnie (zgodnie z wytycznymi tej "szkoły"😉. Może być dobra, ale w swojej działce - najlepiej tego nie mieszać.
[/quote]
O, to tłumaczy, dlaczego miałam wrażenie, że to co robi zupełnie się kupy nie trzyma - dzięki za wyjaśnienie. Ale ona sama twierdzi, że jest naturalnym strugaczem.
[/quote]

Tak, wiem, że tak mówi, a nawet pisze w ogłoszeniach o sobie - ale parę razy widziałam jej robotę na zdjęciach i już nawet po takich "poszlakach" mogę powiedzieć, że z pewnością naturalne struganie to nie jest 😉
wendetta ja widziałam prace Taranowicza i nie jestem zachwycona
zresztą dużo osób zrezygnowało z niego
choć mi go polecił wet

Gilarski przyjechał z Wieliczki, więc to raczej kawałek drogi
ale polecam z całego serca bo
- konsultuje się z wetem!!! ogląda zdjęcia
- ogląda konia w ruchu
- pyta o konia - czy jest delikatny, czy bryka itp
- rozmawia ze mną i wszystko tłumaczy!!!
- jest bardzo skromny
- nie krytykuje pracy poprzedniego kowala
- za kucie wziął 200 zł

jak narazie ideał! i mam nadzieję że tak zostanie 🙂
nakarzynka, a co Ci sie nie podobalo w efektach pracy p. Taranowicza? Moge spytac, który wet Ci go polecil? Wiesz jak z cenami u niego?

P. Gilarski za kucie na 4 bierze 200?
Szukam dobrego kowala /kucie korekcyjne/, który dojedzie w okolice Legionowa/Jabłonnej, mazowieckie i jest terminowy. Możecie kogoś  doradzić?
Lutien, a Wojciech Orlik?
Czy ma ktoś namiary na słownego kowala, który dojedzie w okolice Siedlec (mazowieckie)?
Orlik jest super kowalem dla mnie, ale nie mogę się doprosić o wizytę od jakiegoś czasu, niestety.
czy mogę poprosić o przesłanie namiarów na Pana Piotra Okłę lub Jarka Kotfasińskiego? bo nie ma ich w spisie telefonów

niestety mój kowal - bardzo dobry - wystawia mnie do wiatru przysłowiowego i potrzebuję pilnie pomocy kogoś dobrego z okolic Wiązownej

czy polecacie może kogoś jeszcze oprócz tych dwóch Panów? będę wdzięczna za pomoc
Poszukuję bardzo dobrego i terminowego (!) kowala w okolicach Wrocławia. Kogoś kto ogarnia kucie korekcyjne. Polecicie kogoś takiego? Poza Mamajkiem i Białym
szukam kowala, który przyjedzie do dwóch koni, okolice Gniezna, Wrześni... jeden z koni bardzo nerwowy i trudny
Karol Lauk, 606 317 895. Jeśli nie będzie mógł, to spytaj kogo by polecił.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
09 kwietnia 2014 12:02
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego kowala, który pojawia się w okolicach Nasielska?
Szukam namiarów na dobrego kowala (głównie wrkowanie) z okolic Poznania, stajnia w Kicinie więc im bliżej tym lepiej.
Najlepiej żeby przyjeżdżał na pierwszy umówiony termin.
Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:  :kwiatek:
Dzień Dobry, poszukuję kowala, podkuwacza w okolicach Gdyni, Rumi w celu jedynie rozczyszczenia koni. Ślicznie proszę o kontakt do jakiegoś dobrego i słownego podkuwacza.  🙂
giks Adam Czerwiński tel 509666959
Poszukuję bardzo dobrego i terminowego (!) kowala w okolicach Wrocławia. Kogoś kto ogarnia kucie korekcyjne. Polecicie kogoś takiego? Poza Mamajkiem i Białym

Do wrocławia przyjeżdża kowal rybka. Spełnia twoje wymagania.
Mam pytanie, czy ktoś aktualnie z okolic Opola korzysta z usług Izabeli Gosiewskiej i mógłby podzielić się opinią? Ewentualnie, kto w opolskim jest wart polecenia jeśli chodzi o fachowe rozczyszczanie kopyt? Będę wdzięczna za pomoc, dziękuję !
Przeczytaj opinie w wątku KOWALE na stronie nr.52.
tesorka dzięki, przeczytałam, ale chciałam dowiedzieć się więcej, bo to tylko jedna opinia. A kto z fachowców jest polecany w okolicach Opola i nie musi dojeżdżać z dolnośląskiego czy innego sąsiedniego regionu?
Poszukuje kowala z podkarpacia - okolice Pilzno, Jasło, Dębica, ktoś ma może jakiś aktualny kontakt, potrzebuje tylko wystrugać a nie mam żadnych namiarów.
Z tamtych okolic polecam Ciołka🙂
Jeśli już padło tu nazwisko pana Janka, to zapytam 😉
Czy ktoś się orientuje co się z nim teraz dzieje?  🤔
Poszukuję BARDZO DOBREGO kowala, rzetelnego fachowca, najchętniej pilnie do wymagających koni, z okolic Warszawy, ale niekoniecznie, jeśli jest możliwość dojazdu z daleka ... Kogo polecacie???
Ja go widziałam najdalej 2 tyg temu i było wszystko ok, biężącego info nie mam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się