Cavaliada Warszawa

Vladimir Beletskiy ma już swój funpage na facebooku  😀

Funpage
vissenna   Turecki niewolnik
18 marca 2014 04:04
Dama tak, już pisałam to gdzieś 🙂

carmelka   Extremly photogenic... potato
18 marca 2014 11:30
nagana najlepszy! Szybko sobie zaskarbił sympatię publiczności
Usmiechnięci zawodnicy zdobywają sobie serca widowni natychmiast.
Ja "kocham" Bartka Kwiatka za jego roześmianą twarz.
Widzę ile radości sprawiają mu starty.

Ale namber łan jest dla mnie Gabrysia Jaworska - jechać Grand Prix z roześmianą buzią to jest naprawdę wyczyn.
I to nie był żaden grymas a szczery uśmiech od ucha do ucha.
Mały Wielki ludzik z niej jest
Ja ciągle wapominam szaleństwo Potęgi Skoku z tamtego roku. Upadek konia,  dalszą walkęzawodnikow i pokonanie przeszkody w ostatnim możliwym momencie. Jakież to były owacje, na stadionie Legii obok nie doròwnali hałasem🙂 Emocje nie z tej ziemii. W tym roku nie byłam na potędze, jestem ciekawa jak było.
Moim zdaniem potęga była słaba. Mało koni i gdyby nie Vladimir to byłoby nudno w sumie. A doszli do 190 cm, które przeskoczył Belestkiy.

Ja jeszcze bardzo pozytywnie odebrałam na tych zawodach Michała Kaźmierczaka, też bardzo pozytywnie się zachowywał np.l podczas Grand Prix niedzielnego.
Racja, gdyby Vladimir nie rozruszał publiczności potęga byłaby słaba. W sumie z perspektywy czasu na dobre wyszła ta zamiana w programie i przeniesienie potęgi na czwartek, bo piątkowy konkurs dużej rundy wypadł super, a rozgrywka była 100 razy bardziej emocjonująca niż potęga.
Porównując do zeszłego roku, było bidnie i wcale nie potężnie, mimo że wysokość prawie ta sama. W zeszłym roku były EMOCJE a teraz jakoś tak nawet mnie nie ruszyło. Fakt, że gdyby nie Beletskiy, to można byłoby przysnąć.
Ja byłem pierwszy raz i było fajnie 😉

W sumie byłem na niewielu pokazach - w piątek duża runda, w sobotę kawałek małej rundy i od zaprzęgów do końca, w niedzielę 2-3 przejazdy na ujeżdżaniu, 3-4 skoki konkursu finałowego. Najbardziej podobał mi się sobotni speed & music, ujeżdżenie mnie nie przekonało, zaprzęgi fajne ale krótkie.

Poza tym byłem trochę na uniwersytecie jeździeckim, szkoda że plan się pozmieniał i nie było nigdzie informacji o tym. Za to załapałem się na oprowadzanie po zapleczu Cavaliady, więc wybaczam 😉  Dobrze że było różnorodnie, cały dzień na skokach bym nie wysiedział.

Muszę też pochwalić obsługę klienta Cavaliady, wysłałem im maila że kupiłem bilety na sobotę i niedzielę zamiast karnetu i dosłali mi pocztą karnet 🙂

Przy okazji nie polecam 1 rzędu - barierki dużo zasłaniają, poza tym stają tam sobie ludzie i robią zdjęcia i też zasłaniają. Najlepiej chyba koło rzędu 5. Ja siadałem w różnych miejscach, tam gdzie było wolne, tylko raz ktoś przyszedł i powiedział, że miejsce zarezerwowane - nie wiem czy miał bilety czy siedział tam wcześniej. Ale nigdy nie było pełno, w każdy sektorze dość dużo wolnych miejsc.
Właśnie ja jechałam na Cav z mamą, która uwielbia zaprzęgi, bo w zeszłym roku były super, a w mocno się zawiedliśmy, tylko 4 przejazdy.
Wszystkiego było jakoś mniej w tym roku.
Właśnie ja jechałam na Cav z mamą, która uwielbia zaprzęgi, bo w zeszłym roku były super, a w mocno się zawiedliśmy, tylko 4 przejazdy.
Wszystkiego było jakoś mniej w tym roku.

Szczególnie prądu  😁
Co jak co, ale nie każdy ma okazję być świadkiem awarii zasilania na takiej imprezie To nie zdarza się codziennie🙂
Co jak co, ale nie każdy ma okazję być świadkiem awarii zasilania na takiej imprezie To nie zdarza się codziennie🙂


To prawda.
Na widowni jacyś ludzie uznali, że wojna się zaczęła  😉
To była zemsta kibiców Legii, za to, że ich na stadion nie wpuszczono- skoro oni nie wejdą to nikt oglądać nie będzie 😉
wreszcie odespałam...tak, to były fajne zawody 😀
Karla🙂 jak mi się marzy odespanie!  😁
vissenna to się przypadkiem poznałyśmy 🙂. Przed GP podeszła do Ciebie grupa trzech wolontariuszek, które chciały autograf Martina. Ja to ta w ciemniejszych włosach w kucyku 😀
kaszmirowa i się nie spotkałysmy w końcu...
Ten prąd był masakryczny, najgorsze było rozstawianie i potem zwijanie czworoboku  😤
Jasmine Bardzo możliwe że to my - sektor H1 😀 Już rozważałyśmy zamach Rosji na Polskę, odcięcie gazu i prądu, nową epokę lodowcową bo coś chłodem powiało od razu 😀 Ludzie z rzędu poniżej już się za głowy łapali, takie głupoty wymyślałyśmy 😀
Jasmine Bardzo możliwe że to my - sektor H1 😀 Już rozważałyśmy zamach Rosji na Polskę, odcięcie gazu i prądu, nową epokę lodowcową bo coś chłodem powiało od razu 😀 Ludzie z rzędu poniżej już się za głowy łapali, takie głupoty wymyślałyśmy 😀


Jasmine Bardzo możliwe że to my - sektor H1 duży uśmiech Już rozważałyśmy zamach Rosji na Polskę, odcięcie gazu i prądu, nową epokę lodowcową bo coś chłodem powiało od razu duży uśmiech Ludzie z rzędu poniżej już się za głowy łapali, takie głupoty wymyślałyśmy duży uśmiech
Też siedziałam wtedy w H, albo w V, ale to na pewno nie Wy, tylko jakiś facet  😉
W każdym razie niezłe przeżycie. Myślę, że lepiej, że stało się tak na ujeżdżeniu, bo nie wiadomo jak by to się skończyło gdy byłaby potęga albo speed&music  😲
Dama, musimy się w końcu spotkać po szkole, bo mamy tak blisko do siebie 🙂
Hellgirl - tu idealnie pasuje Twój nick 😉.
Jasmine - warunki polowe 😀
kaszmirowa - prawie jak przez płot 😀
carmelka   Extremly photogenic... potato
20 marca 2014 14:09
Hellgirl i te nasze bulwersy na sędziów xD
carmelka "Panie Sędzio! Panie Prowadzący! Bo my to zwrot pieniędzy chcemy jak ujeżdżenie przekładacie! 😀"
a propos tekstów ludzi w sektorach - w czasie niedzielnego finału przedstawiali konia jednego z zawodników (nie pamiętam już, którego) i mówią, że koń jest własnością babci zawodnika. para niestety miała zrzutkę, na co pan siedzący obok mnie: "no to się babci dostanie". 😁
carmelka   Extremly photogenic... potato
21 marca 2014 12:29
sumire biedna babcia 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
24 września 2014 11:42
Pytanie za sto punktów. Czy startując we wszystkich edycjach ( poznań, Lublin, warszawa) starty się jakoś sumują? Jeżeli tak to w momencie kiedy w Poznaniu 2014 pojechałabym 7 latki to co miałabym jechać w Lublinie i warszawie żeby się liczyło skoro kon będzie miał już 8 lat?
margaritka, dotychczas do Cavaliada Tour liczyły się tylko konkursy DR i GP
Czy jest gdzieś harmonogram przedsprzedaży i cennik biletów na cavaliade?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 grudnia 2015 05:40
D+A na stronie nic nie ma, więc pewnie jeszcze nie podali. Obawiam się, że będą drogie. W zeszłym roku karnet kosztował 200 PLN a w niedziele były tylko 3 konkursy  🙄 (w tym 1 dla dzieci)
W tym roku (jak co roku) zawitam (tylko) w niedzielę. Liczę na ciekawy program i dobrą cenę biletów 🙂
Może po nowym roku będzie już standardowa sprzedaż?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 grudnia 2015 06:00
tuch po nowym roku powinny być (mam nadzieję  😉 ) Tym bardziej, że cavaliada 2016 jest miesiąc wcześniej niż ta z tego roku  😉
Nie szuka ktoś może luzaka na zawody? Zależy mi głównie, żeby zbierać doświadczenie. Bywałam już na zawodach i pomagałam innym w stajni, więc większość rzeczy nie jest mi nieznana  😀 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się