Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Czy jesteście może fanami na facebooku Łódzkiego Szlaku Konnego (https://www.facebook.com/LodzkiSzlakKonny)?
Zastanawia mnie, kto prowadzi tę stronę i jaki jest jej cel. Bo treści, które są udostępniane niekiedy odbiegają od norm, jakie powinny występować (np. konkursy na podrzędnych funpageach). Niektóre (właśnie nie wszystkie!) stajnie oraz konkretne osoby są wyjątkowo faworyzowane - poprzez udostępnianie ich zdjęć oraz wpisów.
O koniach na sprzedaż już nie wspomnę, bo to jest szczególnie żenujące.
To powinna być wizytówka i każda stajnia musi mieć równe prawa a tak nie jest. A to jest przygnębiające.
Czy tylko ja mam takie spostrzeżenia?
willow, ja mam swoje typy, kto za tym stoi (podejrzewam, że to jest większa grupa osób). I mówiąc szczerze - gdybym faktycznie miała rację, to to, co się dzieje na tym fanpagu to by było... no, typowe 🤔
Że tak powiem.. jaki szlak taki fanpejdż  😂
Jak można na oficjalnej stronie reklamowac takie coś?



Normalnie wiocha.pl
A jak to nazwać? Bo dobrze widzę że to Bosal + ogłowie wędzidłowe?

Edit: przejrzałam stronę, nawet znalazłam zdjęcia ze stajni gdzie moja kobyłka stoi (Stajnia Róża)
Jak można na oficjalnej stronie reklamowac takie coś?
Normalnie wiocha.pl

Och, dla mnie i tak mistrza zdobywa PZJ i zdjęcie wybrane przez nich do TOP10 w konkursie:
https://www.facebook.com/polskie.jezdziectwo/photos/a.641054352628965.1073741848.487116501356085/641054405962293/?type=1&theater
😀

Ja też mam swoje typy.
Co nie zmienia faktu, że to WIZYTÓWKA i ma 1500 fanów. Nie powinno tak być. Myślę, że ktoś wreszcie powinien się tym zająć...
Nie wytrzymałam i skomentowałam to zdjęcie. A raczej zadałam pytanie o co kaman.
agulaj79, trzymaj się, bo tam przecież wszyscy pisali, jakie to super i zaczepiste
Ale ja pisze o zdjeciu z ogłowiem. Harcerz odjął mi "mowę w palcach".

A z tymi zdjęciami stajni to nie jest tak, że stajnie które są na szlaku są jakoś promowane? Bo nasza chyba raczej nie ma z tego tytułu profitów.

Edit: odnośnie ogłowi to tam jest ich kilka i są taaakie zachwyty...
agulaj79, ale ja własnie mówiłam o tym ogłowiu 😉 Wszyscy zachwyceni, a ty jedna się wychyliłaś 😀 Zobaczymy, co to będzie
A z tymi zdjęciami stajni to nie jest tak, że stajnie które są na szlaku są jakoś promowane? Bo nasza chyba raczej nie ma z tego tytułu profitów.


Większość stajni jest na szlaku. Tak naprawdę przy wszystkich są tablice informacyjne o szlaku, drogowskazy do nich kierujące. A na szlaku nie ma tylko pięciu stajni na krzyż + kilku nazwisk, tylko całe łódzkie.
Jeśli chodzi o Stajnię Róża to pewnie ktoś z administratorów lubi Was 😀
Pytanie kto jest administratorem? I jak się tego dowiedzieć.
Mamy swoje typy, raczej bardzo prawdopodobne.
Ale co w związku z tym? Co można zrobić?
Fajnie, zy tu się potoczyła taka dyskusja, bo rzeczywiści FANPEJDŻ jak dla mnie jest mocno odstraszający. Zalajkowałam go z nadzieją, że będą jakieś konkretne inforamcje, czy szlak się rozrasta, jakie punktu to te monitorowania, jakieś rajdy, cośw tym kierunku. A tu niestety promowanie niekoniecznie tego, co jest sztuką, bo jeździectwo przecież jest, a pokazywanie zdjęć, które nie powinny mieć racji bytu.
Ale ja pisze o zdjeciu z ogłowiem. Harcerz odjął mi "mowę w palcach".

A z tymi zdjęciami stajni to nie jest tak, że stajnie które są na szlaku są jakoś promowane? Bo nasza chyba raczej nie ma z tego tytułu profitów.

Edit: odnośnie ogłowi to tam jest ich kilka i są taaakie zachwyty...


Ewidentnie tak jest 🙂 dziwi mnie to, zwłaszcza, że szlak powinien właśnie promować całe województwo, wszystkie stajnie należące do szlaku. Osobiście uważam, że dużo ciekawiej by było gdyby chociażby wybrali się z aparatem i zafundowali cykl "reportaży" gdzie można się zatrzymać, jakie są ceny oraz oferta danego ośrodka. Wydaje mi się, że przysłużyłoby się to wszystkim łódzkim jeźdźcom 🙂 ale to moje skromne zdanie...
poprostuja, zupełnie się z Tobą zgadzam. Od jakiegoś czasu śledzę ten funpage i z dnia na dzień jest coraz gorzej. A konkretów brak...
Bronka, i tak właśnie powinni do tego podchodzić!
Może parę pw by załatwiło sprawę, może ktoś kto to prowadzi nie ma na to pomysłu?
obawiam się, że pw nie załatwi sprawy. to nie jest firma "krzak" tylko gigantyczny projekt finansowany za grubą kasiorę z funduszy unijnych, więc ktoś ich pewnie rozlicza z działalności... a jeśli biznesplan jest taki jak widać po fb to można tylko życzyć powodzenia i szerokości :P
OK naiwna jestem 😉
OK naiwna jestem 😉

Po prostu wierzysz w ludzi.
A tu sprawa jest bardziej skomplikowana.
Cieszę się, że podzielacie moje zdanie 🙂
To co, może masowy atak hejterski na ten funpage? :P
ojejejej Jerzy!

Jerzy był (jest?) nauczycielem historii i instruktorem jazdy konnej w THK w Wolborzu. Lubi takie ala westernowe "stylizacje". zawsze wydawało mi się, że jeżdzenie na klasycznym koniu w klasycznym stylu w westernowym rzędzie i ubiorze jest... dziwne, ale to taki typ preferencji. Życiowo to fantastyczny człowiek, jezdziecko-co kto lubi...

a teraz jeszcze za produkcję ogłowi się wziął 🙂
A teraz z innej beczki.
Czy ktoś z Was ma znajomości w OZHK w Łodzi?
Czekam cierpliwie aż przyjadą opisać mojego źrebaka, którego ktoś już zarezerwował po odstawieniu. Jednak chciałabym go już odstawić (22.03 skończy pół roku) i oddać w ręce nowych właścicieli jednak przed opisaniem i bez paszportu jest to niemożliwe. I tu moja cierpliwość się kończy... Byłam osobiście ale nic nie da się zrobić, obojętność "Pana Opisującego" jest przerażająca!
POMOCY!
Isabelle Jerzego też miałam przyjemność poznać osobiście, ale nadal dziwią mnie takie kombinowane ogłowia. Szczególnie to wstawione tutaj.
Poza tym odebrałaś pw?
Ja mam tylko jedno wytłumaczenie dla tych tworów (ogłowia J. R. mam na myśli), był zakład, żeby wykorzystać wszystkie niepotrzebne, niekompletne ogłowia, kantary, haltery i zrobić z nich coś 😉 a tak na serio to porażka, jak dla mnie. Kącik wzajemnej adoracji tyle tam jest.
Kącik wzajemnej adoracji tyle tam jest.

Otóż to!
jagoda1966,  w większości są to jego aktualni i przeszli uczniowie. sądzę, że w większości to kwestia kultury niż prawdziwego zachwytu.

agulaj79, a nie zauważyłam! zaraz odpowiem 🙂
[quote author=Isabelle link=topic=1096.msg2044032#msg2044032 date=1395213981]
jagoda1966,  w większości są to jego aktualni i przeszli uczniowie. sądzę, że w większości to kwestia kultury niż prawdziwego zachwytu.



Dokładnie tego się spodziewałam 🙂 A swoją drogą to są rzeczy na sprzedaż ? jeśli tak to ciekawe ilu z tych pochlebców kupiło te wyroby ...

edit, coś z tym  cytatem mi nie wyszło 😉
kolejne niezbyt przyjemne zdjęcie "promujące" szlak. Rozumiem, że to może być moment chwila (choć dawno tak zrollowanego konia nie widziałam) ale ujęcie średnio nadaje się na reklamę stajni jak i całego szlaku...
Zrolowanie na maksa, aż przykro patrzeć. Brak ochrony głowy jest tutaj już sprawą drugorzędną ... pewnie to jakiś spokojniutki koniś, a na nim siedzi miszczyni 😉  sorry, ale widziałam kiedyś wypadek w ŁKJ-cie jak laska bez toczka spadła na słup na dolnym padoku, brrrr. Od tej pory tak mam 😉
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1479192498959898.1073741838.1441836742695474&type=3 - przesyłam link do albumu. Spokojny czy nie, ale skoki bez kasku?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się