Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Ja dzowniłam jakieś 2 tyg temu i też kazał po 14stej się stawić.

edit: 2 tyg a nie 12 tyg🙂
Alaska ja kiedyś pojechałam tak na czuja po zajęciach i byłam w szoku, że jak zajechałam to się dopiero zakład otwierał. Wydaje mi się, ze to była własnie 14
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
16 marca 2014 20:42
Mnie też zaprosił na 14stą. Myślę, że jest to związane z opieką nad wnukiem.
Dzięki dziewczyny, wypytałam jeszcze znajomą która z niego korzysta i faktycznie 14 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 marca 2014 23:38
Kto wpada do Szarych w ten weekend na HZO-B? Zgłoszonych jest 239 koni!! 😲
Dava   kiss kiss bang bang
18 marca 2014 03:14
Wiecej juz nie mogli przyjac, bo limit jakis jest czy cos  🤣
A tak powaznie to czesto mamy pod 200koni, co dla mnie oznacza stanie nascie godzin  😉

Robie foty, jakbys ktos chcial cos, kawusie albo fajeczke to szukac  🙂
Kogo bierzecie do zębów waszych koni??? Kogo możecie polecić i ile teraz za taką usługę trzeba zapłacić?
Kogo bierzecie do zębów waszych koni??? Kogo możecie polecić i ile teraz za taką usługę trzeba zapłacić?


Każdy lek wet sprawdzi i skoryguje zęby konia.
A jak chodzi o ceny to im "nowocześniejszy" sprzęt ma lekarz tym więcej zapłacisz za usługę.
Dzwoniłam do Darka Polakiewicza (podał mi cenę 220) ,co o nim sądzicie?
Cariotka   płomienna pasja
19 marca 2014 09:31
kasia2508 ten temat w Tym wątku był przerabiany wiele razy🙂 proponuję skorzystać z wyszukiwarki 😉
Cariotkawiem,ale dość dawno,a interesuje mnie TERAŹNIEJSZOŚĆ.Ceny się zmieniają,wasze podejście do wetów też jest zmienne 😉 Chciałam wiedzieć czy cena i wet. do którego dzwoniłam jest O.K. i tyle(ew.czy zaproponujecie kogoś innego).Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat to napisze,a nie każe mi przeszukiwać 322 strony. Dziękuję za odpowiedzi.
Kilku znajomym koniom Polakiewicz robił zeby i wszystko było w porządku, więc ja polecam, ale nie mam porównania z innymi.
Magdzior dziękuję Ci bardzo za odpowiedź !  :kwiatek:
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
19 marca 2014 12:36
Olender, nie jest weterynarzem, ale zajmuje sie zębami na co dzień.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
19 marca 2014 12:56
Dziołchy, był tu niedawno temat endoskopii ale się pogubiłam w Waszych zeznaniach 😁
Kto wykona gastroskopię pod kątem wrzodów (w żołądku bądź jelicie)?
Kalinowski, Polakiewicz? I jaka jest mniej więcej cena takiego badania?
kasia2508 - też polecam Darka, robi dokładnie i starannie.
Dziołchy, był tu niedawno temat endoskopii ale się pogubiłam w Waszych zeznaniach 😁
Kto wykona gastroskopię pod kątem wrzodów (w żołądku bądź jelicie)?
Kalinowski, Polakiewicz? I jaka jest mniej więcej cena takiego badania?

Kalinowski nie ma gastrskopu. Co do Darka, to nie mam pewności, trzeba zadzwonić, zapytać.
Porzuczek na pewno ma.
Gastroskopem nie zobaczysz wrzodów w jelicie.
Olender, nie jest weterynarzem, ale zajmuje sie zębami na co dzień.

Już pisałam wielokrotnie, że polecam Olendra jako zębodłuba. Bardzo dobry fachowiec i posiada najwyższej klasy sprzęt.
Darek na 90 % nie ma, przynajmniej nie miał jeszcze w jesieni bo wtedy mnie kierwał właśnie do A. Porzuczek
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
19 marca 2014 15:01
[quote author=Nord link=topic=196.msg2044459#msg2044459 date=1395232578]
Olender, nie jest weterynarzem, ale zajmuje sie zębami na co dzień.

Już pisałam wielokrotnie, że polecam Olendra jako zębodłuba. Bardzo dobry fachowiec i posiada najwyższej klasy sprzęt.
[/quote]
Ale Kasia wyraźnie zaznaczyła że nie będzie przeszukiwać 322 stron, więc będziemy o tym pisać co 3 strony przemiennie z dyskusją gdzie robić badania zawodników i spisem krakowskich rymarzy...😉
W najbliższy poniedziałek będzie w Facimiechu p.Blanka Wysocka wg. mnie najlepszy w Polsce specjalista od układu oddechowego u koni. Wiem że gastroskopię też robi.
Kto chciałby skorzystać z jej usług proszony o kontakt na priv
[quote author=Dorcysia link=topic=196.msg2044609#msg2044609 date=1395240678]
[quote author=Nord link=topic=196.msg2044459#msg2044459 date=1395232578]
Olender, nie jest weterynarzem, ale zajmuje sie zębami na co dzień.

Już pisałam wielokrotnie, że polecam Olendra jako zębodłuba. Bardzo dobry fachowiec i posiada najwyższej klasy sprzęt.
[/quote]
Ale Kasia wyraźnie zaznaczyła że nie będzie przeszukiwać 322 stron, więc będziemy o tym pisać co 3 strony przemiennie z dyskusją gdzie robić badania zawodników i spisem krakowskich rymarzy...😉
[/quote]
Poprosiłam o pomoc,uzyskałam potrzebne informacje, za które Wam dziewczyny  dziękuję i sądzę ,że od tego to forum jest.Myślę,że nie potrzebne są Twoje złośliwościNord,a  jeśli ktoś pyta to chyba nie może znaleźć odpowiedzi lub odpowiedzi ,które znalazł nie są satysfakcjonujące.A jeśli Cię palec boli od stukania w klawiaturę to nie odpisuj i po problemie.
Będzie ktoś może na ZO w Michałowicach robić zdjęcia  :kwiatek:?
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
20 marca 2014 20:53
kasiu mogłaś sie pofatygować i przglądnąć przynajmniej 5 ostatnich stron. Wydaje mi się że forum jest do wymiany opinii i udzielania informacji, ale nie co tydzień tych samych. Wystarczy skorzystac z wyszukiwarki🙂
Dzwoniłam do Darka Polakiewicza (podał mi cenę 220) ,co o nim sądzicie?


Ale 220 z dojazdem, czy 220 plus dojazd?  👀
laparotomiaz dojazdem.
No to jak dla mnie cena tak w granicach zdrowego rozsądku. Nie wiem, jak u was w tym Krakowie, ale w moich okolicach norma to jest między 200-250 zł. Zależy jaki wet, jak z dojazdem, ile koni robi, etc.
Czyy jest strona internetowa pensjonatu w Łężkowicach? ewentualnie czy ktoś dysponuje jakimś namiarem do właścicieli (telefon, mail....???), będę wdzięczna za informację (może być na priv) 🙂
siwens   Siwe Jest Piękne
23 marca 2014 18:43
Kasiu u nas robiła wet Agnieszka Jakubowska i było jak najbardziej w porzadku 🙂. Z reszta to moj wet od wszystkich stworzeń do którego mam zaufanie 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 marca 2014 05:52
Czy ktoś wie, czy mogę w jakimś sklepie w Krk zamówić wózek na siodło z Alfako?
Będę wdzięczna za info :kwiatek:
żaczkowa   gone with the wind
24 marca 2014 07:17
Strucelka, Hidalgo chyba sprowadza rzeczy Alfako - przynajmniej sprowadzali 3 lata temu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się