suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

Spontaniczna sesja w ogrodzie 🙂 Ja w czerwonej spódnicy, angeloos069 w białej. Obie szyłyśmy same  🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
14 lutego 2014 11:58
Kolejna odsłona. Sukienka ma wszyty w przód ołów, także nawet w galopie podnosi się nieznacznie.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
ołów? 😲
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
14 lutego 2014 20:58
ołów? 😲

Malutkie sztabki, które służą też do dociążania zasłon anty-muchowo-komarowych w drzwiach.
Ten tren.... chcę taką... jest... cudowana....
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lutego 2014 10:18
Śliczna!  😍
Dziewczyny, mam do Was pytanie - piszę w tym wątku, bo wydaję mi się że ten będzie najbardziej odpowiedni. Z jakiego materiału można zrobić taką sukienkę? Z szyfonu, tiulu?

Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lutego 2014 15:19
Sukienka na oko jest satynowa. Narzutka to coś lekkiego, jak materiał na cienkie chustki, apaszki. Tiul nie, bo ma oczka i jest dość sztyny, dałby fakturę siateczki, nie tak gładką i źle by się układał, nie byłby taki lejący. Prędzej szyfon, ale taki cieńszy, jednowarstwowy. A to delikatne trochę jest, nie wiem czy nie za delikatne na konia - zaczepisz o coś, szarpniesz i dziura. No ale ładne.
Facella to akurat nie na konia, tylko na festyn. Co prawda konie będą, ale ona będzie na ziemi 🙂

Edit: I wielkie dzięki  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lutego 2014 15:22
A, chyba, że tak. Ze względu na wątek założyłam, że na konia. Ale z ziemi też trzeba uważać, zwłaszcza z tym ogonem 😉
dzisiejsze zdjecia.....suknia stworzona przez forumowiczke 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 marca 2014 07:59
Przyzwyczajacie jakoś konie do tych sukni, czy nie robią na nich wrażenia?
deborah   koń by się uśmiał...
03 marca 2014 08:19
ja przyzwyczajałam. lonżowałam najpierw w przypiętej do siodła sukni 😉
Siesiepy   Ponczek bez rączek
03 marca 2014 09:14
Na mojej babie kiecki wrażenia nie robią, ale może miała z nimi styczność u poprzedniej właścicielki? W końcu ma trochę lat na karku.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 marca 2014 15:13
Siwego zupełnie nie ruszyła kiecka. To samo jego syn - założyłam mu tę kieckę na łeb i ani drgnął, przysypiał wręcz, totalny luz. Za to matka odstawiła totalną panikę. Żadne z nich wcześniej nie miało kontaktu z takimi rzeczami.
Czy któraś z was jechała  do ślubu wierzchem. Jeśli tak to najpierw przyzwyczajałyście konia do sukienki?
deborah   koń by się uśmiał...
03 marca 2014 20:22
ja jechałam. najpierw lonżowałam potem wsiadłam na hali.. miałam jakąś starą suknię najpierw przywiązaną do siodła, potem założyłam i wsiadłam.
Ale mój koń miał wtedy 4 lata i jak się suknia nadmuchała od wiatru to sztywniał i nie chciał ruszyć z miejsca

to i ja się dołącze 🙂
też mam manie co do sukien 🙂
mam troche zdjęć z tej sesji 🙂
to i ja dołączę 😉

ostatnio upolowałam trochę ale część czeka na zdjęciu.
Ale moja mama dorwała trzy ślubne, zobaczymy czy dołu nie trzeba będzie przerabiać na bardziej rozłożysty ale fajnie się zapowiadają:
źródło- ciuchland 🙂
Kabris, ta ostatnia przepiękna *.*
Kabris gdzie dorwałaś tę ostatnią? 🙂 Szukam od ponad 2 tygodni czarnej długiej sukienki na konkurs ale ani internet ani ciucholandy nie chcą ze mną współpracować.
ostatnią tzn którą? 😀 czarną mam spódnicę- szczęśliwy traf w ciuchlandzie 😉
tę ostatnią z linku. Piękna jest  😍
oj ona czarna nie jest tylko fioletowa 😉 ciuchland- trzeba polować ale za tę dałam może 15zł
Kabris a no tak, pomyliłam kolory 😡 a w jakich ciucholandach? ja nie mam szczęścia, jak już są to w tragicznym stanie.
Mój koń się bał sukienki, jak weszłam w niej do boksu. A potem luzik.
oj to różnie, głównie jednak zaopatruje mnie mama w Szczecinie 😉
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
31 marca 2014 13:37
ja mam sporo świetnych stroii które nota bene wypożyczam do sesji. Nie są to łachy z lumpeksu, gromadziłam je z różnych zakątków świata podczas podróży. Zdjęcia można oglądnąć pod linkiem.
Ale to już jest reklama
karla158 drugie zdj cudowne, w pierwszym tło psuje efekt 😉
Matuzaalem , mi to na szyfon - bedziesz szyc?
mamuteq, daj do ogłoszen - moze sie wymienimy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się