Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 marca 2014 08:46
emptyline a widzisz. Na monitorze telefonu taki troche oczodajny sie wydaje  😉
wątek zamknięty
emptyline, mało ten twój koń ma kropek, że mu jeszcze kaloszki w kropki założyłaś 😉 Lubię twojego w ciemnych kolorach.

Livia, co tam Anky, dzwoń do "naszych", aby ci ładny czaprak uszyli 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Nie znalazłam wątku typowo o czaprakach , dlatego na wstępie przepraszam za  🚫
Zakochałam się w tym czapraku http://www.e-shop-direct.com/eshop/euro-star/schabracke-excellent-135-61958/ , aczykolwiek nie mogę nigdzie takowego znaleźć, widział ktoś może ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Karolina1505 tu masz i to nawet na wyprzedaży:

http://www.konskiswiat.pl/nowa-kolekcja-jesien-zima-2013-14/euro-star/nowosc-czaprak-euro-star-excellent-135-jesien-zima-2013-2362.html

edit.
empatyline - wow! pięknie w navy. Według mnie dużo lepiej niż w różach i innych cukierkowych kolorach - tutaj jest tak elegancko, mrr 🙂
Livia - śliczny ten true blue 🙂 Czy kolor jest zbliżony do nowego eskadrona blue?
wątek zamknięty
Ma ktoś może możliwość porównania kolorów Eskadron green 2010 i Anky basil green?  👀
wątek zamknięty
harja dziękujemy 😉 a kaloszki w sumie nie są dla nas czymś niezbędnym - tj muszę przetestować je na tyłach, bo tam mamy mały problem... ech te krzywulce :P jak będą pasować to w miarę możliwości będziemy użytkować :P tu koń był ubrany do zdjęć, bo ogólnie nie jeżdżę w tereny w owijkach 😉 chyba, że na spacerek 😉
Nasturcja-Renata  :kwiatek: oj z zawijaniem go to jakaś masakra jest xD chociaż z każdym podejściem radzimy sobie coraz lepiej :P najgorzej, że ma dość pokaźne ostrogi w tych szczotach...
Livia dziękujemy dziękujemy 😉
Cobrinha ahahaha xD w sumie u mnie też ten komplecik troszkę poczekał na pierwszą przymiarkę leżąc w szafce :P
emptyline thx 😉 btw - te kaloszki nici strasznie przykuwają wzrok xD
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 marca 2014 11:44
Nasturcja-Renata, te niebieskości Ankowe to ostatnio wszystkie na jedno kopyto - ale że odcień, który bardzo lubię akurat, to kupuję 😁

ikarina, zbieram się do tego już od dawna! I wiecznie padam na wyborze koloru, bo jest taka gama, że zwyczajnie wzięłabym od razu ze dwadzieścia 😜

Dramka, uff, dobrze że zostało im tych Anek tam niewiele 😁

Ratana, dzięki 🙂 Eskadronowy Blue jest zdecydowanie mocniejszy, bardziej oczodajny. Ta Anka to taka stonowana bardzo jest 🙂
wątek zamknięty
wabankowa, bardzo fajnie! Ten żółty to taki 'jajeczny' żółty, kogel-mogel? 🙂


Livia to taki miodowo-złoty kolor 😉

Cieszę się, że się podoba 😀
wątek zamknięty
Ratana dziękuje bardzo . :kwiatek:
wątek zamknięty
Czy ma ktoś pad caball skokowy i mógłby mi zmierzyć wysokośc? Oczywiście napisałam do ivett ale może ktoś akurat ma pod ręką lub wie?
Zmieniłam siodło i obawiam się, żę wszechstronne będą mi niefajnie wystawać i zastanawiam się czy to dobry pomysł z wymianą na skokowe czy odpuścić.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 marca 2014 18:24
Livia, a dzięki. Mi się też podoba, tylko zrzucić klika kilo musimy. Oboje zresztą. 🙂
Nasturcja-Renata, światło było dosyć mocne, ale generalnie ta Anka ma dość podobny kolor do magenty, może jest trochę jaśniejsza i żywsza.
ikarina, to są GWIAZDKI! GWIAZ-DKI, zapamiętaj! 😉 Na nóżkach nie ma i te kaloszki są tak słodkie, że musieliśmy je mieć.
Ratana, dzięki!
any, prawda? Prześmieszne są.
wątek zamknięty
Mam pytanie odnośnie czapraków? Gdzie można zamówić czaprak w wybranej kolorystyce ale tez żeby miał nadruk np po dwóch stronach czapraka były na całości serduszka? 😀
wątek zamknięty
Poglądowo czaprak Hibiscus na siwym dzięki Juliadnie ;-)



wątek zamknięty
GosiaG, ładnie, bo koń ładny, ale IMO bez szał.
wątek zamknięty
GosiaG, a mnie się mega podoba! 😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 marca 2014 19:04
GosiaG, faktycznie Florek najpiękniejszy w tym zestawie, ale wydaje mi się, że owijki są średnie, sam czaprak na siwym wygląda za to zacnie.
wątek zamknięty
wymodelowana - dzięki 😉 zaraz za Anky Twilight Blue to moj ulubiony czaprak

emptyline zgadzam się,  ale lepsze niż nasze standardowe czarne skorupki; czekam na owijki hibiscus, myślę, że będzie zdecydowanie lepiej ;-)
wątek zamknięty
GosiaG pięknie hibiscus na siwym!
wątek zamknięty
dziewczyny zostawić czy puścić w świat ?  :kwiatek:
moja postawa  🤣
wątek zamknięty
Szarlotka., puścić 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 marca 2014 19:37
Szarlotka. puscic w swiat. Srednio wyglada na tej masci 😉
wątek zamknięty
Szarlotka., mi się mega podoba!
wątek zamknięty
Szarlotka puścić 😉
wątek zamknięty
Szarlotka., czad!  😍
to eskadron czy "nasz" wyrób?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
23 marca 2014 19:54
Szarlotka przy letniej sierści Nerusia, kiedy będzie więcej podpalania to będzie super! Zostaw! Zawsze fajnie jest mieć elegancki czaprak który idealnie spółgra z maścią konia - i widać konia a nie czaprak 🙂 na mam do czegoś takiego chocolate na Fuerte 🙂
wątek zamknięty
Szarlotka., zostawić - dobrać owijki albo ochraniacze i będzie szał  💘
wątek zamknięty
Szarlotka., zdecydowanie zostawić!
wątek zamknięty
Szarlotka zostaw ! Elegancko i klasycznie, super.
wątek zamknięty
Nie znalazłam wątku typowo o czaprakach , dlatego na wstępie przepraszam za  🚫
Zakochałam się w tym czapraku http://www.e-shop-direct.com/eshop/euro-star/schabracke-excellent-135-61958/ , aczykolwiek nie mogę nigdzie takowego znaleźć, widział ktoś może ?  :kwiatek:


Karolina1505 też zimą byłam zakochana w tym czapraku, jeżeli chodzi Ci o beżowy, ale jak go zobaczyłam na poznańskiej cavaliadzie to błyskawicznie się odkochałam, bardzo nieładny odcień beżu 🙁

GosiaG mnie hibiscus jak dotychczas na modelach rozczarowywał, ale u Was wygląda świetnie 🙂!

Szarlotka. zostaw albo oddaj go mi  😍 piękny!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.