Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

halo, ale teraz w przepisach skokowych jest zaznaczone, że biały mankiet dotyczy koszuli z długim rękawem tylko. To może sobie odpuszczą takie czepianie się?  I nie ma nic o pastelowych kolorach,  albo źle patrzyłam.
anai, rzecz w tym, że nie ma, że byle biała stójka, ale niektórzy sędziowie są "przywiązani" do własnych wyobrażeń 🙁
No i - problemu przezroczystej koszulki to nie rozwiązuje 😁
Sama jestem ciekawa, jak bym zareagowała na widok amazonki "almost nude" - a biała stójka jest 🤣
Bo "wyścig zbrojeń" będzie trwał nadal. W następnym rzucie prorokuję koszulki lustrzane 🙂 Potem - koronkowe, półprzejrzyste.
Hi hi, no fakt,  na pewno zobaczymy takie koronki 🙂 bo wszystko inne już było 😉
Dramka bardzo dziękuję za linki  :kwiatek:
equi.dream szukam czegoś raczej z nienajwyższej półki, tak do 500 🙂
pucus27, znalazłam fraczek: Camilo Ladies Show Jacket | Kingsland Dressage. Jedyne 570+ (tylko już nie pamiętam, euro? funtów?). I już chyba niedostępny. Nigdzie. Cenę znalazłam: 545 FUNTÓW.
Ale euro też 🙂
Tu masz czarny 🙂
Camilo
vissenna   Turecki niewolnik
25 marca 2014 19:00
To ja pochwale bryczesy Fair Play Roxana, sliczne i do tego super wygodne. Mialy byc na zawody i wyjazdy ale cioram je codziennie, zakochalam sie. Sa nawet wygodniejsze od moich starych Kingslandow, zobaczymy jak lej pozyje...
Ratana Fair Play Evita w tej cenie najbardziej godny polecenia 🙂
Kochani, jak z rozmiarówką HV Polo? Standard czy jakieś zawyżenia/zaniżenia?
Zależy co, najlepiej pytać sklepu. Różnie wypadają różne rzeczy 🙂
Kamizelki HV Polo są dosyć krótkie w stanie i dla osób z dużym biustem i wysokim są dość problematyczne-ja mam kamizelki HV Polo w rozmiarze L i są ledwo,biust C
Ja mam biust C i mam S 😉
Chodzi mi o kurtkę. Może tu macie jakieś doświadczenia z rozmiarem?
vissenna   Turecki niewolnik
25 marca 2014 20:05
Potwierdzam, HV Polo nie dla wysokich (ja-178cm ), mam kurtke i do szalu doprowadzaja mnie krotkie rekawy..  😫
Dramka,u mnie to jest też spowodowane wzrostem,mam 173 i HV Polo jest najzwyczajniej w świecie krótkie wszędzie
Dada jaki model ?
HV Polo model Alvera.
halo  :kwiatek: Prawie jak za darmo. Lecę do sklepu  😵
Płaszczyki są dość krótkie, spotkałam się, że taliowanie u wysokich osób wypadało nie tam gdzie trzeba, ale w biuście są standardowe. Jak nie jesteś wysoka to brałabym rozmiar standardowy.
Dzięki za odpowiedzi  :kwiatek:
Cóż... zaryzykuję jak w końcu znajde czas na porządną robote z koniem i start. 😉

A ktoś mi powie jak te modele koszul wypadaja wymiarowo ?? Na stronie equishopu w zasadzie są na zamówienie, więc zapewne nie będa mieli jak pomierzyć.
XS/S ??
vissenna   Turecki niewolnik
26 marca 2014 13:29
Klami Kingsland trzyma rozmiarowke, wiec mozesz smialo zamawiac taki rozmiar, jaki nosisz zwykle.
slw95   żyj i pozwól trwać
26 marca 2014 16:33
W jakim sklepie dostanę kurtki Mountain Horse oprócz HorseHouse?
Wie ktoś czy są gdzieś dostępne bryczesy Pikeur z nowej kolekcji wiosna-lato 2014 takie kremowo-beżowe z takim różowym napisem Pikeur na udzie ? 🙂 Lub granatowe.
Albo czy jest jakaś promocja na bryczesy Pikeur rozmiar 36 🙂
slw95, kadryl w Szczecinie
equi.dream a orientujesz się może jak to jest z rozmiarówką tych fraków fair play? Normalnie noszę 38, ale wolę upewnić się, bo może mają zawyżone/zaniżone rozmiary 🙂
Rozmiarówka standardowa moim zdaniem, o ile nie jest skrajnie wysoka albo biuściasta.
Biuściasta nie  😕 Wzrostu mam jakoś 174. To mam nadzieje, ze 38 styknie 🙂
Klami ja mam dwie koszule kingslanda i obie w innych rozmiarach. W jednej XS a drugiej S,bo XS za bardzo uwydatniało to i owo  😁 A normalna, ubraniowa, rozniarowkę mam duże S/M, więc próbuj zmierzyć jak masz możliwość bo niekoniecznie zawsze się zgadza 😉
według mnie damskie rzeczy kingslanda wypadają duże bo koszule, sweterek, bryczesy mam xs
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się