Stajnie na Śląsku

desire Pewnie coś w tym jest  😁
czy ktos wie czy w SK Udórz stanela juz nowa hala? 😉
Ktoś wie jak nazywa się nowo powstała stajnia w Zbrosławicach? Albo chociaż jakiś nr tel? 🙂
Stajnia nazywa się Preria, są na facebooku. Numer do instruktorki : 881 460 731  :kwiatek:
Bardzo bardzo dziękuje!  :kwiatek: jeszcze nie udało mi się dodzwonić, ale może wiesz czy prowadzą tam również pensjonat? 🙂
Mają otwierać, może nawet już działa. Stajnia ruszyła w zimę i wiem, że w tej chwili buduje się nowa, z halą. Mają masę ziemi, więc sądzę, że nie będzie problemu z padokami. Ale to trzeba by dzwonić, instruktorka nie odbiera jak prowadzi jazdy także trzeba się dobijać 😉
Dzięki już wszystko wiem  :kwiatek:
wendetta hala stoi, ale jeszcze nie ma pisaku . Otwarcie jest  planowane ok. lipca, takie przynajmniej otrzymałam informacje jak tam byłam ostatnio 🙂
ja co prawda nie na temat stajni, ale na bardzo pokrewny - kliniki. jakie mamy na śląsku kliniki dla koni?
Livia   ...z innego świata
24 marca 2014 19:09
Olson, masz na myśli wetów? To Gliwice Equivet bodajże - klinika Golonki.
wendetta hala stoi, ale jeszcze nie ma pisaku . Otwarcie jest  planowane ok. lipca, takie przynajmniej otrzymałam informacje jak tam byłam ostatnio 🙂

to długo coś będą ten piasek zwozić 😉 Ale dzięki za info
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
24 marca 2014 20:14
Dostałam cynk, że na Muchowcu szukają instruktora na zastępstwo, na co najmniej pół roku. Chętnie wezmą kogoś na staż, albo zatrudnią. Tyle wiem.
W ilu miejscach jeszcze wrzucisz to ogłoszenie?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] 
witam, slyszałem straszne rzeczy o stajni Omega w rudzie śl? ze wyniosło sie ostatnio 8 koni ponieważ wlasciciel i jego synowa sa strasznie problemowi... ktos wie cos wiecej?
no to ktoś przesadził z ilością koni..😉
właśnie dobudowywane są kolejne boksy, ponieważ dojdzie kolejne 8 koni.
witam, slyszałem straszne rzeczy o stajni Omega w rudzie śl? ze wyniosło sie ostatnio 8 koni ponieważ wlasciciel i jego synowa sa strasznie problemowi... ktos wie cos wiecej?

Markop, to już kolejna Twoja mało subtelna próba zdyskredytowania tej stajni. Zamiast stosować takie techniki po prostu napisz, w jaki sposób wleźli ci na odcisk. Ja ze swej strony uczciwie powiem, że w tej stajni warunki dla koni moim zdaniem są całkiem dobre. Natomiast przychylam się do niepochlebnych opinii o właścicielu - zachował się kiedyś względem mnie i kilku innych osób jak Wiadomo-Co, wpieprzając się w całkowicie go nie dotyczące sprawy prywatne, więc znajomość została zakończona.
no z tego co mi wiadomo to na wakacje jeszcze jedna dziewczyna idzie do zbrosławic bo nie moze juz wytrzymać. a te 8 koni ma dojsc bo zlikwidowali stajnie a nie bo tam jest 'fajnie' no a na pewno odeszło 6 koni, tego jestem pewien i to przez niemiła atmosfere, ale mniejsza o to interesuje mnie dlaczego? co dokladnie sie tam dzieje?
Ale skąd ta wielka ciekawość ? Chcesz rozpętać internetową aferę, wywlekać rozmaite szczegóły i prać brudy na forum ? Jeśli szukasz miejsca dla swego konia, to te informacje, które posiadasz, są już wystarczające do podjęcia przez ciebie takiej lub innej decyzji. Jeśli natomiast sam masz coś do właściciela, to miej odwagę powiedzieć wprost, o co chodzi, a nie prowokuj.
Myślałem, że od tego jest forum. nie mówi sie w różowych kolorach tylko jak jest również myslałem że nie ide na wojne skoro na forum można wyrażać swoją opinie i zadawać pytania, dodawać to co sie wie?
Myślałem, że od tego jest forum. nie mówi sie w różowych kolorach tylko jak jest również myslałem że nie ide na wojne skoro na forum można wyrażać swoją opinie i zadawać pytania, dodawać to co sie wie?

"Tak? To wiesz co, źle myślałeś!" (Shrek)
no odeszło 6 koni z tej stajnii, moim zdaniem nic takiego markop strasznego nie napisał w sumie...
hmm, a mogłby ktos sie wypowiedziec kto jest w tej stajnii, a nie ludzie którzy już maja zkonczone sprawy tam i maja tylko problemy i pretensje?
ja jestem,
Uznałam, że tu więcej osób zagląda niż w ogłoszenia czy coś 🙂


 Ogłoszenie
Farifelia   Farys 21.05.2008
30 marca 2014 19:38
Podczepię się pod post Piaffallo, :kwiatek:
Również poszukuję takiego trenera z tym że z Pszczyny bądź okolic 🙂
Zależy mi przede wszystkim na kimś cierpliwym, z podejściem do koni i jeźdźca. Osoby, która potrafiłaby pomóc mi przełamać opór przed wyższymi przeszkodami i pomóc nam ogólnie rozwijać się we właściwym kierunku 🙂 Mile widziana osoba, która również nieco doradza z zakresu pracy ujeżdżeniowej.
Bardzo proszę o informacje również, najbardziej polecanych osób, z dojazdem i w jakiej cenie w przypadku np gdyby dwie osoby chciały mieć trening :kwiatek:
Przepraszam ale za co ostrzeżenie?! 🤔

Nie proszę by pisały do mnie osoby trenujące tylko o zaproponowanie kogoś kto jest dobrym trenerem. Poinformowanie o kosztach treningu z tą konkretną osobą.

Gdybym chciała by odzywali się do mnie osobiście trenerzy to bym do nich napisała, ale poszukuję opinii. Od tego chyba jest forum?

Farifelia również się podpięła pod to i z tego co widzę regulaminu przestrzegamy obie.
Piaffallo z tego co ostatnio zauważyłam to modzi ostatnio się wszystkiego czepiają.
Ale moim zdaniem Twoja wypowiedź nie była żadnym ogłoszeniem.
Ogólnie w naszych stronach znaleźć kogoś konkretnego za "fajną cenę" ciężko- przynajmniej mam takie wrażenie.
Usuwam posta, bo dostałam zalażenia od osób o których było napisane .
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 kwietnia 2014 07:29
Ostatnio kontaktowałam się z Żanetą Niczyporuk i niestety uzyskałam informację, że bywa bardziej w woj. małopolskim. Oczywiście możliwy był dojazd, ale cena już była dla mnie zaporowa (chciałam regularne treningi). Zdecydowałam się na Klaudię, ale jestem dopiero po pierwszej jeździe i nie ocenię 🙂
Możliwe że do stałych klientów dojeżdża jak kiedyś, a nowych już nie przyjmuje, bo u mnie póki co nic się nie zmieniło.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się