kącik skoków

Ktoś z Was wybiera się na zawody halowe do Wałsnowa/ k. Radomia w ten weekend?  👀
Właśnie wróciłam z treningu, jestem wykończona.  Czeka nas dużo pracy ale jak na konia co skakał parkur 4 raz w życiu nie jest źle, największy problem okazała się linia na 4 fule, wiecznie nam brakowało pół fuli ( ja bym pojechała na 5 ale na treningu byłam ja i musiałam słuchać )
Musimy zacząć bardziej jeździć galopem, teraz nie było możliwości bo zima i brak hali, więc nasz galop jest za słaby.

Dziś trochę wycykałam, koń nigdy nie skakał takich wynalazków a ja nie byłam pewna czy da radę. Musieliśmy stawić czoła i skakać metrówki, niby pikuś ale dla konia co nigdy nie skakał parkury tej wysokości to wyzwanie.
Oczywiście w domu skaczemy nawet większe ale góra 1-2 przeszkody, do tego dochodziły podmurówki, rowy z wodą oraz dechy zamiast drągów. Ja byłam w szoku a o koniu nie wspomnę. Dziś był strasznie nerwowy, obca stajnia, obce konie nie poznałam swojego konia, nawet dostałam skopa od dziada w plecy  🤔wirek: 
Jak przeanalizuję treningi i dostanę filmiki to coś wstawię  😉 

Teraz idę odpocząć, od 5 na nogach i cały dzień na wariata.
Cedryk, dzięki śliczne. Oczywiście nie tak jak sobie wyobrażałam  😁
Moje Mlode dziewcze, ostatnio miala luzniejsze dni, ale juz wraca w obroty :
crazy Co to za brązowe bucie widzę?
Hippika , stara 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
28 marca 2014 05:41
Kto się wybiera dzisiaj na MWiM do Aro? 🙂
crazy właśnie zastanawiałam się ostatnio co tam u Koniczynki słychać 😍 Bardzo mi się podoba no i widać, że już coraz fajniejsza w prowadzeniu i skoki na niej wrażenia nie robią.

ja z 'moją' młodą też od niedawna odrywamy się od ziemi, ale kobyła jest charakterna bardzo i jeszcze trochę minie zanim ten charakterek zostanie okiełznany, ale jak już temu podołam to coś czuję, że będzie pięknie🙂 Póki co sam galop już bywa calkiem ok, skacze również bardzo fajnie, gorzej jeśli zachodzi konieczność przytrzymania, które nie jest po jej myśli wtedy mamy konflikt interesów🙂
Lazuryt- oo, na filmiku widzę, iż to dosiad skokowy. I tu moje pytanie, jako osoby chcącej zdać Brąz. Jak taki dosiad "skokowy" otrzymać? 🙂 Jestem przyzwyczajony do pełnego siadu 🙂 Pomożesz? <słodka minka> :P
Bartekl, nie pomyliłeś osób? 😁
Lazuryt- a i owszem 😀 Ale ćśś 😀 To wszystko przez Twojego konia! Bo ma taki śliczny łepek  😀
Aaaaa... 🏇 🏇 🏇
ja się dzisiaj pierwszy raz "poważnie" odbijałam od ziemii! 😍 😅 😅 😅
3 lata takiego "parkuru" nie jezdziłam 🤣

nie wiem, czy uda Wam się otworzyć link, ale spróbuje.
https://www.facebook.com/photo.php?v=10202685550553267
Losia nie da się otworzyć  😉
Losia, mi też nie działa, musiałabyś chyba ustawić film jako publiczny?
anai, wiem właśnie, ale film został mi tylko udostępniony przez osobe postronna, stąd nie działa. Nie ja nagrywałam, tylko znajoma ze stajni 🤔
Losia, pobierz filmik i wstaw u siebie albo na youtube 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 marca 2014 20:08
A ja jestem w Lesznie, ależ emocje 😁
Moje zawodniczki była i obecna po dwóch półfinałach obie zajmują drugą lokatę w swoich kategoriach wiekowych 😅
parkur rozruchowy po sezonie halowym z dzisiaj. Koń ma zupełnie inną motorykę po wyjściu z hali  😜

dodziubane do czwórki, ale to moja inwencja twórcza...  🙄
Zuzu.- ale Twoja klacz ma piękny ruch  😍 Nono, pozazdrościć 😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
30 marca 2014 19:30
Znalazł ktoś może zdjęcia z zeszłotygodniowego Sopotu? Widziałam tylko te od Strzygi, ale się nie załapałam niestety. A kilka osób z aparatami było.
Wizja, też szukam i nie za wiele znalazłam 😉 Tu jest kilka: klik i tu trochę: klik
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
30 marca 2014 19:57
Dzięki. Niestety tam też się nie załapałam. Nie byliśmy wystarczająco atrakcyjni chyba :P

Widziałam Cie anai na zawodach. Pięknie się prezentowaliście 🙂
Wizja, a dzięki, co się nie dojedzie... Mogłaś  zaczepić 😉
Tu jeszcze kilka moich zdjęć z początku finału MR: klik
Dzięki. Niestety tam też się nie załapałam. Nie byliśmy wystarczająco atrakcyjni chyba :P

Widziałam Cie anai na zawodach. Pięknie się prezentowaliście 🙂


Witam w klubie, ja tez sie nie zalapalam. Z poprzednich zawodow mam milion zdjec, a z tych jedyne zdjecie to z koniem przygotowanym do zaladowania do przyczepy :P
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 marca 2014 21:08
A ja mam wszędzie foty hihi 😁
O 9 rano to nikogo na tej hali praktycznie nie bylo, wiec i fot nie ma 🙁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
30 marca 2014 22:05
eterowa, na 1 zdjęciu robisz to samo co ja 😀 Im bardziej chcesz konia podebrać, tym bardziej się kulisz 😁 okropny nawyk, ciężko mi teraz wyjść z tego :/
eterowa, Im bardziej chcesz konia podebrać, tym bardziej się kulisz

Co ty chcesz koniowi podbierać?
Bartekl1, typowo parkurowy tutaj, ale dzięki 😉
Zuzu., konia 😀 w sensie zebrać - ja tak robię, bo się skupiam na tym żeby go dopchnąć i ręką podebrać, no nie potrafię tego przez internet wyjaśnić 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się