Obozy jeździeckie

Poszukuję obozu jeździeckiego studenckiego/dla dorosłych, generalnie chodzi mi o taki 18+ z brązową odznaką i wydawaniem faktury VAT, ktoś coś poleci  :kwiatek: ?


Szarża na pewno ma w tym roku turnus z egzaminami na brązową i srebrną odznakę, obozy są skierowane do studentów ciałem i duchem, z fakturą (chyba!) nie powinno być problemu 😉
CIACH!

Ogłoszenie
[quote author=Fog link=topic=14237.msg2049721#msg2049721 date=1395741738]
Poszukuję obozu jeździeckiego studenckiego/dla dorosłych, generalnie chodzi mi o taki 18+ z brązową odznaką i wydawaniem faktury VAT, ktoś coś poleci  :kwiatek: ?


Szarża na pewno ma w tym roku turnus z egzaminami na brązową i srebrną odznakę, obozy są skierowane do studentów ciałem i duchem, z fakturą (chyba!) nie powinno być problemu 😉
[/quote]
Bardzo dziękuję za polecenie  :kwiatek: Super oferta, zapisałam się na turnus 5, ktoś się wybiera?
Możliwe, że ja ze znajomą (jak uzbieramy 😉) 🙂
Ja się zastanawiam. Ktoś wie jakie tam są konie? Da radę pojechać srebro?
aaga84, z opowieści, które słyszałam - jest jedna zaborcza klacz, która budzi respekt (nawet psychologa  😁 ).
Możliwe, że ja ze znajomą (jak uzbieramy 😉) 🙂

Super, w takim razie (mam nadzieję ) do zobaczenia!
Jakby ktoś chciał się podzielić na pw opinią o Szarży to.byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Czy ktoś wybiera się do Annopolu na weekend majowy?
Lub też gdzie indziej w tym czasie?
Ktoś opowie mi  ktoś o obozach w Wolicy? Wiecie jak tam jest aktualnie?
Rozmawiałam tylko z osobami, które były z 4 lata temu. Każdy polecał, że fajne treningi,konie.
Przez te kilka lat mogło się coś zmienić, więc chciałabym wiedzieć jakieś aktualniejsze wieści 🙂
Może ktoś się wybiera na II turnus?


Była tam zimą moja koleżanka. Podobno bardzo fajnie, fajne konie, atmosfera, instruktorzy, jazdy. Ogólnie na plus 🙂
Jedzie ktoś na majówkę do Czarnego Błota?  🏇 👀
Jest gdzieś majówka z odznaką  👀?
To ja może wrócę do tematu  i sprostuję o tych Pieńkach... stajnię, konie i właścicieli znam od wielu lat, bo jeździłam tam co roku na obozy w wakacje jeszcze jako mała dziewczynka (czasami siedziałam tam niemalże całe dwa miesiące wakacji). Miejsce jest piękne, atmosfera jest doskonała, jedzenie przepyszne!!!, konie są grzeczne, ułożone i fajnie zrobione, można i poskakać, i pomęczyć się ujeżdżeniowo i wyszaleć na krosie czy w przepięknych terenach, jazdy prowadzone bardzo fajnie i ciekawie. Co do zakwaterowania - pokoje są czyste i ładne, w zeszłym roku z resztą był generalny remont całego domku mieszkalnego, nie ma już stryszku z 15 łóżkami (nad czym bardzo ubolewam, bo miał swój niezapomniany klimat😉, za to zrobione są dwu-trzyosobowe pokoje. Standard miejsca, jak dla mnie (wychowanej na obozach jeździeckich, gdzie nie było ani bieżącej wody, ani prądu, a spało się na sianie) jest baaardzo dobry, ale wiadomo, że albo się jeździ na fajne obozy, gdzie do przejścia jest "kawał drogi" na ujeżdżalnie (idzie się tam raptem 2 minuty,  a koń i tak postępować musi i tak...), albo się jedzie na wczasy all inclusive😉 Naprawdę nie mam nic do zarzucenia i uwielbiam to miejsce, wracam tam, kiedy tylko mogę, a konie są tam najszczęśliwsze na świecie, bo biegają praktycznie cały rok po kilkuhektarowych pastwiskach.
Wiadomo, że co osoba, to opinia, ale w przeciwieństwie do Crazyuli mówię z pełną odpowiedzialnością to, co widziałam przyjeżdżając tam kilka razy do roku od wieeelu lat, a nie po dwóch dniach😉
Tak więc polecam bardzo, a dodatkowo, jeśli ktoś chce zdać odznakę, to obozy z odznakami w Pieńkach są prowadzone tak, by przez dwa tygodnie każdy znalazł konia dla siebie zarówno na ujeżdżenie, jak i na skoki, przećwiczył na spokojnie program ujeżdżenia na czworoboku i skoki na parkurze, a ta okropna i zła instruktorka pilnuje, żeby nauczyć się dobrze pytań i zdać z palcem w nosie😉
carmelka   Extremly photogenic... potato
02 kwietnia 2014 18:22
Marta P. rozumiem Cię, ja byłam tam tylko 2 dni, więc niewiele zdążyłam poznać. Opisałam to jak zostaliśmy potraktowani przez właścicieli. A najbardziej przeraził mnie "cudowny" sposób zajmowania się tym koniem.
Gospodarstwo Agroturystyczne Pieńki znam od wielu lat i moja opinia jest zbliżona do powyższej.

Zakwaterowanie: w oddzielnym domku, na dole dwa pokoje 3 os. i jeden 2 os., a na górze 3 pokoje 2 os. (rzeczywiście przed remontem było poddasze z kilkunastoma łóżkami, ale to właśnie one były zajmowane na obozie jako pierwsze 😉).

Place do jazdy:  pod lasem w pewnej odległości znajdują się dwie ujeżdżalnie (piaszczysta i trawiasta), ale większość zajęć odbywa się na ujeżdżalni za stodołą,tuż przy stajni, więc wcale daleko nie trzeba chodzić.

Tereny: gospodarstwo położone z dala od miejskiego zgiełku, konie mają mnóstwo przestrzeni dla siebie, często z łąki są zabierane tylko na jazdy. Niedaleko jest ogromny las, szybko można się zakochać w terenach – górki, długie ścieżki na galopy i dużo możliwości wyboru trasy.

Rodzinna atmosfera, domowe jedzenie, fajne konie, ciekawie prowadzone jazdy i wiele osób, które stale tu wracają jak najbardziej świadczy pozytywnie o tym miejscu. Tak samo jak Marta P. jak najbardziej polecam! Oczywiście każdy musi znaleźć swoje miejsce 😉
CIACH!

Prosze nie wrzucac ogloszen na forum, tylko w odpowiedni dzial pt. "ogloszenia"
tutaj tez CIACH




A czy można przyjechać na weekend majowy? Ile kosztuje taki pobyt i co zawiera?
CIACH! Ogłoszenie
Szukam obozu najlepiej takiego gdzie nie będzie np. chodzenia na basen, do kina. Chodzi mi o kameralny obóz bez ciszy nocnej i nawałnicy dzieciaków. Spokojne, sympatyczne konie i mili ludzie.  😉
pirat30 Czarne Błoto! 😀
Poszukuje obozu jeździeckiego z nastawieniem na sport (głównie skoki). Zależy mi na miłej atmosferze, kameralnym gronie i BEZ DZIECIARNI. (dla mnie osoby poniżej 11-12 roku życia). Najchętniej jak najbliżej mazowieckiego, ale nie jest to wymóg konieczny 🙂
carmelka   Extremly photogenic... potato
23 kwietnia 2014 13:15
Jagna1999 Annopol jest idealny, ale to daleko 🙂
Wybiera się ktoś może w tym roku na obóz do Pegaza w Dziemianach? Mocno zastanawiam się nad tym obozem. Albo może ktoś był w ostatnim czasie? Interesuje mnie głównie grupa zaawansowana/sportowa (trochę mało dokładnie są określone warunki uczestnictwa w grupie sportowej więc nie wiem gdzie się umieścić 😉 )  🏇
Oposowa   gnojorzut- ugniatam gówno na równo :)
27 kwietnia 2014 14:32
[quote author=lussi link=topic=14237.msg2052046#msg2052046 date=1395949055]
Możliwe, że ja ze znajomą (jak uzbieramy 😉) 🙂

Super, w takim razie (mam nadzieję ) do zobaczenia!
Jakby ktoś chciał się podzielić na pw opinią o Szarży to.byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
[/quote]

Fog z całego serca polecam szarżowe obozy w Łynie! Na przeróżne obozy jeżdżę od ponad 10 lat, 2 lata temu trafiłam właśnie do Łyny i wiem, że będę tam już jeździła zawsze, bo wsiąkłam w te miejsce bez reszty 😍  Sama baza jest położona w przepięknym miejscu, otoczonym łąkami i lasem. Widoki niesamowite, konie pasące się o zachodzie słońca, każdy teren to masa wrażeń. Sama baza ma swój klimat, nie ma tam wiele wygód, więc nie jest to miejsce dla osób oczekujących indywidualnych pokojów z łazienką i telewizorem. Wszyscy obozowicze śpią w jednej sali w psiworkach na poddaszu domku letniskowego, są sławojki czyli nasze 'łyńskie windy' 😉 Atmosfera jest niesamowita, bo do Łyny zjeżdżają się naprawdę mega pozytywni ludzie! Codziennie wyjeżdża się chłodzić w jeziorku. Każdego wieczoru jest ognicho, o północy koniecznie śpiewa się Szarżowy hymn, czyli Samosierrę i pije zdrowie konia 🥂
Konie codziennie są puszczane na łąkę, nie są to typowe rekreacyjne truptaki tylko każdy zwierz to inna końska osobowość. Są jazdy na ujezdżalni, skoki <ale raczej te niewielkie- do 60cm> i absolutnie cudowne tereny! Organizowane tez jest pławienie koni. Na każdym obozie jest inna kadra instruktorska, sama mam kilka ulubionych terminów.
A pod koniec obozu koniecznie T(d)urniej! 🏇

Wrzucam filmik kręcony w łyńskiej bazie- świetnie oddaje klimat tego miejsca! 💘
http://lyna1.wrzuta.pl/film/2rpvBTx1mZ1/lyna_39_11
Wybiera się ktoś może w tym roku na obóz do Pegaza w Dziemianach? Mocno zastanawiam się nad tym obozem.


Podział na grupy dokonywany był zawsze pierwszego dnia obozu, żeby dostać się do grupy sportowej trzeba naprawdę mieć umiejętności skokowe lub ujeżdżeniowe na poziomie klasy P/N jest to związane z końmi sportowymi na których szkoli się ta grupa. Grupa zaawansowana jest na poziomie brązowa/srebrna odznaka. Od kilku lat pracuje sezonowo w Pegazie i z doświadczenia wiem, że najwięcej emocji budzi grupa sportowa w której często chcą się znaleźć jeźdźcy delikatnie mówiąc nie za bardzo doświadczeni. Jak interesuje Cię lipiec to się pośpiesz bo listy są zamykane. Ogólnie bardzo polecam.
Jeśli chcesz więcej informacji śmiało pisz na priva.
Dziękuję za odpowiedź ale wybrałam jednak zgrupowanie u Uchwatów, dużo więcej dostałam pozytywnych opinii ^^ i znam tamten ośrodek także jestem pewna sukcesu 🙂  🏇
parilove Też bardzo chętnie wybrałabym się do Glinika  🙂 Jednak w tym roku ze względów finansowych nie dam rady. Mam nadzieję, że po powrocie opiszesz wszystko ze szczegółami  😀
Czy ktoś był lub wie jak wyglądają obozy u Karoliny Wajdy w Głuchach z ASJ-u?
Trener zaproponował mi wyjazd, ale nie wiem czy się opłaca 🙂
Przepraszam za post pod postem, ale chciałabym odświeżyć.
Szukam osoby chętnej do pojechania do OJ Skręt na IX turnus, ponieważ ja nie mogę .
Układ jest taki, że osoba wskakuje na moje miejsce i oddaje mi moją zaliczkę 🙂 w zamian za to ma gwarantowane miejsce 🙂
Hej  Macie może pomysł na jakieś obozy konne?
Chodzi mi o sport (skoki + ujeżdżenie) i żeby to było najlepiej nad morzem. Nie chodzi mi o jakieś zorganizowane, tylko domowo, przyjemnie, moze nawet troche bez kaski i klientow (zeby nie liczyli co do grosza za ruszanie koni) i zeby mozna bylo ruszac dziennie tyle koni ile wlezie w ciagu dnia
Oczywiscie z pensjonatem i padokami, przydałaby sie rowniez karuzela ale niekoniecznie
O i profesjonalny trener, ktory zna się na rzeczy (skoków i milo widziany ujezdzenia)
Miło widziane hala i lonżownik
pirat30 czego ty oczekujesz?
Że ktoś da Ci 10 koni do jeżdżenia z zajebistymi warunkami? Z trenerem, halą i karuzelą? I do tego ma być kameralna stajnia nad morzem?
Może jeszcze za darmo?
No przepraszam, ale nie rozumiem o co ci chodzi...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się