Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Czy wie ktoś jaka jest różnica rozmiarów bryczesow kingslanda i spooksa ?
Mam XXS spooksa, to jaki powinnam mieć kingslanda?  :kwiatek:
Przepraszam za ogloszenie ale nie mam pojecia gdzie to wstawic  :kwiatek:
niestety rozmiar 36 juz totalnie ze mnie spada, wiec gdyby ktos mial na wymiane mniejsze rozmiary roznych ubran jezdzieckich to priv 🙂
w dziale ogłoszeń  🙄
Czy ktoś wie, jak wypada rozmiarówka koszul konkursowych damskich euro-stara? Chodzi mi dokładnie o model Celia 🙂 Normalnie noszę M i zastanawiam się, czy będzie pasować
Z jakimi kolorami koszul dobrze wpasowuje sie taki kolor marynarki ??

Myślę że każda..biała, czerwona, granatowa, błękitna i ecri
Z błękitną nie byłoby "zbyt niebiesko" ??
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 kwietnia 2014 15:37
Szukam fajnej, wiosennej kurtki bomberki w przyzwoitej cenie. Ktoś coś?
carmelka   Extremly photogenic... potato
06 kwietnia 2014 15:45
Klami z jasnobłękitną nie 🙂
Szara?
Hmmm... dzięki. Z jasnego błękitu to mi się ta podoba: http://www.febro.pl/product-pol-424-Koszula-konkursowa-Equiline-Eva.html
Jak by to wyglądało ??

Czy na przykłąd ta: http://www.equishop.com/kingsland-koszula-konkursowa-hokusai-damska-krotki-rekaw,id-2770
W wersji alabaster. Nie gryzłaby się jeśli chodzi o styl z tym dośc nowoczesnym jednak frakiem ??
Klami, do alabastru to bryczesy ecru 🤔 Z białymi będzie źle.
Te żaboty... czemu nie? Taki styl vintage a la "włoskie wesele". Niby archaicznie, niby awangardowo... ciekawie. Typowo - na pewno nie.
Ja bym szukała gładkiej białej z połyskiem - satynowej, albo satynowy plastron.
Klami, chyba na tak. Nie mogłabyś sobie (lub przyjazna dusza) palnąć zestawienia w PhotoShopie?
Powiem ci, że gdy kiedyś pisałam o kolorze a la Gerco dla ciebie to jakiś taki fraczek mi się roił. Ten mi bardzo do ciebie pasuje.
błękitna  😅
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
07 kwietnia 2014 06:56
Klami - na pewno jasne. W życiu nie zalozylabym do takiego koloru fraka ani czerwieni ani granatu. W sumie dość trudny kolor. Pewnie najbezpieczniej z bielą 😉
czerwona




niebieska



biała




Chyba najlepsza biała koszula
Ale z białą trochę... medycznie 🙁 Fartuchowo. Może mam złe skojarzenia, ale musieliśmy chodzić do szkoły w takich fartuszkach 😁 Z białym kołnierzykiem.
Więc dla mnie musi być na gorsie coś wypaśnego: połysk, super kolor. A może głęboki granat? Tylko - czy nie wyjdzie... koloratka?
Obstawiałabym ecru (i takie bryczesy) ale z połyskiem - choćby te perłowe guziczki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 kwietnia 2014 17:11
Mnie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 kwietnia 2014 18:00
Ciebie, bo podsyłasz linki do takich ciuchów :P
Niestety moje buty robocze kończą swój żywot - czeka mnie na  szybko zakup jakiś gumiaczków.
Z racji tego że mają być stricte do prac stajennych, chciałabym żeby nie rozpadły mi się po miesiącu.
Czy ktoś ma jakieś sprawdzone które mógłby polecić? wiem, że to nie sezon na gumiaki no ale...  🙇
halo, pamiętam, że pisałaś, ale wtedy nie miałam odwagi na tak wyrazisty kolor.
Chyba już podjęłam decyzję. Błękitna, beige, biało-złota. 😉

Wizja, trudny kolor, dlatego szukam inspiracji. 😉

Dramka, dzięki za podpowiedzi.
Klami, a coś takiego? 🙂

jeszcze zależy, jakich kolorów kompletów używasz na zawodach, ale według mnie w szarej byłoby fajnie.
wichrowelove, żadnych kompletów nie uzywam na zawodach, bo nie startuje juz od jakiegos czasu. Wszystkiego sie wyzbyłam. Teraz cos mnie wzięło, że może jednak gdzieś coś bym pojechała, więc musze sobie coś kupić w tym celu.
Szary może wyglądac ciekawie. Dzięki.
SZARA mogłaby fajnie wyglądać z tym frakiem
mils   ig: milen.ju
10 kwietnia 2014 20:23
Mam pytanko. Szukam "koszuli" (bluzki w sumie) konkursowej, granatowej, ale żeby w miarę możliwości, odpowiadała odcieniem kolorowi navy Pikeura. Ktoś coś?
Dramka, piekny kolor. Szkoda, że juz wyczerpałam limit zakupowy na ten miesiąc. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się