paznokcie, żele, tipsy

A mi hybrydy odpadają w całości na następny dzień  😵  Mam zestaw z allepaznokcie. I nie wiem czy robie coś źle (usuwam skórki, przemywam odtłuszczaczem i lece baza-lampa-kolor-lampa....) czy po porstu zainwestować w lepszą baze, bo z tego co czytałam to baza najważniejsza.
Jaką baze byście poleciły?  :kwiatek: 
Spodobał mi się blask hybryd i brak odbitej pościeli i wszystkiego  💘  Tylko szybko zaczynają mi odstawać, a jak już odstaje kawałek to szybko się ściąga cały lakier. Przynajmniej nie zniszczyłam paznokci acetonem  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2014 14:59
Chyba moge powiedzieć, że nie polecam hybryd NTN. Dwa dni temu zrobilam i nie mam już paznokcia, a nawet dwoch 😉
no właśnie mnie też one nie zachwycają ... są dużo gęstsze przez co gorzej się je nakłada. I coś czuje ,że tygodnia u mnie nie przetrwają...
Seksta   brumby drover !
07 marca 2014 16:40
Dzięki dziewczyny za info, ja zamówiłam neonails- parę razy kumpela mi robiła hybryde właśnie z bazą i lakierem neonails i zawsze trzymaly się dwa tygodnie a potem sciagalam ze względu na odrosty 🙂
Moje ostatnie odkrycia:



kupione na wyprzedaży w Douglasie za 35 zł 🙂

oraz lakiery GOSH
link
Jedna warstwa i trzymają się mega, już 3 dni za mną i żadnych odprysków  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 marca 2014 07:31
Zamówiłam wczoraj sobie bazę Allepaznokcie i dwa lakiery termiczne 😉 Po dwóch godzinach od złożenia zamówienia wysłali mi paczkę, a dziś o 7 rano dostałam smsa z poczty, że ją dziś dostarczą 🙂

Hybryda NTN okazała się totalną kichą, calutkie paznokcie odchodziły mi po jednym dniu. Za pierwszym razem jak zrobiłam to myślałam, że to może moja wina, bo robiłam na szybko w nocy. Po dwóch dniach odpadły wszystkie. Całutkie, nie po kawałku tylko całe.
Zrobiłam drugi raz, powoli, porządnie. To samo tylko już po pierwszym dniu. Za trzecim razem to samo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 marca 2014 07:09
Odebrałam wczoraj zamówienie z Allepaznokcie. Zamówiłam kolo termiczny, ale jest mega  😜
Seksta   brumby drover !
17 marca 2014 18:17
Ja melduje,  ze od tygodnia nosze hybryde neonail i jest w stanie nienaruszonym 🙂 pewnie jeszcze 10 dni wytrzyma bez problemu ale mi się nudzi kolor i zrobie nowe :P
Baza+aceton+cleaner+2xlakier kosztowaly 105 zl, moge polecic 🙂

Jara a kupilas używana lampe? Może musisz wymienić świetlówki?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 marca 2014 18:21
Dokupiłam sobie podkład Allpaznokcie + 2 lakiery termiczne i wszystko się trzyma super 😉
Mam akryle, robione na szkoleniu pod czujnym okiem mistrzyni swiata. Niestety sa duuuzo za dlugie, ale bylam tylko modelka 🙂
Planuje pojsc juz do niej samej na skrocenie, (no i zmiane zdobienia) bo oszaleje 😀
wistra, pokaż!  🙂
Proszę 😉

Mam mega krzywe palce, więc na to proszę nie patrzeć. No i skórki w fatalnym stanie, ale wycinanie i obgryzanie ich trwa przez całe moje życie...  😡
Akryle są takie cieniutkie? Ja mam żele i wydają mi się duuużo grubsze.
Tak, akryle są takie cienkie, ponieważ mają kompletnie inną budowę cząsteczek i mogą być grubości kartki, a są bardziej mocne od żeli  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 marca 2014 13:47
Wszystko zależy od umiejętności robienia akryli 😉
Ja uwielbiałam kombosy: akrylowo-żelowe 🙂
Ale chyba bardziej niszczą płytkę? Ja mam żele od jakichś 4 miesięcy, zmieniam do 3 tygodnie. Nigdy jeszcze nie wróciłam do manikiurzystki z wszystkimi. Zawszę jakiegoś obłamię albo cały odpryśnie. Po tygodniu zaczynają mi się na brzegach odklejać, ale to ponoć wina tego, że dużo pracuję rękami. Normalne toto?
No problem polega też na tym, kto Ci te paznokcie robi i jakich materiałów używa.
Mnie od Pauli wszystko zawsze trzyma się idealnie, tylko odrosty się powiększają i powiększają 😀
www.studiokreacji.pl

ash   Sukces jest koloru blond....
28 marca 2014 14:09
Ja mam żele od 4 lat, uzupełniam co 4 tygodnie. Są bardzo naturalne i cienkie. Trzymają się rewelacyjnie.
Seksta   brumby drover !
28 marca 2014 16:16
ja z kolei zrobiłam sobie hybrydkę w wiosennym kolorze: ( zdjęcie po 3 dniach od zrobienia )

Seksta piękne!
Seksta   brumby drover !
28 marca 2014 19:46
[quote author=little_girl link=topic=11436.msg2052897#msg2052897 date=1396033743]
Seksta piękne!
[/quote]

dziękuję 🙂
wiecie co jest najgorsze w hybrydach? Że kolor szybko się nudzi.... kupiłam dziś nowy kolor i korci żeby zrobić ale powstrzymam się i jeszcze z tydzień ponoszę ten  😵
Może Wy mi pomożecie. Kupiłam taki top coat i generalnie nie mogę go zmyć  🤔 zmywa mi się ten lakier pod spodem a te drobinki zostają i muszę skrobać paznokcie z nich  😂 Znacie jakiś supermocny zmywacz, który by sobie z nim poradził?

Zonk ja brokatowe lakiery zawsze przed zmywaniem troche pilowalam tak zeby nie uszkodzić paznokcia, a pozniej używałam zmywacza w gabce np taki:
[img]http://2.bp.blogspot.com/-1HyP3giRw0M/T6zzDlp-JMI/AAAAAAAAKDQ/M-vsq5RWkz4/s400/Obraz+1581.jpg[/img]
Dzięki, będę próbować  :kwiatek: Doprowadzało mnie to do szału, bo lakier mi się mega podoba, ale zmywanie to była tragedia :/
Bischa   TAFC Polska :)
01 maja 2014 13:05
Mam problem z jednym paznokciem. Generalnie nie lubię długich paznokci, więc obcinam gdy podrosną. Problem pojawiał się co jakiś czas, wystarczyło obciąć i na jakiś czas był spokój. Od miesiąca obcinanie nie pomaga, jak podrośnie, znów to samo. Na środku narastającego paznokcia płytka po prostu mięknie i zagina się do wewnątrz (ne wrasta, nie wbija się, "wisi"😉. Dzije się to tylko na niewielkim obszarze, nie na całości brzeżka płytki.
Przyznam szczerze, że nie dbam o paznokcie jakoś specjalnie, lubię grzebać w ziemii gołymi rękami, nie używam rękawiczek też przy pracach domowych, ale przy porządkach używam głownie octu spirytusowego, mało chemi. Nie maluję, nie piłuję praktycznie, obcinam regularnie. Może pomogłoby spiłowanie i odżywka regularnie? Problem dotyczy tylko tego jednego paznokcia.
sandrita, możesz mi skopiować co tam jest napisane? bo nie otwiera mi sie 🙁 a tez już szału dostaje od tego zmywania brokatów.
Dziewczyny, od 5 w rossmanie promocja na lakiery  😍 Co warto kupić?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 maja 2014 16:48
Jasmine Rimmel Salon Pro jest całkiem fajny 😉 Mam chyba 7 albo 8 kolorów - wszystkie bardzo ładne, dobrze się nimi maluje. Bez top coata szybko odpryskują, ale z Seche Vite na wierzchu dają radę przez ok 5 dni 😉

Bischa ja bym to raczej z lekarzem skonsultowała - to może byc jakaś choroba płytki paznokcia.
Bischa   TAFC Polska :)
04 maja 2014 17:04
Dermatolog?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się