NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

desire   Druhu nieoceniony...
21 marca 2014 21:05
Libeerte, no ale skoro dziewczyna się loguje na forum, a nie odpisuje na wiadomości to jednak jest to troche niepokojące..
Libeerte, to już druga taka moja sytuacja, po której nic nie dostałam (dobrze, że chodziło o groszowe sprawy),  po poprzedniej stwierdziłam, że już nie kupię na RV, ale znowu mnie pociągało i klapa...
Solaoke, no to trzeba kupować u sprawdzonych revoltowiczów. Lub przynajmniej u tych co są aktywni.
Wiadomo gwarancji nie ma nigdy, ale jest większe prawdopodobieństwo bezpiecznej transakcji.
Solaoke, no to mam tylko nadzieję, że sprawa się rozwiąże 😉
xxagaxx, a najlepiej to jeszcze za pobraniem jak dla mnie 😉
desire   Druhu nieoceniony...
21 marca 2014 21:50
Libeerte, nie raz smarkateria coś weźmie za pobraniem 'do jaj', a potem się przestraszy, 'że co?! serio wysłała?!' i nie odbierze paczki.. nie ma złotego środka.  Na szczęście jeszcze nie musiałam z żadną sprawą zawitać do tego wątku, ufff. 😉
Złotego na pewno nie, ale dla mnie kupowanie od aktywnych użytkowników i za pobraniem to najbezpieczniejsza opcja 😉
Niestety nie polecam kupowania czegokolwiek u floo
Kupiłam od niej białe Roeckl'e 6 stycznia, przesyłka doszła, niestety była w niej tylko jedna rękawiczka. Napisałam do niej wiadomość i odpowiedziała, że rzeczywiście się musiała gdzieś zawieruszyć podczas pakowania i że ją "jutro" znajdzie i dośle. Minęły 2 tyg., nie przyszło. Napisałam kilka wiadomości na facebooku, re-volcie i na maila- zero odpowiedzi, szkoda tylko, że dostawałam powiadomienia, że wiadomość została wyświetlona  🙄

Suma sumarum minęły ponad 3 miesiące a dostałam jedną rękawiczkę i arogancką zlewkę na wszystkie moje wiadomości. Jeszcze parę dni temu wysłałam, że proszę chociaż o jakąś odpowiedź to może coś się uda dogadać, ale nic- a cisza bynajmniej nie jest spowodowana tym, że nie zagląda na voltę, bo wystawia nowe rzeczy w ogłoszeniach (poza tym widać kiedy ktoś się logował). Podejrzewam, że drugiej rękawiczki w ogóle nie ma (a może też ją komuś sprzedała jako "parę"  😉).
matko jakie chamstwo  😲 wysłać 1 rękawiczkę i o tym nie wiedzieć
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 marca 2014 18:23
Wysłać jedną rekawiczke i po zgłoszeniu problemu urwać kontakt- to jest chamstwo.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
24 marca 2014 15:37
Albo cały czas miała tylko jedną i stwierdziła, że zarobi... - totalne chamstwo.  🤬
Ja jak narazie jestem niezadowolona z zakupu u sportpony.
17 marca kupiłam używany czaprak eskadron green, w tym samym dniu zrobiłam przelew i od tamtej pory cisza - zero odzewu, zero kontaktu, minął ponad tydzień a ja nie mam ani czapraka ani żadnej wiadomości ot ww użytkowniczki.
amazonka*, stronę temu było podobnie. Solaoke wpisała ją 🙁
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 marca 2014 13:13
amazonka* nie pierwszy raz sportpony tu trafiła :/
Że też wcześniej tu nie trafiłam... No cóż, czekam na odzew dalej.
ja nadal czekam na odzew od sportpony ... ehh...
Dostałam dzisiaj paczkę od sportpony. Na żadną wiadomość nie dostałam odpowiedzi ale grunt, że czaprak dotarł.
Też miałam tu taką sytuację.Kupiłam derkę i mimo braku odpowiedzi na jakiekolwiek moje wiadomości po prostu po 3 miesiącach derka się znalazła i dotarła.Szkoda że pierwszą wiadomość dostałam zaraz po wpłacie że derka wysłana. Ciekawe gdzie była przez te 3 miesiące?
Na wakacjach ?
haha Angela, może jakoś na około szła, przez Rio de Janeiro, albo coś takiego 😉 Sorki za  🚫 ale rozbawiło mnie to (oczywiście nie to, że paczka szła długo, tylko stwierdzenie, że była na wakacjach 😉 ) swoją drogą ja też się niedawno uporałam z przesyłką która szła 2 tyg, dostałam info, że dziewczyna wysłała na zły adres, ale udało się jej to zatrzymać - da się w ogóle zatrzymać wysłaną przesyłkę Pocztą Polską? Jakoś nie chce mi się wierzyć..
asds   Life goes on...
27 marca 2014 19:00
Nie am się co smiać.

Koleżance z pracy Crocs'y zamówienie z oficjalnego sklepu w PL szły do niej poprzez Nową zelandię :P.
episode, da się, też myślałam ze nie, ale jednak, może paczke wstrzymać.
po tym jak list z Lublina do Warszawy szedł do mnie 2,5 miesiąca nic mnie już nie zdziwi... przynajmniej Poczta zrobiła mi miłą niespodziankę, bo po 1,5 tyg. uznałam zawartość za straconą. 😉
oo, dobrze wiedzieć w takim razie  :kwiatek:

chwilowo sytuacja zmieniła bieg i kontakt został nawiązany, dlatego też usuwam nick osoby, którą tu dodałam...
konie24   Qualitat ist kein luxus :)
29 marca 2014 18:50
UWAGA OSZUST pika24
Uwaga nie kupujcie nic od użytkownika pika 24 bo jest oszustem! Oszukuje i później nie ma z nią kontaktu, twierdzi, że wyjeżdża za granicę i nie odpowiada na wiadomości!
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 marca 2014 18:51
Coś więcej napiszesz? Bo tak to sobie każdy może...
Robiłam zakupy u pika24 , i wszystko w najlepszym porządku  🙄. Bardzo dobry kontakt , zakupiony przedmiot nawet lepszy niż w opisie , bardzo szybka wysyłka .
figaro2046, nie ten wątek! Jak chcesz dać plusa sprzedającemu to do UCZCIWYCH!
Wg mnie to riposta na oskarżenie konie24, że pika24 jest nieuczciwa.
Ja raz miałam podobna sytuację, kupiłam strzemiona, wysłałam pieniądze pierwsza( wiem mój naiwnej błąd :zemdlal🙂, dziewczyna, pieniądze dostała na drugi dzień a paczka ze strzemionami szła do mnie prawie miesiąc 🤔!! Wysyłałam wiadomości, nic nie dawało, potem już doszły ostrzejsze prośby aż w końcu napisałam że kieruję sprawę na policję, a dodam że cena była nie mała, w tedy dopiero łaskawie się u mnie strzemiona znalazły. Niestety nicka nie pamiętam, ale łatwo nie było.
Ja juz od tygodnia czekam na przesylke i nic !
A sprzedawca pisze ze czeka na przelew , (ktory jedt juz zaksiegowany) !:|
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się