Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

pony gdzie kupiłas?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 marca 2014 19:21
i ja do Was dołączam!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 marca 2014 19:42
i ja!
pony   inspired by pony
27 marca 2014 20:07
Czapka z hm🙂

Scottie🙂 dziekuje ! koniecznie, ja poczatek kwietnia mam juz duzo luzniejszy. Do 18 bo wylatuje i mnie nie ma,o
Smarcik, yga, no byloby naprawde super🙂
W czwartek za tydzien jade z Kotlet do jej prosiaka do stajni, moze jakies volto-spotkanie?
To i ja się pokażę ( chyba po raz pierwszy z bliska 😉 ):
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 marca 2014 21:40
Pony a o ktorej jedziecie na to piwko? bylabym bardzo chetna! 😀 Jesli moge oczywiscie 😉
czeggra1 bardzo fajnie wyglądasz 😉 Prawdę mówiąc byłam bardzo ciekawa jak wyglądasz bo tak po cichu mocno Ci kibicuję 😉
larabarson, dziękuję Ci bardzo 😀!
czeggra1 śliczna z Ciebie kobieta !
pony masz śliczny uśmiech...
Dorzucam najnowsze...niestety kamerkowe,dlatego taka jakość.

Jiska, jaki piękny naturalny uśmiech w końcu! Super! 🙂
edit. zła emotikona 😉
Jiska, wybacz, ale wyglądasz jakbyś była chora (w sensie grypy np)
Jeeeezu, serio? 😵
Dziewczyna siedzi przed komputerem w ciemnym pokoju to jak ma wyglądać - jak w brazylijskim słońcu? Wiadomo że komputer daje blade światło, a poza tym faktem wyszła bardzo ładnie. Po co to czepialstwo? Wolno już wrzucać jedynie zdjęcia z profesjonalnych sesji żeby nie urazić czyjegoś zmysłu estetycznego?

btw pony masz świetny uśmiech, zazdroszcze 😉 (i czapkę)
Ramires, każdy ma prawo do swojej opinii. Makijaż plus naturalnie jasna karnacja plus światło dają wg mnie wrażenie że Jiska nie ma się za dobrze.
Nie czepiam się, wyrażam opinię, wyluzuj.
Tylko po co? Żeby jej było przykro, że ma cienie pod oczami albo coś w tym guście? Powiedzenie komuś że wygląda jakby był chory jest niesympatyczne po prostu i zupełnie niepotrzebne... sama napisała że warunki kamerkowe.
Nie rozumiem.
Ramires, no tak, bo można wyrażać tylko zachwyt i pozytywną opinię?.
Ja wolę słyszeć i wyrażać konstruktywną krytykę.
Po za tym uważam, że to nie cienie pod oczami a kolor makijażu i światło dają takie wrażenie w przypadku Jiski.
Jiska, mam nadzieję, że nie jest Ci przykro. Nie miałam takiej intencji.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 marca 2014 09:35
A mi się Jiska podoba na tym zdjęciu  🙂
Dzionka, Pony - dzięki laski!!

Pony - czapka REWELKA  😍 No i Ty piękna

Czeggra1 - śliczna jesteś 
lenalena pierwszy raz chyba wstawiłam zdjęcie z pełnym uśmiechem,ale to jakoś mi się spodobało 🙂,dziękuje.
yegua w żadnym wypadku...każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie,ale jak patrze na zdjęcie nie widzę tego,żebym tak wyglądała.
Ramires akurat masz racje...w pokoju było ciemno,dodatkowo ekran jasny to wyszły przekłamane kolory.😉 A co do cieni pod oczami-niestety taki mój urok 🙄
Katharina dziękuje bardzo  :kwiatek:
pony   inspired by pony
29 marca 2014 10:18
Dziekuje dziewczyny🙂 usmiech to chyba zasluga rodzicow, ktorzy zadrutowali mnie u ortodonty lata temu, jestem im bardzo wdzieczna  🙂 bo lubie swoj usmiech:
 

A mi sie zdjecie, ktore wstawila Jiska podoba. Nie wiem o czym mowa, bardzo ladna buźka 🙂

Co do czapki - oddalam malej kuzynce, ktora totalnie sie w niej zakochala. Teraz poluje na kolejna, ale nikle szanse, ze upoluję.
Jiska, 🙂 cieszy mnie to.
Dworcika   Fantasmagoria
29 marca 2014 14:47
Jiska, więcej takich zdjęć! Zupełnie inna dziewczyna nich na tych, które wstawiałaś wcześniej. I wreszcie mogę je skomentować 😉 Śliczna dziewczyna z Ciebie. Ale tak właśnie naturalnie, z uśmiechem, bez dziwnych stylizacji i pomysłów kogoś, kto robił wcześniejsze fotki 🙂
Chętnie zobaczę inne, takie Twoje zwyczajne zdjęcia 🙂
Dokładnie!Jiska, z takim uśmiechem zupełnie inna twarz! Nie poznałabym Cię, kiedy już napatrzyłam się na mnóstwo zdjęć z jednorodną miną. Śliczna! 😀
Kastorkowa świetne włosy, dredy są cudowne 💘 ale nie wiem czy bym się odważyła 😡
dodaję też zimową siebie ze stycznia, przez ciążę wyglądam na twarzy jak pyza 😡
Jiska- Podpisuje się pod słowami Dworciki. Więcej takich uśmiechniętych zdjęć!  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 marca 2014 18:08
pony, czadowy uśmiech i fota!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 marca 2014 18:31
pony- aj low ju  💘
Jej dziewczyny dzięki ! :kwiatek: może dlatego wyszłam w miarę na tym zdjęciu,bo jak je robiłam to widziałam jaką mam minę itp. A jak ktoś mi robi,to niestety nie widzę się. Aż chce mi się dodawać więcej takich zdjęć ! Ale niestety reszta jest bardzo podobna do tego co już wstawiłam.

pony ale z Ciebie laska !
Kastorkowa   Szałas na hałas
29 marca 2014 20:03
Kamerkowe nudy

yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 marca 2014 20:41
A ja dostałam foty z hostessowania dzisiejszego to się podzielę, a co!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 marca 2014 20:46
Kastorkowa no w końcu zdjęcie bez tego wyrazu "zdziwienia" na twarzy, super  😉


yga śliczna jesteś  😜 Ale koleżanka troszkę przesadziła z brwiami..  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się