muzyka z filmow, reklam. szukam...

Szukam piosenki z "starszych" lat. Chyba lata 90/80, ale nie jestem pewna. Kojarzę tylko teledysk - ciepłe barwy" brąz, pomarańcz, czerń. Była w nim jakaś dziewczyna. Chyba mulatka. Na pewno miała czarne włosy. Tańczyła sama, w sali do ćwiczeń bodajże. Ubrana w czarne body i getry (chociaż stroju akurat nie jestem pewna). Wiem, że kiedyś ta piosenka była bardzo znana, nawet ostatnio słyszałam jej fragment w klubie. Za nic nie mogę jej znaleźć  🤔
Dziewczyny, już nie raz wynajdywałyście różne cuda, wiec mam nadzieje, że i tym razem pomożecie, bo moje zdolności "guglania" okazały się niewystarczające 😉 Usłyszałam dziś w jedynym z wiedeńskich sklepów piosenkę- zielonego pojęcia nie mam kto to śpiewał, ale na pewno kobieta (o ile nie dwie 😉). Piosenka z gatunku pop/rnb/ country (? 😲). Wyłapałam strzępki zdań: zaczyna się od "Now give me more", a cały refren opiera się na "Everytime I love, it goes wrong" powtarzane kilka razy i "Day and day (albo everyday) I want you more" i potem jakieś "Run along to the moon".
Może coś komuś świta? 👀 😁
A może to Ed Sheeran a nie dwie kobiety? : )

Mi się Twój wpis od razu z tą piosenką skojarzył, chociaż myśle, że słychać jaka płeć śpiewa.
Alabamko, niestety to nie to... Tu bym rozpoznała, że to facet śpiewa 😉 Poza tym tamta piosenka była szybka i w weselszym tonie, pomimo tekstu. No i sam tekst dużo prostszy, praktycznie w kółko jedno i to samo 😉
Czy ktoś rozpoznaje tytuł utworu i wykonawcę piosenki / 0:37 - 1:44 / w tym filmiku?



ani nie z filmu ani z reklamy, ale może ktoś będzie kojarzył
szukam piosenki śpiewanej po chyba hiszpańsku, rytm latino, salsa, bardzo żywiołowa. A tekst z tego co zdązylam usłyszec to jakoś por jawiri por jawira por ke... na na na na na
bardzo dokladne wiem  🙄 i mam nadzieję, że nie obraziłam niczyich uczuć estetycznych tym 'hiszpańskim'
Jaka piosenka leci w reklamie princessy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 stycznia 2014 17:32
Irytująca  😁 Wybacz, nie mogłam się powstrzymać, strasznie mnie denerwuje piosenka w tej reklamie  😡
Tak dzięki :kwiatek:
nie mam pojęcia czy dobrze pamiętam ale szukam piosenki z której tekst leciał mniej więcej "... i chyba nigdy nikt nie kochał tak jak ty ..." strasznie mi to w głowie utkwiło jak ktoś ma jakieś pomysły to proooszę  :kwiatek:


No i mam 🙂
ktoś wie za to muzyka?

Londstreet   Biszkopt z czekoladą
17 marca 2014 17:36
Szukam nazwy utworu z przejazdu pani Żanety Skowrońskiej na Cavaliadzie.

Zaczyna się od 41:17. :kwiatek:
Wie ktoś może, jak nazywa się piosenka z reklamy TVN Style? Jest tam mówione o kobietach itd. Strasznie mi wpadła w ucho 🙁
Może ktoś ma link do tej piosenki?


Jest to " all dream come true " według Shazam.
monisiaxp,

kiwii - bardzo dziękuję 🙂
szukam pisoenki, bardzo starego przeboju śpiewanego przez kobietę. Pewnie źle usłysząłam słowa, bo nie potrafię jej znaleźć 😉 . We're all living on a ??? było też coś z headache  👀 ? Przebój na miarę eye of a tiger.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 marca 2014 20:30
może It's a heartache Bonnie Tyler? 😁
hahah, dziękuję! Pomylić serce z głową, nieźle..
Ktoś wie co to za piosenka z nowego zwiastunu project runway?
Jakiś czas temu(mozliwe ze nawet ponad rok) była reklama canał+sport. Leciała tam piosenka pod tytułem "You and I". Kiedyś słuchałam jej na youtube, ale ostatnio nie moge jej nigdzie znaleźć. Ktoś wie gdzie to można odkopać?
wiorek - nie wiem, ale to nie było to?
monisiaxp nie, to nie to  🤔, w tamtej piosence muzyka była taka delikatniejsza 🙂 no i z tego co pamiętam to króciótka była
to może You And Me a nie You and I?

strzelam, bo nie kojarzę reklamy 😉
infantil to też nie to. Na 99% było You and I, bo z tego co pamietam było tam coś takiego: "You and i, we forgot the time..."
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 12:50
Po wpisaniu tekstu w google nic nie wyskoczyło, to na pewno tak szło?
Facella też wpisywałam w google, i własnie dziwne ze nie wyskakuje :/. Wydaje mi sie ze, tak to właśnie leciało
Futbol jest w sercu? Lionel Wendling&Gregory Ott "You and I" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się