Pielęgnacja ciała

CIACH!

Proszę przeczytac punkt 2 Regulaminu
ekhem dzięki  :kwiatek:
wiorek, nie ma sprawy 🙂

Heval, o, jak dobrze wiedzieć! na ilości jakie zużywam taka cena to błogosławieństwo 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 marca 2014 21:06
moje nowe odkrycie  😍 baaardzo miła odmiana po koszmarnej Perfekcie 🙇

minus za zapach, czyli "jak stałam się babcinym różańcem", ale używam tylko na noc, więc nie przeszkadza 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 marca 2014 09:31
madmaddie
A co Ci nie pasowało w Perfekcie?
Mi na przykład sprawdzała się super 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 marca 2014 13:05
absolutnie nic nie dawala 😉 ale ja potrzebuje solidnego nawilzenia, zwlaszcza nog
mi solidne nawilżenie daje tanie ale moim zdaniem świetne masło do ciała Isana kakao i masło shea 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 marca 2014 14:11
Ja jestem już od dawna wierna Farmonie, nie znalazłam do tej pory niczego lepszego.

Osobom z przesuszoną skórą polecam mleczka do kąpieli z tej serii http://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci-kosmetyczne/Mleczka-Luksja-Care-Pro
Na opakowaniu jest informacja, że zawierają składniki balsamu do ciała i faktycznie po ich użyciu ma się wrażenie nawilżenia, skóra jest gładka i miękka, a do tego obłędnie pachnie. Po ich użyciu można zapomnieć o balsamie i nie będzie tragedii 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 marca 2014 14:34
Z Farmony szal dla mnie robia musy Tutti Frutti. I do wlosow uzywam ich produktow 😉
Z masel myslalam jeszcze o Flosleku, ale GP wygralo cena i dobrym skladem (bez parafiny i gliceryny), konsystencje ma swietna 🙂
Ja od września jestem wierna Palmersowi klasycznemu i od tych kilku miesięcy nadal jest szał
Jest jakiś sposób, żeby się pozbyć niechcianej opalenizny? W zeszłym roku niechcący opaliłam się bardzo modnie w koszulce z krótkim rekawem i do tej pory widać tą granicę między tym co się opaliło (a raczej spaliło) a tym co było zasłonięte. Niby opalenizna zbledła ale boję się, że jak zacznę się opalać w tym roku to nierówno mi złapie 🤔 robię peelingi i tak dalej ale kolor się nie chce wyrównać 😵
fruity_jelly, mi wyrównała się opalenizna, jak normalnie w bikini się opalałam (tylko, że ja miałam odcięte spodenki na nogach 😉). Może idź 2-3 razy na solarium 🙂
Na solarium i tak będę musiała pójść. Już sobie wypracowałam taki system, że najpierw idę parę razy na solarium od 3 min stopniowo wydłużając czas a dopiero potem opalanie na słońcu, inaczej mam poparzenie gwarantowane. A w zeszłym roku nie zdążyłam tego zrobić, spaliło mnie na zawodach co skutkowało raczkiem i bąblami na nosie 🙁 ale dzięki, może się uda 🙂
Używałyście oliwki Babydream? Generalnie to nigdy nie lubiłam oliwek ponieważ kiedyś stosowałam Bambino i johnson&johnson, które strasznie się mazały i nawet rano miałam na skórze tą tłustą warstwę, o plamach na piżamach i poscieli nie wspomnę  😤 jednak gdy użyłam olejku Babydream fur Mama zakochalam się w nim  💘 szybko się wchłania jak na oliwkę, pięknie pachnie, ma świetny sklad itd. czy ta wersja dla dzieci BD jest równie dobra, ma któraś z Was porównanie?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 kwietnia 2014 12:17
bo te oliwki dziecięce parafinę mają w składzie 😉 BD jest fajna, też lubiłam, muszę znów kupić 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 kwietnia 2014 12:22
Czy któraś z Was miała może do czynienia z kosmetykami Forever Young?
Zdania na Wizażu i YT są podzielone, może ktoś potrafi powiedzieć mi coś więcej? :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2014 16:52
na stopy- wymoczyć w wodzie z sodą oczyszczoną, a potem peeling. fajnie, szybko działa 😉
cavaletti, palmers shea butter formuła od niedawna jest moim balsamowym ulubieńcem. Z kolei krem do rąk z masłem kakaowym odpadł ze względu na zapach, ktorego nie lubię.
yegua, całkiem dobry jest oliwkowy, bo mojej mamie kupiłam - też jej ten zapach nie odpowiadał 😉 u mnie ten kakaowy właśnie zapachem wygrał, ale wiadomo że każdy lubi coś innego 🙂
mam jeszcze pomadkę do ust ochronną tej firmy i jest dobra, ale u mnie to Carmex classic działa najlepiej. Palmersowej używam w ciągu dnia, kiedy potrzebuję warstwę wazeliny na usta 🙂
cavaletti, Wiadomo, każdy ma inny gust zapachowy 🙂 Co do pomadek, to ja jestem wierna BEBE klasycznej od paru lat. Carmex był ok, ale bebe mi pasuje najlepiej.

Szukam bardzo dobrze odżywiająco- nawilżającego kremu do rąk. Próbowałam już Vichy, Palmers
i kilku innych. Dlatego mam pytanie:
Czy The Body Shop, Hemp Hand Protector, rzeczywiście jest taki rewelacyjny?
http://www.thebodyshop.co.uk/shop-by-range/hemp/hemp-hand-protector.aspx
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 maja 2014 09:49
yegua
Ja do swoich suchych i szorstkich jak papier ścierny dłoni, zimą dodatkowo z bolesnymi pęknięciami, używałam tego http://lirene.pl/kosmetyki/cialo/?q=2; i byłam zachwycona, jest dość lekki, ma przyjemną konsystencję, więc natychmiast się wchłania, nie pozostawia klejącego, nieprzyjemnego filmu na dłoniach, a zaraz po zastosowaniu czujesz, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Jeśli chodzi o kremy do rąk jest to mój hit.

Chociaż mile zaskoczył mnie ostatnio też krem z Avonu http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=65376 , nie mam do niego większych zastrzeżeń, ale z mocno zniszczoną skórą sobie nie poradzi, za to do torebki, jako krem podręczny, jak najbardziej 😉
cavaletti, palmers shea butter formuła od niedawna jest moim balsamowym ulubieńcem. Z kolei krem do rąk z masłem kakaowym odpadł ze względu na zapach, ktorego nie lubię.



A ja po tym shea butter miałam skórę suchą jak papier :/ zupełnie mi nie podszedł... ale kakaowy - rewelka!  😜
Czy ktoś miał kiedyś kartę podarunkową z Rossmana?
Dostałam na imieniny ale na kartoniku z tyłu w miejscu gdzie powinna być wpisana kwota - nie ma nic - to znaczy, że ktoś mnie zrobił w jajo? 😉
yegua uwielbiam krem do rąk Isana z mocznikiem, o ten: http://balbinaogryzek.blogspot.com/2014/02/isana-krem-do-rak-z-mocznikiem-ktory.html (starą wersję, bo teraz są dostępne dwie)
dłonie są po nim naprawdę fajne. Mam siostrę alergiczkę, która wiecznie ma problem z łapkami, z racji uczulenia na wiele rzeczy jej ręce są wiecznie szorstkie, popękane, ma na nich ranki a ten krem nie dość, że wygładza i pielęgnuje to przyspiesza gojenie. Jest to świetny i bardzo tani produkt 🙂
Kobiety, potrzebuję dobrego i hipermocnego kremu z filtrami UV do ciała z racji przyjmowania leku (aknenormin). Co polecacie do nie-opalania?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 maja 2014 13:11
Forkate ja bardzo lubię La Roche Posay seria Anthelios. Mają bardzo dużą gamę produktów SPF 50+
[[a]]http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Anthelios/S%C5%82o%C5%84ce-dla-wszystkich-r733.aspx[[a]]
używałam ich przy terapii pochodnymi retinolu - chroniły bardzo dobrze 🙂 
Edytka, właśnie dzisiaj poleciła mi koleżanka, chyba w takim razie skończy się na tym. Czego używałaś wtedy do twarzy?
Dziękuję!  :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 maja 2014 14:51
Do twarzy mam fluid lekko barwiący klik
Ma bardzo lekką konsystencję, nie zapycha, nie podrażnia, ma wygodne opakowanie z małym dziubkiem, leciutko wyrównuje koloryt skóry (ale nie daje krycia).

edit. miałam kiedyś coś podobnego z SVR - też 50+ barwiący - i ten z LRP bije go na głowę 🙂
Wyczytałam też, że jest super wydajny, więc i cenowo nie zabija. Super, dzięki za pomoc 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się