telefony komórkowe

No to chyba wybór padnie na IPhone.. 🙂 (raczej 5S)
zonk no właśnie, raczej chciałam taki trochę mniejszy.. z tego samego powodu co Ty  😉
Dziękuję za pomoc  :kwiatek: 💘 Bay, Julita, zonk i ewuś
A ma ktoś może Galaxy S4? Jak bateria, wydajniejsza niż w S3?🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
31 marca 2014 19:28
Pomocy... Nie mogę wysyłać mmsów ani ich odbierać 🙁 Mam Samsunga Galaxy Trend GT-S7562 Duos, konfigurowałam wszystko na stronie Orange (bo w tej sieci mam kartę), kupiłam pakiet internetowy i nic :/ Wyświetla się komunikat "Nie można wysłać wiadomości. Usługa będzie dostępna po aktywowaniu". Jakieś pomysły? Kupić nowy telefon? 😉
Coś mnie niedługo trai. Co prawie pół minuty dostaje wiadomości gdzie jestem w danym momencie, jakbym o tym nie wiedziała. Można z tym zwariować, zwłaszcza, że najwięcej mi takich przychodzi jak kompletnie się nigdzie nie ruszam. Wiecie jak to wyłączyć? 🙇
Urocze wiadomości sieciowe, też mi przychodziły 🤣 Wpisz model swojego telefonu w google z dopiskiem "jak wyłączyć wiadomości sieciowe", a jak nie znajdziesz to może ktoś inny coś poradzi 🙂
Dziękuję ci bardzo bardzo bardzo. Pozbyłam się tego cholerstwa. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ma ktoś sony xperie Z? Czy ta wielkość bardzo przeszkadza w użytkowaniu? Mam małe dłonie i nie wiem czy będzie mi wygodnie jej używać :/
O kurczaki, 5 cali to sporo, ja mam małe dłonie i mój GC Q4 jest na styk, a ma 4 cale 😉
lussi, no właśnie wiem 🙁 Kusi ze względu na parametry, a będę go używać dwa lata pewnie.

Głupia tendencja na coraz większe te telefony.
lussi, no właśnie wiem 🙁 Kusi ze względu na parametry, a będę go używać dwa lata pewnie.

Głupia tendencja na coraz większe te telefony.


Ja mam telefon 4.7 i nie za duże ręce. Czasami jest problem np jak jadę tramwajem i mam tylko jedną rękę wolną to ciężko się internet przegląda bo palcem nie dosięgam do drugiego końca ekranu... wtedy trzeba trochę cudować 😀  no i w kieszeni czasami się nie mieści haha
Ale chyba warto, duży wyświetlacz jednak jest wygodny... ja bym nie pogardziła 5  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 kwietnia 2014 18:07
Ja mam 4.6 i dość spore dłonie z długimi palcami i faktycznie momentami gabaryty telefonu utrudniają korzystanie, często zdarza mi się przytrzymywać telefon drugą ręką. Ale uważam, że nie jest to wygórowana cena za wygodę przeglądania stron internetowych, zdjęć itd.
Ja już się powoli rozglądam za telefonami, bo wymieniam w październiku i właśnie mnie wkurza ta tendencja do coraz większych telefonów. Najlepsze są takie nie za małe, ale też nie za duże, żeby się do kieszeni zmieściły. Swoją drogą kompletnie nie wiem w co celować, wszystkie Samsungi teraz wyglądają identycznie, Nokia całkiem odpada, Sony też, może Htc?  👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 kwietnia 2014 18:48
łaj Sony odpada? mnie też czeka wymiana, chciałam Xperię U, ale zniknęła, mam nadzieję że L nie zniknie  😵
W końcu dokonałam kompromisu, wezmę sony z1 ale compact. Jest lepsza i jednocześnie mniejsza.\


flygirl, ja htc bardzo polecam! Obecnie od dwóch lat mam jakiś stary model. Upadł mi niezliczoną ilość razy, dopiero po upadku na kafelki (dwukrotnie  :hihi🙂 zbiła się szybka, ale telefon chodzi bez zarzutu. Nie zacina się. Koleżanka ma desire 500 od dwóch miesięcy i też jest zadowolona.
Ja mam właśnie Desire X, pierwszy raz coś innego od Samsunga i właśnie dlatego się zastanawiam czy nie zostać przy nich. Muszę popatrzeć na konkretne modele i obczaić, co tam jest. 😀
Szukam telefonu nie za dużego, nie za małego, robiącego fajne zdjęcia, nie psującego się.
Do 1700 zł. Samsung KATEGORYCZNIE odpada.
IPhone jednak odpada 😉
Spośród smartfonów budżetowych to teraz autentycznie nie ma z czego wybrać. LG i Szajsungi wypadają niemrawo, jak ktoś nie lubi kafelków to Nokia i HTC Windows Phone odpadają. Desire 500 był fajną alternatywą, ale na stronie Playa już jest niedostępny. Pojawił się za to nowy Alcatel i z tej półki cenowej jako jedyny się nie zacinał (a naprawdę cuda z nim wyczyniałam, bo ma dość mało RAMu w stosunku do innych modeli). Sa jeszcze trzy modele ZTE, ale jeden gorszy od drugiego (ja mam pierwszy wypuszczony w Polsce i jest naprawdę świetny, niestety nie udało im się utrzymać tego standardu). Pozostają jeszcze Xperie, które mają dobre opinie (ale osobiście nie testowałam, bo zwyczajnie nie przemawiają do mnie). Także szału nie ma.
Moj maż sie zdecydowal na Motorole G, ma bardzo dobre opinie i jest bardzo szybka. Zobaczymy.
Ja mam Sony Xperie L i jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona (wczesniej mialam szajsunga)
Ja też coraz bardziej łaskawie patrzę na xperie.. tylko pozostaje wybranie modelu  🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 kwietnia 2014 13:55
Ja się cieszę z posiadania Z1 🙂 Do tej pory miałam głównie samsungi, ale teraz nie za bardzo było w czym wybierać i zdecydowałam się na Sony.
Ja nadal będę polecać Sony. Większość naszej rodziny wierna tym telefonom i nikt nie jest zawiedziony mimo różnorodności posiadanych modeli.
My z siostrą już 2,5 roku mamy swoje (jeszcze SE) Xperie Neo V, i dalej jestem w niebie 💘 (no dobra, grzmotnął mi ostatnio z szafki na kafle i szybka jest ostro potłuczona, ale wszystko nadal śmiga. Z względów estetycznych chyba jednak ją wymienię, bo na razie nie wyobrażam sobie zmieniać telefonu 😍 )
madmaddie, jeśli nadal interesuje cię Sony to polecam świetną Sony Xperię SP.
Telefon jest mniejszą i tańszą alternatywą od Xperi Z.


Osobiście mam i mówię szczerze, że SP jest znakomita ! 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 kwietnia 2014 15:00
madmaddie, jeśli nadal interesuje cię Sony to polecam świetną Sony Xperię SP.
Telefon jest mniejszą i tańszą alternatywą od Xperi Z.


Osobiście mam i mówię szczerze, że SP jest znakomita ! 😉

Przyłączam się do zachwytów. Chociaż dodam, że wcale nie jest dużo mniejsza od Z.
Swoją mam dopiero od trzech miesięcy, ale nie znajduję niczego, do czego mogłabym się przyczepić (no, może poza tylną częścią obudowy, moim zdaniem to najsłabszy element telefonu). Xperia SP odpowiada w 100% moim potrzebom. Ciekawe czy ten stan nie ulegnie zmianie powiedzmy po roku użytkowania.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 kwietnia 2014 17:45
ja celuję w L albo M, ew. może uda mi się ustrzelić U, ale wątpię. 😉 w każdym razie, musi być Sony, ja wszystko od nich kupuję  😁
L jest jak Long version. I chociaż właśnie z tego powodu wybrałabym model M. Ale mówię szczerze że jeśli masz możliwość dołożenia trochę to wybierz SP
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 kwietnia 2014 09:38
eee nieee, nie potrzebuję takiej machiny 😉 właściwie nowego telefonu nie potrzebuję za bardzo 😉
Jak już kupować to lepiej coś dobrego, i jaka machina ? Taka sobie z dobrymi funkcjami.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 kwietnia 2014 13:21
ale swoje kosztuje 😉 a ja to przegladanie fejsa i forum, dzwonienie, sms, ew. Czytanie pdfow, wiecej nie potrzebuje, grunt zeby sie nie zacinal
Dzięki dziewczyny za pomoc!
:kwiatek:
madmaddie i właśnie to wszystko ma SP. i to w dobrej jakości. Na allegro kosztuje ok. 800 zł. Może lepszą alternatywą byłoby wziąć w abonamencie jeśli masz taką możliwość. Przynajmniej: "bardziej na raty" się go rozłoży.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się