sklepy stacjonarne

Wiecie może czy istnieje sklep PEGAZ w Wieluniu ul Wojska Polskiego?
Co się stało z Trakenem na ursynowie? :O
Toruński "NA KOŃ" (czyli internetowy Konik) można zwiedzać internetowo 😁
[url=https://www.google.pl/maps?layer=c&z=17&sll=53.024722999999994,18.619418&cid=4351636516034687696&panoid=uzgNubNtjuEAAAAGOxo3XA&cbp=13,172.1481860766176,,0,0&q=sklep+na+ko%C5%84+toru%C5%84&sa=X&ei=rVMOU9mCLaWLyAP51oGoBg&ved=0CJoBEKAfMAo]link[/url]
Plus dla Mustanga 🙂 Miłe i pomocne doradztwo.
Toruński "NA KOŃ" (czyli internetowy Konik) można zwiedzać internetowo 😁
[url=https://www.google.pl/maps?layer=c&z=17&sll=53.024722999999994,18.619418&cid=4351636516034687696&panoid=uzgNubNtjuEAAAAGOxo3XA&cbp=13,172.1481860766176,,0,0&q=sklep+na+ko%C5%84+toru%C5%84&sa=X&ei=rVMOU9mCLaWLyAP51oGoBg&ved=0CJoBEKAfMAo]link[/url]


Duuużo sprzętu, widac, że dobrze zaopatrzony 🙂. Ile tam jest sal? ja niewprawiona w gry komputerowe to poruszam sie z trudnością, ale robi wrażenie.
Jak chronicie się przed kradzieżami przy tylu salach?
minerwa, 3 duże, jedna mała, pomieszczenie na fraki, paszarnia, magazyny... łącznie ok. 500 metrów. A chronimy się... no normalnie 🙂 Obiekt jest monitorowany o czym informuje już kartka na drzwiach.
masakra, pracy macie pewnie sporo.
Generalnie to nie interesują mnie inne sklep jeździeckie, ale jak będę kiedyś koło Was na pewno z ciekawości zajrzę 🙂
minerwa, zapraszam 🙂 Chętnie poznam 😉
O! A gdzie to w toruniu dokladnie? Bede w toruniu pare tygodni na wakacjach, a potrzebuje sporo konskich rzeczy🙂
Edit. Juz wiem! Blisko starego miasta nawet!! Ale sie podjaralam! Dworcika pracujesz tam? A mam pytanie, platnosci mozna karta wykonac?
Dworcika   Fantasmagoria
01 marca 2014 08:03
kamkaz, można płacić kartą. Ze starówki pieszo to 15 minut 🙂
O to sie maz nie ucieszy haha! Widzimy sie za 3 tygodnie:-)
Kiedys jak jeszcze bylam nastolatka to mialam swira na import konskich rzeczy z polski😀 wszystko z tamtych rzeczy sprzedane i teraz trzeba uzupelnic zapasy 🙂
mils   ig: milen.ju
08 marca 2014 14:31
w Beckersport normalnie mają na stanie kaski Charlesa Owena?
Czy wie ktoś może czy sklep jeździecki w Nowym Dworze Mazowieckim to jeszcze funkcjonuje? I jeżeli tak, to jaki jest jego adres?  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 marca 2014 07:29
Już od dawna nie.
Koniczka, a gdzieś w okolicy, raczej w gminie Zakroczym? Ewentualnie blisko Nasielska....
Czy mogłaby jakaś dobra dusza polecić nieźle zaopatrzony sklep jeździecki w Warszawie, o niewygórowanych cenach? Będę przelotnie, muszę zrobić trochę zakupów (dokładnie nie wiem, jakich, bo dla siebie + dwóch innych osób), a z internetowego szperania niewiele wychodzi, bo:
a) nie wszystkie mają sklepy internetowe
b) nie wszystkie mają normalne sklepy stacjonarne
c) nie zawsze to, co jest na stronie, pokrywa się z tym, co w sklepie.

Dzwonienie po ludziach i pytanie zajmuje czas, którego nie mam (jadę w piątek), a poza tym lekko nie ma sensu, jako że nie mam sprecyzowanych wymagań.

Chodzi o to, żeby można było podotykać, pooglądać, kupić przyjaciółkom to, co będą chciały bądź zamienniki, a przy tym nie oddać konia w zastaw.

Dziękuję serdecznie  :kwiatek:
Ajkaramba - jeśli chodzi o niską cenę to Decathlon ( mają fajne przeceny) i GO Sport.
Do tego Pasi-konik i Mustang ( ale co do drugiego to nie wiem czy jeszcze istnieje w Warszawie )
Decathlon znam, ale nie wszystko tam dostanę  🙂 wpadnę tam raczej na pewno, bo muszę zakupić polecone kaloszki. Z mojej strony chciałabym się porozglądać za wędzidłami, jakieś preparaty też byłyby miłe, znajoma coś przebąkiwała o koziej szczotce... wiesz, takie rzeczy. Decathlon super w niektórych kwestiach, ale nie wszystko kupisz...

Cenowo chodzi o to, żeby nie liczyli dużej marży, bo to wiele zmienia. Kupuję czasem w Hidalgo i preparaty nagminnie nazywane przeze mnie "chemią" są w dobrych cenach, ale już na przykład sprzęt bywa znacząco droższy, niż w takim GNL. A jak kupuje się dla siebie i kogoś, decyzja o wydaniu większych pieniędzy podwójnie trudna. Obawiam się, że stolica może się cenić... choć może i konkurencja większa  🙂
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
19 marca 2014 19:30
Ajkaramba polecam Pasi-konika i BecerSport 🙂 Oba sklepy mają strony internetowe i dużo rzeczy dostępnych od ręki 🙂 A jeśli trochę droższe marki to Koński Świat 🙂
Dzięki wielkie wam obu  :kwiatek: Na pewno do któregoś zajrzę. Lecę teraz sprawdzać, co jest w jakiej części W-wy 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 marca 2014 20:53
Ajkaramba Pasi-konik ma 2 sklepy jeden na Pradze po prawej stronie Wisly a drugi na Mokotowie po lewej. Wszystko zalezy od ktorej strony bedziesz wjezdzac do Wawy. Czasem nie ma sensu jechac przez cale miasto 😉
Dzięki, odwiedziłam ich stronę  🙂 niedawno nocowałam w pobliżu lotniska, może to powtórzę, miałabym blisko (dystans na piechotę) i do Beckera, i do Pasi-Konika, a do Końskiego Świata i drugiego Pasi-Konika raptem kilkanaście kilometrów, więc do przeżycia. Jesteście bardzo pomocne  :kwiatek: a ludzie mnie re-voltą straszyli  🍴
Jeśli chodzi o kozie szczotki, to Beckersport ostatnio miał na Cavaliadzie, więc przypuszczam, że w sklepie też będą mieli od ręki. W Pasi-koniku wg informacji na stronie nie jest dostępna w magazynie, musieliby sprowadzić. Za to w Pasi-koniku na Wilanowskiej jest masa preparatów do pielęgnacji, wędzideł z tego co kojarzę też większy wybór niż na Grenadierów. No i jest zawsze bardzo miło. 🙂 Ogólnie i Becker, i Pasi-konik mają oznaczone na stronie, które produkty są dostępne w magazynie (z tym, że w Pasi-koniku "magazyn" może oznaczać dostępność tylko w jednym ze sklepów; np. Eskadron jest dostępny wyłącznie na Wilanowskiej). W tamtej części Warszawy jest jeszcze Karina na Ursynowie, ale zupełnie nie wiem, co mają na miejscu (za to emptyline pewnie wie 😉).
Gracias, będę myśleć... nie tak łatwo się przebić przez tę Warszawę, muszę to sobie rozplanować. Największym problemem przy końskich zakupach są niekońskie osoby towarzyszące 😀
Może ktoś pomoże ?
Szukam sklepu jeździeckiego w Poznaniu który jest dobrze zaopatrzony w czapsy 🙂
W Pasi-Koniku do soboty promocja na wszytko co jest w sklepie oprócz kilku kategorii (książki, suplementy, pasze)  -20 % 🙂
Czy jakikolwiek sklep stacjonarny w Warszawie ma kaski Samshield? Nie wiem czy trafię z rozmiarem, a jednak do najtańszych nie należą więc wolę przymierzyć  :kwiatek:
Pytanie do Krakusów - chciałabym wybrać się do sklepu Horse Trade. Na stronie dużo sprzętu, fajnie to wygląda. Warto tam jechać? Może jakieś wskazówki co do dojazdu, bo to chyba nie jest przy główniej ulicy, tylko gdzieś na osiedlu (?). Będę wdzięczna za informacje.
krakow.jakdojade.pl proponuje przykładowo od Dworca Głównego 744 do przystanku 'Stella-Sawickiego) i tam niedaleko powinno być 🙂
Dada ja polecam. Aktualnie mój ulubiony sklep, generalnie jest już dość spory wybór, ale widać, że się rozwijają i za każdym razem jak tam jestem to przybywa marek i wyboru.
No i tak jak pisał Buffalo, albo np. zastępczą 704 z ronda mogilskiego. Polecam jechać o takiej ,, głupiej" porze przed lub po popołudniowym szczycie, bo tam teraz na mogilskiej remont i wszystko rozkopane.
Jak wysiądziesz z autobusu, trzeba przy rondzie przejść na drugą stronę ( jadąc od strony centrum) i iść kawałek chodniczkiem wzdłuż tej głównej ulicy w dół. To jest taki jednopiętrowy budynek przed linią 10 piętrowych wieżowców. Powinnaś zobaczyć z daleka. Na dole jest jakiś sklep/serwis rowerowy, a na pięterku jeździecki. 😉

PS- jak wejdziesz na ich stronie w zakładkę kontakt to tam jest mapka ze zdjęciem satelitarnym i zaznaczoną lokalizacją.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się