Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

basia16816 pewnie, że będzie pozytywnie 😉 Ruda ma równe 160 cm w kłębie.
Mąka mam dowody na to, że takie nudne jak mówisz wcale nie jesteśmy  🤣 Co do Derego, ja Ci już mówiłam: on chce się nauczyć kaprioli po prostu 😀
Zuzu. wygląda, jakby zaraz miała wystartować i polecieć  😎
Atea już pisałam Ci na fb: wielkie gratulacje, i normalnie aż mnie zachęciłaś, żeby spróbować zaprzęgów  😜
Mo B. super, że się odezwałaś! 🙂 Na swoim zawsze najlepiej 🙂 Dziękuję za miłe słowo w kierunku Lilith!
baffinka dzięki  :kwiatek: A bo u nas to wygląda tak, że "w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz..." - zawsze albo się nie zgrywa czasowo, albo komuś się nie chce... Ciężkie życie, no  🤣 (a może do nas przyjedziesz kiedyś?  :kwiatek: )
halo, wymodelowana, ash, xxmalinaxx Dziękuję ogromnie 🙂 Może to pierdoła, ale naprawdę jestem bardzo dumna. Bałam się, że małża poniesie ambicja i będzie chciał jechać "po wygraną", ale on jechał tak rozsądnie, że normalnie chyba umrę z miłości i dumy 😉
Atea oczywiście, że NIE pierdoła. Rozwijacie się, realizujecie, macie sukcesy i co jest bardzo ważne - nie robicie tego kosztem koni. Obrazek bardzo ładny, harmonijny i do naśladowania 🙂 Chciałabym mieć tyle rozsądku, a na pewno momentami nie miałam (i nie mam)!
xxmalinaxx  :kwiatek:

I nie wiem co więcej powiedzieć, więc piszę cokolwiek, żeby mi ostrzega nie wstawili, joł 😉
Gillian   four letter word
31 marca 2014 17:32
A nas ktoś jeszcze pamięta? kurna, trzeba zacząć się udzielać a nie raz na rok wpadać tu z takim pytaniem 😉 czytam na bieżąco, ale jako że zdjęć ni ma to jakoś... ale pozdrawiam cały kącik mocno wiosennie z Kudłatym 🙂
ash ale fajna kompilacja 🙂 widać, ze wiosna wszędzie  🏇
Strucelka oby Wam się żyło tam jak najlepiej, boks z balkonem to najfajniejsza opcja  :kwiatek:


Pozdrawiamy z dzisiejszego jezdowania o zachodzie słońca 🙂 Siodło mi zjechało, bo to już końcówka, stępowałam w ręce z luźnym popręgiem.
galopada_   małoPolskie ;)
31 marca 2014 19:45
baffinka Szary w sile wieku, ma 12 lat 😉 głównie śmigamy w tereny jak jeżdżę, bo czasem mam dość roboty na ujeżdżalni po tych wszystkich młodziakach no a trzeba się od czasu do czasu wyczilować. Na nim można pocisnąć na maksa, albo jechać na spacer stępem (chyba ze ma ochotę ponieść  😁 :hihi🙂. A na Dużym to słabe te tereny bo zawadzam o wszystkie gałęzie  👿
JEZU! ile tu sie dzieje!! 😀
kolebka a co to za siodlo z ciekawosci?🙂
basia16816 bardzo dziekuje!  :kwiatek: alez to twoje zwierze ma poczciwy pyszczek 😀
xxmalinaxx bardzo mi milo! zeby jeszcze ten surowiaszczy galop ogarnac to bedzie dobrze 😉
brzezinka no strrrrrrasznie mi sie ta twoja ruda podoba, fotogeniczna bestia jak ja pierdziele!
Dzionka uooooooo! super wyglada Dzią! w ujezdzeniowce bardzo profi i wcale nie widac zebys tak na codzien nie jezdzila 😀
Mąka ochrystusie jak on daje czadu  🤔 ogromny szacun za wysiedzenie 😀
Gillian kudlaty w wersji fit! ale jabluszka zacne, bardzo dobrze wyglada 🙂
Anderia slodziak 💘 dawaj cos pod siodlem!
Strucelka o jaki fit pony  👍 zabojczo wyglada, naprawde, plery pelne, brzuszek podciagniety, fantazja  💘
wymodelowana jak ci sie jezdzi na hacku?🙂 tak sie co jakis czas zastanawiam czy nie sprobowac na mlodej wlasnie na jakies mini poczatki skoczkow🙂 a kulek bardzo zacnie sie buja 😀
Atea OGROMNE usciski i gratulacje dla was wszystkich, cudowne osiagniecia!  😅
Boszszszsz, ciagle sie bujam z siodlem, niby mam kolejke do przymiarki, ale mogloby juz zejsc, jestem spragniona wszechstronnego zeby cos zaczac podskakiwac😉 niby mam taki zastepczy syntetyk, ale jakos go nie lubie... ale moze faktycznie odpale, tylko popreg dokupie.
Takie "No siemka!" twarzowe od siwej dla was  😂

Strucelka, aaa słodziak mój 🙂 jak się cieszę że już jesteście na miejscu 🙂 zawal nas fotkami 🙂
faith  To Ratomka 🙂 Nie jest to moje siodło marzeń (za długa tybinka przede wszystkim), ale inne siodło jest dla mnie póki co nieosiągalne finansowo. Aczkolwiek zmiana siodła jest u mnie na pierwszym miejscu na liście priorytetów okołojeździeckich 🙂

Siemka dla Siwej  😎
Atea - rewelacja! Te ósemki w galopie naprawdę świetne! Gdzie i kiedy kolejne zawody?
Siwy pozdrawia kącik  🏇
faith Dziękuję 🙂 Śliczna fota. Fajnie, że pracujecie u mnie tradycyjnie po intensywnej pracy intensywna przerwa w siodle, mam już szczerze dość tego układu, ale nic nie poradzę, przynajmniej jeszcze nie teraz...

Losse  :kwiatek: Lista na ten rok długa. Teraz najbliżej 26 kwietnia Siedlnica, a potem 1 maja Śmigiel, ale czy na 100% będziemy to nie wiem bo mamy w Stajni sporo roboty.
Anderia   Całe życie gniade
31 marca 2014 20:45
Nirv, faith, ash dzięki  :kwiatek: Cieszę się, że nie tylko mi się podoba.

faith Twoje jeździectwo z Siwą faktycznie sporo lepiej wygląda, fajnie się rozwijacie. I nie słuchaj ani nie czytaj głupot o za wielkich udach. 😉

ash nie tylko wygląda, a jest, śmiem twierdzić, że nawet więcej niż fajny. 😀

Zuzu. mój spośród wszystkich smakołyków, za które dałby się zabić, za jabłka wybrałby najdrastyczniejszą śmierć. Przypadeg? Nie sondze. 😀

Ostatnie, najbardziej aktualne "zdjęcie" pod siodłem, jakim jestem w stanie tu zarzucić, to kadr z filmiku (jakości szklanki 😉) z połowy marca:

Misia, maszynka z tego Twojego siwego! 😀
Misia tylko jedno ?!  🤬
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 marca 2014 20:53
faith dzięki :kwiatek: nie jest to łatwe zadanie utrzymać go w takiej formie 😁
Wy też się bardzo fajnie prezentujecie 🙂

Misia rewelacja 😜 tylko oficerki masz zbyt kontrastowe 😎

Burza zasyp będzie pewnie niebawem, może Juliadna nas odwiedzi 🙂
A z dzisiaj mam jeszcze takie:
Księciunio i jego zdziwiona reakcja na wybieg "balkonik" 😁



Strucelka, widziałam na fb, drugie to najsłodsze zdjęcie świata jakie istnieje! Ej ani Gabi ani ty nie macie aparatu lamy? :P
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 marca 2014 21:02
Burza mamy... i to aż wstyd przyznać się jakie 😁 ale na foteczki trzeba znaleźć chwilę czasu, a w tygodniu uczelnia goni, więc w weekend dopiero coś mogę cyknąć 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 marca 2014 21:21

Burza zasyp będzie pewnie niebawem, może Juliadna nas odwiedzi 🙂



Juliadna Was odwiedzi dopiero za 2 tygodnie, jednak ogrom pracy do szkoły jest przytłaczający i nie wyrabiam się ze wszystkim 🙁
Mąka ślicznie się prezentujecie🙂

baffinka bardzo pozytywne Wasze zdjęcia jak zawsze z resztą.

Shantowa pasuje Wam west a do tego takie klimatyczne zdjęcie!

wymodelowana dzięki, zaraz cos jeszcze poszukam🙂 Widzę, że wy też na granatowo🙂

brzezinka dzięki już samo dążenie do celu daje taką satysfakcje i ciągłe wyznaczanie sobie kolejnych celów napędza nas do pracy🙂
Wasze zdjęcia również widze, że wiosenne i pozytywne🙂 Wszyscy starali si≥ę wykoszytać piękną weekendową pogodę jak widzę.

xxmalinaxx śledzę Twoje postępy z Lilith i naprawdę szybko się uczy, jak oglądam filmiki z zawodów i zdjęcia w życiu bym nie powiedziała, że to taki młody i dopiero co prezcież zajeżdżony koń, super psychike musi mieć.

Nirv dzięki, mam nadrobione zaległości zdjęciowe za całą zimę🙂
Widzę, że u Was również idzie do przodu i oby tak dalej🙂

Atea nigdy się zaprzęgami nie interesowałam ale odkąd wstawiasz Wasze filmiki w kąciku to oglądam je naprawdę z dużym zainteresowaniem, super !

Strucelka już kilka razy podchodziłam do wyboru zdjęć do wątku o wpływu treningu ale jakoś za każdym razem dochodziłam do wniosku, że to jeszcze za wcześnie, że ja zmianę widzę, ale pewnie obiektywnie na suchych zdjęciach a nie na żywo mało co widać… ale moze w końcu się zmobilizuję i zrobię porównanie🙂 I tak w ogóle to dzięki🙂 Widzę, że wy teraz luksusowe miesznanko dla Księciunia macie oby Wam się dobrze tam funkcjonowało🙂

No to mam jeszcze kilka tym rzem z wczoraj;

jestę arabę:




Misia zdecydowanie za mało zdjęć, prezentujecie się super 🙂
Misia, a któż to takie świetne zdjęcia robi? :P
wera5510 no cóż, mam dużo takich 😀
Anderia no prawda jest niestety taka, że Dery ma kawał diabła za skórą 😉 W maju strzeli nam 2 lata 🙂 Wiadomo że są wzloty i upadki, ale ostatnio każdy upadek na tej samej jeździe staje się wzlotem 😉
Piękne to Twoje stworzenie!
Zuzu. hahahaha! Dery do góry jeszcze tak dobrze nie opanował, robi tak 😀


kujka miałam napięty dzień, no i Dominikę Frej. Z nią to zawsze z rańca, dobrze, że tym razem nie spotykałyśmy się w stajni o 5:30, bo i tak było  😁
Atea  🏇 gratki!
Mo.B jak jeździmy z koleżanką w teren w tamtą stronę to zawsze na Twojego Siwego patrzę 😉 No niestety, grzeczniutki to ostatnie słowo, jakie można o nim powiedzieć 😉
Strucelka oj tak, wiosna udziela się baaardzo  😉 Piękny Belfunio! Wstawiaj coś z jazdy!
baffinka no jego właśnicielka powiedziała mi "Jak uda ci się go zajeździć to super, ale już kilku próbowało, więc uważaj na siebie"  🤔 Aż takim kilerem co prawda nie był, ale fakt, łatwo nie było. Dzięki  :kwiatek:
ash ostatnio to już coś za często się tak wygina! Co najgorsze, dziad ogarnia że można jeszcze wyżej i jeszcze fajniejsze serie sadzić. No cóż, jeszcze udało mi się nie spaść ale...  😀
xxmalinaxx on wielu sztuczek się próbuje nauczyć 😀
faith wiosna przyszła, to konisko mi się rozbrykało. Dzięki 😉
Magdzior dzięki 😉
pojawimy się na chwilkę z kobyłką , co prawda jeszcze nie latamy, stoimy w boksie nadal, ale z nóżką już lepiej. Zdecydowałam, że HAMP'y odpuszczam i jadę na innym koniu, a Ekstaza poczeka jeszcze troszkę - doszłam do wniosku, że nie ma co kombinować dla jednych zawodów i potem mieć masę problemów z nogami 🙂

trzymajcie kciuki od piątku, bo stresa mam nieziemskiego - jednak na swoim koniu najlepiej 😉

A wielkolud serdecznie Was pozdrawia 🙂
[/b]Brzezinka[/b] sama sobie zazdroszczę  😎 tyle lat jeździłam sama, a teraz mam aż dwóch  😁 a do Was nikt nie dojeżdża? Bieda w regionie?
Uwielbiam Twoją Rudą  😍

baffinka, trenerzy są i owszem ale wszyscy skokowi a mnie się marzy taki 100 % ujeżdzeniowiec a takiego u nas nie znajdziesz.  😕


brzezinka bardzo lubię oglądać Twoje zdjęcia, ale nie będę ukrywać, że jestem wielką fanką Twojej córki i kucyka 😜


Strucelka, wybaczam Ci to,  😉 o córkę przecież nie będę zazdrosna.  😀 Nawet jakieś foty wkleję  😀







brzezinkowa kucykowa parka  😍
Magdzior, czym potraktowałaś "arabiszcza"? Błyszczy się przepieknie!
faith, to widzę, że mamy podobnie. Ja jak już znalazłam idealne siodło dla konia (gorzej ze mną), to zapragnęłam też wszechstronnego:P
Ja mam w końcu trochę fot z jazdy.
brzezinka i ja nie mogę się napatrzeć na zdjecia kucykowej pary. Jesli masz wiecej zdjeć swojej córy na koniku to wstaw- bardzo proszę.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
01 kwietnia 2014 12:56
Strucelka, jakie cudne zdziwko! Księciuń słodziak 🙂

Gillian, no ba, że pamiętamy, aż tacy anonimowi nie jesteście :p Piękne jabca!

A żeby nie było, że ja już żyję tylko pieluchami i smoczkami 😉, to też "się" wstawię. Jak u tulipan - bezmięsna, gorąca 16-tka na rozruchu. Bardzo ostrożnym i stopniowym.







I wiosennie - romantycznie
maleństwo, ostatnie piękne!
brzezinka, nie mogę się napatrzeć na Twoją młodą, też proszę o więcej zdjęć jeśli posiadasz!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się