Kącik WKKW

fabapi, ja nie WKKW jak wiesz, ale jeśli chodzi o alternatywę dla plastikowych pucharów to u nas na zawodach są klamry (no ale specyfika ubioru do reiningu), są też statuetki typu:
(zdjęcia znalezione w internecie, telefonem mi marne wyszły)
oczywiście byłby to konik WKKW-ista😉 ale to już raczej większy koszt więc może na jakies międzynarodowe zawody albo typu: Mistrzostwa Polski/Małopolski



Te statuetki głowy konika jakie MZJ dawał np. za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu też były ok.
Z ceramiki to może prędzej takie coś, z napisem typu: data, miejsce zawodów, zajęte miejsce, nazwa zawodów? Też wydaje mi się, że jak ceramika to z końskim motywem.

myślę, że konik WKKW też jest do zrobienia 😉



edit:
zapomniałam o takich jakby tabliczkach..
ta akurat średnio ładna, ale nie mogę znaleźć innej.. chodzi raczej o zamysł, można powiesić, a nie starszy jak plastikowy puchar


halo bujany WKKW-ista? strach się bać :P
O! Chciałabym takiego bujanego WKKWistę  😜
Ależ mi się te dwa bujane podobają!
A skąd te bujane są ? Poproszę namiary na producenta. :kwiatek:


Osobiście po 30 latach startowania w zawodach i posiadania całych ścian "monstrancji" wolałabym dostać takiego ceramicznego kota lub żabę  😉
Jak ktoś będzie robił za kilka lat zawody dla oldboyów to proszę to wziąć pod uwagę
fabapi, prawdopodobnie jak będę miała 30 lat stażu w startach też znudzą mi się puchary i inne. Ale w Facimiechu średnia wieku startujących wynosi.. no nie wiem max 20 parę lat, w większości to zawodnicy dopiero zaczynający swoją historię ze sportem, więc po co zabierać im przyjemność pochwalenia się ładnym pucharem, tabliczką z koniem itd.  Taki młody człowiek żabą, garnkiem czy maselniczką nie będzie chciał się chwalić, więc może lepiej takie odstępstwa od reguły zostawić na konkursy dla old boyów, jak mówisz, że pucharów macie już dość 🙂
Stąd właśnie pytania i prośby o konsultacje.
Chcę zorganizować coś co się będzie zawodnikom podobało, bo przecież dla nich te zawody a równocześnie będzie zaspokajać moje gusta estetyczne 😉
Bedzie ktos focil od piatku w strzegomiu?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
30 marca 2014 21:19
O, dołączam się do pytania 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2014 21:24
fabapi się może kontaktowała z pewną dziewczyną w tej sprawie. I jak, będzie?
Podejrzewam, że Kasia Boryna może być.
Ale pewnie Kasi nie bedzie w piatek...
fabapi się może kontaktowała z pewną dziewczyną w tej sprawie. I jak, będzie?


Niestety nie.

Ale pewnie Kasi nie bedzie w piatek...


I tak najważniejsza jest niedziela 😉
Ja tam licze na zdj z soboty... ale niestety Kasia ebdzie dopiero w niedziele.

I chyba sie starzeje bo zaczynam sie stresowac.
Czy ktoś się orientuje gdzie można zobaczyć listy startowe do Jaroszówki ?
Miały być dostępne na ich stronce od 31.03 , ale do dziś nie ma, albo nie umiem znaleźć... 😤
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2014 15:33
Nigdy nie było list do Jaroszówki tak wcześnie  😁
Ale w propozycjach faktycznie jest taka informacja, ja na stronie jednak nie widzę nic...
Możesz spytać tutaj: https://www.facebook.com/events/238875842966394/ ale nie wiem czy to coś da  😁
czy na zawodach regionalnych (?) chodzi o kl. L jest wymóg że koń musi stać na terenie gdzie odbywają się zawody ?
czy mogę sobie konia dowozić na każdą próbę ?
Wg mnie taki wymóg jest od ogólnopolskich,  ale jak to się ma do krajowych?  W propozycjach powinno być zaznaczone
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2014 18:34
W Jaroszówce często stoją w okolicznych stajniach, niepodlegających pod teren zawodów, a zawody są zazwyczaj ogólnopolskie i międzynarodowe. Chociaż chyba ci z międzynarodówki stoją zawsze w namiotowej.
Crazy chodzi mi konkretnie o Sopot. A tam sie nie doczytałam takiego info, chyba ze coś przeoczyłam.

Zadzwon do nich i sie zapytaj, wiem ze kiedys Ola np dojezdzala i dowozila, bo ceny boksow sa kosmiczne, i teoretycznie moglabys tak zrobic, ale czy Pani Prezes Ci tego nie utrudni...
to co się dzieje w Sopcie wogóle jest kosmiczne i nie tylko Pani Prezes utrudnia ...
a szkoda bo taki fajny obiekt...
ale już koniec Off...
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2014 10:34
No dobra, Jaroszówka za tydzień, a list ciągle nie ma... Albo nie potrafię ich znaleźć. Ktoś, coś?  👀
Facella no właśnie nic nie ma, widzę tylko, żę na cheval-tech jest wydarzenie więc tam powinny się pojawić zgłodzenia bądź listy niebawem.

A jak tam w Strzegomiu, wyniki widziałam, ale może ktoś jest i ma zdjęcia/relacje?
Magdzior, gdzie są wyniki Strzegomia? nic nie mogę znaleźć
www.stragona.pl są już końcowe też🙂
Czy robił ktoś zdjęcia w Strzegomiu w 1* ? 🙇 🙇 🙇
Robili zdjecia, ale galerii jeszcze nie ma 🙂

Ja zadowolona. Rosalka bardzo dobrze sie spisala jak na 2 miesiace treningu, dojrzewa z kazdym rokiem i pokazala ze do wkkw jest przydatna 🙂
Q wykazal mega spokoj , czego sie balam, bo Rosalka ma na niego zly wplyw i w piatek nie szlo na nich jezdzic. Ujezdzenie super, skoki tez, na crosie niestety 1nka okazala sie za waska:P a pozniej juz poszlo latwiej 🙂

Pierwsze koty za ploty.
anetakajper   Dolata i spółka
07 kwietnia 2014 10:24
crazy siwy jest świetny- jak ona się rusza pięknie  😍
Oj tak, wart uwagi kon 🙂 tylko wysiedziec go... 🙂
crazy gratuluje udanych startów  🙂
Galeria na facebooku Stragony juz jest, aczkolwiek nie za duzo zdjec.

Sa juz gdzies moze propozycje na Strzegom 1-3 maja czy to za wcześnie?
crazy, fabapi gratulacje udanych startów :kwiatek:

Evson są tutaj http://archiwum.pzj.pl/PRO/KALO/PR/ZK_C_1-3.05.2014-2014-03-20-12-44-03.pdf wybierasz się z Intruzem:>? Ja właśnie też sie zastanawiam w maju albo ten Strzegom albo Racot.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się