telefony komórkowe

Samsung f480 na dniach będzie mój 🙂 jutro mi go orange wysyła. Ktoś może coś o nim powiedzieć?
IloveMosiek   Mościsław & Co
23 lutego 2009 20:32
ja mam Samsunga J700 i jest średnio fajny...  🙄
Connemara   Kochaj, szalej i nie pytaj co dalej ;)
08 marca 2009 19:02
Dziś kupiłam używanego Samsunga U900 (SOUL).
Jestem nim zachwycona, przestawiłam się z SE K800i.
Kto ma Soula? Jak wasza opinia o nim?

Dołączam się do pytania 😉 Jutro kupuję na Allegro, już się nie mogę doczekać ^^ Już jestem w nim zakochana, nie wyobrażam sobie co będzie, gdy go dostanę 😉 Ktoś już sobie wyrobił opinię? 😉

rtk - za ile kupiłaś? I jak bardzo używany? Z simlockiem? Cały zestaw (słuchawki, karta pamięci itd)? Mów co i jak 😉
ma ktoś może nokie n95 8GB ? Bo zakochałam się  😍 💘 od kupna dzieli mnie już niewiele, ale chciałam jednak jeszcze spytać 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 marca 2009 11:34
Ja mam Nokię 5310 ExpresMusic i kocham ją miłością nieziemską 😍
zawsze wierna nokii 🙂, jeszcze się na tej marce nie zawiodłam 😅
LG ma moja kumpela ciągle się zawiesza, wyłącza i ogólnie świruje, także nie polecam.
a ja się nie mogę zdecydować pomiędzy N3110 classic a N6300, mam jeszcze kilka do wyboru, ale chcę nokie..
Dworcika   Fantasmagoria
20 marca 2009 01:41
Dopisuję się do posiadaczy Samsung'a U900 (Soul).
Mam go od tygodnia i kocham miłością wieeeeeeeeeelkąąąąąąąąąąą 🙂
Co prawda w planach było kupno prostego cegłofonu do dzwonienia i sporadyczego wysyłania sms'ów, ale że takich już nie sprzedają w salonach, to uznałam, że biorę to, co mi się podoba.
Obłędny jest 🙂
kpik   kpik bo kpi?
09 kwietnia 2009 15:16
nadszedł ten moment... przy przedłużaniu umowy w plusie wybieram nowy telefon
mam SE W300i  😁 i nie zmieniałabym go za nic gdyby nie fatalny aparat foto (jednak czasem jest potrzebny, a na 0,3 nic a nic nie widac  🤔wirek🙂

interesuje mnie w sumie tylko SE lub Nokia
1) musi mieć baterie co najmniej tak dobrą jak W300i - czyli trzymać 2tyg  😅 no przesada- baterie jak mój SE po 2 latach używania czyli 7 dni = nie zależy mi na bajerach, wielu mln kolorów i giga ekranie
2) dobry aparat robiący przyzwoite zdjęcia- np notatek, planu autobusów itp
z góry odrzucam też slidery- kurcz mnie łapie przy probach pisania sms chociaż na razie jedyny tel ktory spelnia wiele warunków to Sony Ericsson W595 = slider...

siedze i przeglądam te parametry i robie sie coraz głupsza ;/ szczegolnie po przeczytaniu opinii w necie co do konkretnych modeli bo się po prostu wykluczają

w dodatku w plusie są same szkaradztwa ;/ lub tylko mega wypasione telefono-pda ... a gdzie coś dla zwykłych ludzi?
Dworcika, u jakiego operatora nie udalo ci sie zdobyc cegłofonu?
a moze powie  mi ktos z jakiej www najlepiej sciagnac za darmo muzyke na kom?
kpik, bierz SE W595! Polecam z czystym sumieniem.

Btw, jaka jest roznica miedzy pisaniem smsa na 'sliderze' a na zwyklym 'barze', ze Cie kurcz lapie?
kpik   kpik bo kpi?
10 kwietnia 2009 09:48
Hiacynta, ciezko mi to opisac ... ten wysuwany ekranik jest dosyc ciezki i moze nie tyle przeważa co wymusza trzymanie telefonu troche wyzej- tj blizej tej wysuwanej czesci a nie tylko w miejscu gdzie klawiatura- jak w zwyklych i jak w tych z klapką, zresztą ten element jest w wielu sliderach po prostu mniejszy niz w innych
i tak najbardziej tesknie za komorkami z klapkami, ale tych teraz praktycznie w plusie nie ma
ten SE W595 kusi żywotnością baterii bardzo 🙂 a jak SE C902? bo opinie czytalam tak rożne ze ciezko mi wyrobić zdanie
deborah   koń by się uśmiał...
10 kwietnia 2009 12:30
mam nokię N95 dostałam w prezencie walentynkowym. Najpierw sceptyczna byłam ale dziś nie zamieniłabym na żadne inne cacko
kpik, brałam telefon w Erze (Mama przedłużała umowę i...uraczyła się nową na mnie o.0 ).
Mnie by bawił taki cegłofonik jaki posiadam z Orange - prościutki, nic nie posiadający Samsung X200 😉
I żartowałam oczywiście, że takiego czegoś już nie dostanę, ale uznałam, że jak mam możliwość, to już zaszaleję z czymś fajniejszym. Nie żałuję.
Też byłam sceptycznie nastawiona do rozsuwanego, ale ja w sumie sms-ów aż tak wiele nie piszę, częściej rozmawiam i ogólnie grzebię w telefonie (bo jeszcze mnie nie znudził 😉 ), a do tego rozsuwać go nie trzeba 🙂
''ma ktoś może nokie n95 ''

Ja o tym telefonie moge powiedziec napewno to ze jeSt NIEZNISZCZALNY  ❗
po paru mocniejszych kontaktach z podłożem i nie posiada jak narazie zadnej ryski (mam go od prawie roku 😉)
no i zdjecia potrafi robic naprawde swietne ( jak na telefon oczywiscie)

A a tak poza tym to moj chłop niedawno zamienił iphone wlasnie na n95 i twierdzi ze nie zmieni go na zaden inny (zobaczymy jak długo 😁 )
ja zaczynałam od jakiś cegiełek.. miałam ze dwie nokie, sagema, SE. Obecnie mam nokie e71. fajny telefon ale jednak bardziej pod kontem biznesu. szybko sie pisze na nim (klawiatura QWERTY) na szczeście nie z dotykowym ekranem. przed nim miałam samsunga u900 soul ale pies pogryzł troche i sie resetuje co chwile, jeszcze przed samasungiem nokie N73 w spadku po tacie, i gdyby miała lepszy system operacyjny to nie mam mu nic do zarzucenia:P a przed nim SE k810i który wytrzymał rok. poprostu przestał chodzić joystick ( nie wiem jak sie to dokladnie pisze) tak samo miałam w k750i a podrkeślam  ze nie był ani zalany ani nic.... no i to tak w skrócie ostatnie moje dwa lata z telefonami.🙂 a obecnie jestem z mojego bardzo zadowolona 🙂     
Co powiecie na temat trwałości SE k750i - chodzi mi o baterię i wytrzymałość na różne wypadki losowe  😉
Poprzednio miałam Nokię 6100 i trochę trwało zanim ją wykończyłam  😁, no niezupełnie, bo nadal działa, a jedynie bateria już jest słabiutka (po 3 latach ma prawo). Strasznie mi żal rozstawać się z tą Nokią
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
22 kwietnia 2009 12:11
ja od miesiaca mam nokie supenova 7610 wszystko ok ma niezla mp3 a aparat w tym telefonie robi lepsze foty niz moja cyfrowka 😜 tylko ze nie ma T9 🙄
kpik   kpik bo kpi?
22 kwietnia 2009 13:22
a ja wybralam w końcu SE W 595
niby ok, pisanie smsow ujdzie (w porownaniu z C 902 gdzie palce wpadaly miedzy klawisze bo byly tak wyprofilowane, to jest wrecz super ;/) bateria w miare ok
ale ten telefon momentami trzeszczy - obudowa jakos dziwnie składana jest
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 kwietnia 2009 14:06
A czy któraś z Was ma abonament za 25 zł w Play ? Jakie modele były do wyboru ? 
Albo, ewentualnie, korzystała któraś już z tego szeroko reklamowanego Play na rok na kartę ? Jak to wygląda ?

Orange zaczyna mnie denerwować ... nic mi nie oferują a jestem w nim już 5 lat ! I nareszcie mogę rozwiązać umowę.

nadszedł ten moment... przy przedłużaniu umowy w plusie wybieram nowy telefon
mam SE W300i  😁 i nie zmieniałabym go za nic gdyby nie fatalny aparat foto (jednak czasem jest potrzebny, a na 0,3 nic a nic nie widac  🤔wirek🙂


A mogłaś wybrać SE 380 i już miałabyś lepszy aparat  😉 Bodajże 1,2.
A czy któraś z Was ma abonament za 25 zł w Play ? Jakie modele były do wyboru ? 
Albo, ewentualnie, korzystała któraś już z tego szeroko reklamowanego Play na rok na kartę ? Jak to wygląda ?

Orange zaczyna mnie denerwować ... nic mi nie oferują a jestem w nim już 5 lat ! I nareszcie mogę rozwiązać umowę.

[quote author=kpik link=topic=76.msg224637#msg224637 date=1239286579]

nadszedł ten moment... przy przedłużaniu umowy w plusie wybieram nowy telefon
mam SE W300i  😁 i nie zmieniałabym go za nic gdyby nie fatalny aparat foto (jednak czasem jest potrzebny, a na 0,3 nic a nic nie widac  🤔wirek🙂


A mogłaś wybrać SE 380 i już miałabyś lepszy aparat  😉 Bodajże 1,2.
[/quote]


Jeśli chodzi o modele i szczegóły oferty to wszystko jest fajnie i jasno przedstawione na ich stronie www.playmobile.pl

Ja mam One Play 65 i nie jestem w stanie przegadać tych minut które mam 😉
Brat ma Play Fresh ale on niewiele korzysta więc nie potrafię specjalnie nic powiedzieć..
Proponuję odwiedzić stronę. Tam jest wszystko.
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 kwietnia 2009 19:13
Z tego co widzę to sensownego telefonu w sensownej cenie nie otrzymam ...  👿
wilejko - ja wzielam abonament na 3 lata ;> wiem, jestem masochistką.
poki co nie narzekam, mam abonament 25 zlotych ale caly czas go przekraczam i place ok 40 zlotych co miesiac
musze wreszcie zaczac ograniczac koszty 🙂
kpik   kpik bo kpi?
24 kwietnia 2009 19:15
Wilejka,  tyle że to jest nowy telefon, moj SE W300i jest z 2007 roku, wtedy SE W380i jeszcze nie bylo- po numerkach widać ze to nowsze cuś i ma baterie słabszą o jakieś 100h

Hiacynta,  czy w twoim obudowa z przodu też trzeszczy? i jak trzyma się zamknięcie z tyłu?
czy ktos umie obsługiwać sie gps w telefonia?? sprawa jest dosc pilna 🤣 🙇
W jakim telefonie? jaki GPS? (czyżby problem z nokia maps?)  😉
ja jestem posiadaczką noki N96.... póki co nie narzekam  🤣
też wam się zawieszają te wszystkie Nokie N.. coś tam? ja mam N73 i to porażka  😲 😲 takie zawiechy... żeby wejść w menu to zanim się włączy mija kilkanaście sekund  🙄 🙄
Nieraz myśli dłużej... i czasem mnie to wkurza, ale za to pamięć, jakość muzyki, aparat video wynagradzają wszystko.
Moja znajoma też ma N73 i też masakrycznie się zawiesza. Podobno pomaga energiczne uderzanie o ścianę albo rzucanie o podłogę xD
juz po problemie, a telefon samsung


ale i tak w krytycznym momencie podrozy gps... sie zepsul

naprawil sie po krytycznym momencie 👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się