Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Kastorkowa, hehe no tu faktycznie jak maska na chrapy zwyczajna
tam mi się najpierw z mini worem na obrok skojarzyło;] zwłąszcza ze mam mały ekran w netbooku;]
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2014 20:11
Nie no za jedzenie to on zrobi wszystko, ale bez przesady by musiał skakać z żarciem pod pyskiem  😀 😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 kwietnia 2014 20:13
To mamy identyczną i nawet na Łosiowy łeb jak sklep jest za wielka 😉
Kastorkowa, dawaj film! 🙂
Popłakałam się, obrok pod ryj i na szereg 🤣
Burza, nie takie rzeczy tu się widziało heheh
zaraz jakieś foty z dzis wrzucę z jazdy w nowym siodle
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2014 20:28
Maleństwo no duża jest, ale nie mogę się zmusić by ją pomiejszyć jakoś.
Burza to by mogło być ciekawe  😀
Filmik takie wiosenne szaleństwa.
sznurka, dajesz 😀

Kastorkowa, aaaaaaa jak on bryka skubaniec! Ale mam uśmiech na twarzy po tym filmie! 😀
Kastorkowa, nieźle dajesz! i nawet owies z wora się nie sypie;]
Obrok na ryju, you made my day sznurka  👍  🏇

Kastorkowa Chłopak jest świetny, w ogole widać że się super rozumiecie, pełna radość  🙂  Gdzie stoicie, Nielepice ?
Burza, o to to!
W sumie Kastorkowa, z daleka to faktycznie tak wygląda na tych małych fotach 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2014 20:38
Bo on szalony jest, i bardzo ambitny. Bardziej to on daje. Ja tam tylko siedzę i staram się nie przeszkadzać, fajna odmiana po dużej ilości hucków do pchania mieć takiego pod tyłkiem.  😀 To był w sumie 1 raz jak na kantarze jeździliśmy i do tego 1 raz jak skakał metrówkę  🙄 Co tam BHP.

No wydało się, tak naprawdę koń jest leniem i musi mieć żarcie pod nosem by cokolwiek robić xD

Kolebka tak Nielepice. No to taki typ co potrzebuję dużo uwagi od człowieka i daje z siebie dużo.

a ja mam ekran wielkosci zeszytu;] hehe

Teraz my, bez worka niestety, wypadłam z trendów;]









sznurka, weź bo się przewrócę, klasyczna Holda z obciętą grzywą 😍 ta ucieszona fota mega!
sznurka Super, że wracacie do gry 🙂 Pamiętam jak byłam świeżo opierzonym szczypiorem na starej volcie i jak czytałam Twoje posty o owijkach  :kwiatek:  Dzieciak garnie już do koni czy nie bardzo  😁 ?
Burza, jak padniesz dostaniesz dziś worek z obrokiem! A co!
Jest fajnie, choć daleko do tego by było super 😁
kolebka, widzisz a dziś nie umiałam zawinąć by rzep był na zewnątrz;] Garnie się garnie, zawsze zajmuje miejsce na loży szyderców jak jezdzimy;]
sznurka, to ja poproszę otręby ryżowe z miodem 😁
Ale szmata różowa jest! Najważniejsze! 😎
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2014 20:52
Sznurka jest róż jest moc  😀
Burza, ja nadal nie wyrosłam z etapu ze braki umiejętności nadrabia się schludnym wyglądem;] Tak wiesz, ktoś zapatrzy sie na różową szmatę i nie zobaczy że tyle lat nie jeździłam a mój koń w tym czasie się tylko "pasał" (bez worka na obrok w dodatku😉
Kastorkowa róż to indiańskie imię "jedynej niekwestionowanej ksieżniczki"
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2014 21:00
sznurka, a kto wyrósł? 😁
Burza, noł faken łej! ty się wyrobiłaś] Pioru coś więcej niż tylko wygląda z tobą;]Kastorkowa, pomogłby pomógł, a fotoszopie by się podciągnęło mu tu i uwdzie! Ale wypiękniał ci!
Kastorkowa, sama jesteś paskudna, włochaty kucyk 😀

sznurka, still lans jest podstawą, jeździectwo zabawą hahaha 😉 oczywiście żartuję, epicentrum jest dalej moja kulka lukru 😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 kwietnia 2014 21:18
Musiał się upodobnić do kolegów hucułów.  😉


xxmalinaxx to jeszcze nie jest nasza top forma ale pracujemy nad nią po dwóch miesiącach przerwy 😉
sznurka dzięki  :kwiatek:
Kastorkowa naczółek macie super

a Hadżunio Bąbeleczek żyje i ma się dobrze, tak przypominając się jego fanom i moim anty-fanom  😁
Wooow, ale maszyna!  🤔zczeka:. Cudnie wygląda.
Bardzo prosimy z Bondziem o trzymanie mocno revoltowych kciuków żebyśmy cało wyszli z paskudnej kolki i szybko wrócili do domku  🙁



konwalia Hadżi wygląda obłędnie 🙂
krysiex213, trzymajcie się! Daj znać koniecznie jak się Bondzio czuje!
konwalia, Hadżi wygląda jak milion dolarów! 😀 pokaż go więcej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się