Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Kogo polecacie w woj. wielkopolskim? Najlepiej okolice Jarocina/Leszna/Śremu [rozległe, ale mam do każdego z tych miast około tyle samo km.] :kwiatek:
Chodzi mi o takie ogólne wizyty, gdy COŚ się stanie.
margaritka, ja zaraz wstawiam 😉 ale z mojej strony- do M. Kaczorowskiego po ciemku i jak w ogień.
Potrzebuję pilnie jakiegoś DOBREGO ortopedę, z woj. dolnośląskiego (lub takiego, który dojedzie), który w końcu zdiagnozuje problemy mojego konia z nogami. Mam już dosyć półśrodków (czytaj psedowetów rzucających różnorakie diagnozy na "czuja"😉. Możecie kogoś polecić ?
Kogo polecacie w woj. wielkopolskim? Najlepiej okolice Jarocina/Leszna/Śremu [rozległe, ale mam do każdego z tych miast około tyle samo km.] :kwiatek:
Chodzi mi o takie ogólne wizyty, gdy COŚ się stanie.


Gniezno - Piotr Stachowiak (bardzo polecam)
Buk - Bartosz Jankowiak (ta sama klinika co Przewoźny, ale ja p. Przewoźnego niestety nie polecam, p. Bartek budzi dużo większe moje zaufanie)
Olsza - Stanisław Złoto
[quote author=arlyn link=topic=199.msg2055149#msg2055149 date=1396291179]
Kogo polecacie w woj. wielkopolskim? Najlepiej okolice Jarocina/Leszna/Śremu [rozległe, ale mam do każdego z tych miast około tyle samo km.] :kwiatek:
Chodzi mi o takie ogólne wizyty, gdy COŚ się stanie.

Olsza - Stanisław Złoto
[/quote]
A nie Mirosław ?  👀 👀
Oczywiście, ze Mirosław  😉
a klinikę prowadzi z doktorem Stanisławiakiem (nie znam imienia)
Z Olszy mówisz, że Złoto lepszy niż Stanisławiak? 🙂
I orientujesz się jak cenowo wychodzi dr. Złoto?
Tak, oczywiście że Mirosław... Zerknęłam na stronę kliniki, popatrzyłam na tego Stanisławiaka i zrobiłam niechcący skrót myślowy...   😵 przepraszam, dziewczyny, chyba zmęczona jestem...

EDIT:
cenowo Złoto z tego co wiem nienajgorzej, ale ja bezpośrednio nie korzystam na stałe z jego usług, więc nie określę cen za poszczególne zabiegi.
efeemeryda   no fate but what we make.
02 kwietnia 2014 10:07
Potrzebuję pilnie jakiegoś DOBREGO ortopedę, z woj. dolnośląskiego (lub takiego, który dojedzie), który w końcu zdiagnozuje problemy mojego konia z nogami. Mam już dosyć półśrodków (czytaj psedowetów rzucających różnorakie diagnozy na "czuja"😉. Możecie kogoś polecić ?

oczywiście dr Henklewski z Uniwersytetu Przyrodniczego
[quote author=misia997 link=topic=199.msg2056094#msg2056094 date=1396382958]
Potrzebuję pilnie jakiegoś DOBREGO ortopedę, z woj. dolnośląskiego (lub takiego, który dojedzie), który w końcu zdiagnozuje problemy mojego konia z nogami. Mam już dosyć półśrodków (czytaj psedowetów rzucających różnorakie diagnozy na "czuja"😉. Możecie kogoś polecić ?

oczywiście dr Henklewski z Uniwersytetu Przyrodniczego
[/quote]

Ja absolutnie dr Henklewskiego nie polecam. Niestety znam dwa przypadki koni - mój i mojego dawnego trenera - które padły ofiarą nietrafionej diagnozy tego pana.
Gillian   four letter word
02 kwietnia 2014 11:12
xxmalinaxx, znasz weta, który nigdy się nie pomylił?
a ja polecam niezmiennie wet. Annę Cisło -Pakuluk
Gillian Nie mnie to oceniać, pomyłka Henklewskiego kosztowała mojego pierwszego konia życie, tyle mam do powiedzenia w tym temacie i nie wiem, po co ta prowokacja. Ktoś go poleca, ktoś nie - mam prawo mieć własne zdanie, jak każdy, a forum do wyrażania tego zdania służy. 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
02 kwietnia 2014 14:42
Każdy ma prawo do błędu,a fachowości i profesjonalizmu nie można doktorowi odmówić.
Zastanów się też nad przewiezieniem konia do kliniki, zawsze można wtedy wykonać więcej badań  😉
Mam dwa typy: Henklewski lub Golonka. Chyba rzucę monetą  😵
Tia. To zaiste wszystko jedno.
Tia. To zaiste wszystko jedno.


Amen!  🙇
Cóż, moje zdanie znasz, misia 997 😉 efeemerydy także.
Każdy ma prawo do błędu

inną kwestią jest jak ten błąd czy też "błąd" zostanie skomentowany przez kolejnego weta, to nie jest środowisko ludzkich medyków, gdzie jeden drugiego kryje ...
efeemeryda   no fate but what we make.
02 kwietnia 2014 19:46
oczywiście, że tak, w tym środowisku jest wręcz odwrotnie w końcu konkurencja...
poszukuje weterynarzy z okolic Wronek, Szamotuł, Obrzycka, Ostroroga...takich co znają się na problemach z drogami oddechowymi i są w stanie dojechac do konia...z góry dziekuje za odpowiedzi :kwiatek:
halo czy to była jakaś ironia z Twojej strony ? Bo dla mnie to dokładnie wszystko jedno. Obu wetów tyle samo osób poleca co odradza. (Ja osobiście miałam do czynienia z Henklewskim, ale to było dość dawno. Diagnozę postawił trafną (ropa w kopycie) choć już same poszukiwania tej ropy nie za bardzo mu wyszły, ale chyba można mu to wybaczyć w końcu to nie kowal).
Więc może pójdę po nazwisku alfabetycznie  😉
misia997, jednocześnie ironia i serio. Obaj weci mają zbliżone wady i zalety = cechy. Interpretacja proporcji zależy na co trafił konkretny klient. Są zagorzali wielbiciele, są tacy co rzekną: "po moim trupie". Osobiście nie chciałabym musieć wybierać weta, o którym choć jeden klient (przy zdrowych zmysłach) powiedział: "po moim trupie". Ale różnie w życiu bywa. Utalentowane jednostki (rozlicznych talentów odmówić nie sposób) bywają kontrowersyjne. Decyzje zależą od priorytetów, jakimi kieruje się klient.
halo teraz rozumiem  :kwiatek:

To ja w takim razie chwilowo pozostaje przy gaszeniu pożarów czytaj jak koń kuleje to wzywam weta (bez szumnego nazwiska) z USG i RTG. Robimy znieczulenia i fotki. Po czym zawsze wychodzi, że wszystko jest ok. Diagnoza to stan zapalny stawu - przyczyna nieznana. Koń dostaje przeciwzapalne i stoi 2 tygodnie w boksie (to jest dla nas najgorsze  😤 ) I tak co jakiś czas w kółko na różne nogi i różne stawy po kolei.

Czy wet "z górnej półki" podałby mi przyczynę ? Nie wiem. Na razie jestem w takim okresie, że nie stać mnie na zrobienie przed stajnią kolejki z największych sław weterynarii w celu sprawdzenia ich kompetencji.
A może po prostu montaż kamery w boksie i na padoku wyjaśnił by mi zagadkę ?
Zmiana stajni też może pomóc bardziej niż wszyscy weci razem wzięci  🤔
efeemeryda   no fate but what we make.
16 kwietnia 2014 14:04
Jakieś opinie o dr Poznańskim z Zawiercia ?  😉
proszę o polecenie jakiegoś dobrego weta na śląsku, ew woj. łódzkie (mieszkamy w Częstochowie) do konia z "kogucim chodem". wstępnie myślałam o dr Aldonie Kucharskiej. czy to dobry trop?
jak łódzkie to Szpotański🙂
wstępnie myślałam o dr Aldonie Kucharskiej. czy to dobry trop?

nie 😉
[quote author=Olson link=topic=199.msg2070114#msg2070114 date=1397683597]
wstępnie myślałam o dr Aldonie Kucharskiej. czy to dobry trop?

nie 😉
[/quote]

dzięki, w takim razie kogo polecasz?
pan Szpotański chyba trochę daleko, bo widzę że to na granicy mazowieckiego 🙁
misia997 ja dr.Henklewskiego baaardzo polecam, świetnie wyleczył mojego konia jak i wiele innych czterokopytnych moich znajomych, Według mnie to najlepszy ortopeda w kraju, a przerobiłam na prawdę dużo wetów.

zna ktoś jakiegoś dobrego weta w okolicach Kędzierzyna do badania kupno-sprzedaż ?
jakieś opinie o dr.Szubart ?
Mi kupno-sprzedaz robil dr Henklewski dwukrotnie. Polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się