Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Czytam regularnie ale się nie udzielam ale się udzielę - Meise - ja mam jeden pośladek bardziej klapnięty od drugiego 😉 nie wiem, chyba muszę go ćwiczyć więcej a drugi mniej to się wyrówna....
udorka, cieszę się, że mój wpis Cię zachęcił do posta w wątku  😀 Myślę, że taką asymetrię ma każdy człek w różnych miejscach. Tak jak faceci mają najczęściej jedno jajko niżej, tak kobiety mają jedną pierś większą, itd. Ale u mnie różnica w tych nogach jest spora - ja ją widzę gołym okiem  😉 Nie wiem z czego to wynika. Bo, że prawa ręka mocniejsza - to zrozumiałe, częściej się jej używa. Ale noga, albo pośladek?  👀
oszukali mnie  😁
8 godzin dziennie przy biurku - może krzywo siedzę 😉
udorka, haha, całkiem możliwe. Nieraz człowiek by się zdziwił, jak to wszystko jest ze sobą powiązane 😉

Idę robić Jill i wytopić trochę tłuszczyku na skakance! Ciao, Mädels!  🙂
Meise w którym miejscu mierzysz nogę?

Tunczyk  😵 👿 🍴

Jak mnie ludzie wkurzaja! Spoznia mi się taki klient ponad pół godz po psa a ja mam teraz jedyna przerwę przez cały dzień żeby zjeść obiad. I już nie zjem bo nie zdążę nawet do sklepu przed nastepnymi klientami. Jak tak można cudzego czasu nie szanować?!
donoszę, że aquaaerobic musi działac, ledwo dziś się z łózka podniosłam. boli...
po chodakowskiej + 2 koniach jednego dnia tak nie bolało (no chyba, że skumulowało sie wszystko)
Rosek - Robert je zdrowo w miarę, bo tak go karmię, ale diety to on stosować nie chce (nie je najwiekszych syfów i chemii, ale np. śmietanki sobie nie odmawia i nie ogranicza się jakos szczególnie). Na szczęście słodycze przynosi mi coraz rzadziej  😁

ja dziś głownie przed komputerem, ale posprzatam tez troche w domu (liczy sie jako jakaś aktywność? potrafię sie przy tym upocić 🙂😉. Jak zdążę, to wieczorem zumba, jak nie to odbiję sobie w weekend - w planie mam pojeździć uczciwie 2 lub 3 konie 🙂
Nie umiem sie kurka zmusić do liczenia kalorii, po prostu masakrycznie mi się nie chce... jem na oko - zdrowo i tłuszczu/cukru mniej. nie obżeram się.
ale twarz jak 40-tka 😉 A cycki po odchudzaniu jak u 60-latki.  😉


nogi szał!
cycków nie pokazuje się publicznie - więc spoko - jak dobry stanik to i cyc się unosi
Ja poćwiczyłam nogi i boczki. Potem zrobię jeszcze ręce.
Na rozgrzewkę miałam odkurzanie i zmywanie całego gabinetu  😁
Ja sie do Was zapisuje. Postanowiłam na lato modelować ciało, bo przez ten rok jak sie ucze do matury potwornie zapusciłam. Moja waga pokazuje juz 64, a ja przestaje sie mieścić w swoje spodnie. Tak więc od wczoraj preferuje zdrowe jedzenie. Koniec z jedzeniem na mieście. I ćwiczenia. Wczoraj robiłam z Mel B trening całego ciała i dziś nie moge sie śmiać, tak mnie nawala brzuch. Kiepsko ze mną oj kiepsko 🙂 dzis wieczorem planuje rolki, bo nic innego chyba nie dam rady zrobić.
tunrida, super, super 💃 Nie podjadasz?

pokemon, trzymasz dietę?

A ja znowu pośmigałam z piłką 🤔wirek: więcej statycznie niż dynamicznie, ale podoba mi się 🙂 Zaraz ruszam z synem na krótką wycieczkę rowerową 😅
Podjadłam orzechów nerkowca z żurawiną.  😡 Ale na obiad zjadłam za mało. I na kolację utnę. Nie jest źle.
( skąd wiedziałaś, że podjadłam? Podglądujesz!!  🤔)
Lepszy orzech niż czekoladka 🙂
busch   Mad god's blessing.
04 kwietnia 2014 18:55
tunrida, uwielbiam orzechy nerkowca! 🙂 One zdaje się też są całkiem zdrowe, jeśli niesmażone i niesolone? W Lidlu ostatnio kupiłam takie, które wyglądają na niedoprawiane niczym i wrzucam sobie do owsianki 🙂

co Wy na to?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_ooVBHTt7no

znacie się tu na ćwiczeniach więc liczę na wasze opinie  🙂
bo co osoba to proponuje inne ćwiczenia, nawet natrafiłam na opinie że najlepsze dla brzucha jest bieganie a robienie brzuszków to bzdura
gorzej z żurawiną bo to ok. 50% cukru + olej
busch   Mad god's blessing.
04 kwietnia 2014 19:38
meegi, większość z tych ćwiczeń wykonywałam w różnych modyfikacjach i zdecydowanie jest to zestaw, który robiony rzetelnie wywoła Prawdziwe Brzuszne Cierpienie 😀. Te ćwiczenia nawet robione bez dodatkowych ciężarów dają nieźle popalić 😉.
Inna sprawa, że nie jestem przekonana do robienia tylko takiego zestawu na brzuch. Jako element treningu będzie super, ale jeśli zdecydujesz się robić tylko te ćwiczenia, to może to być zły pomysł. Dlaczego? Bo ciężko Ci będzie uzyskać odpowiednio wysokie tętno, by móc palić kalorie, a wygląd brzucha w dużym stopniu zależy od poziomu ogólnego odtłuszczenia 😉. Ale ten pan z filmiku też o tym mówi, więc  😉
Za mną piąty dzień na 5.
Bo na podwieczorek miałam tylko mleko z Inki ( sporo mleka, bo sporo Inek) i gryza bułki, a na kolacje 4 mandarynki. Więc nerkowce i żurawina zostają wybaczone.
U mnie dzisiaj bylby dzień na 5 gdyby nie prawie 6-godzinna przerwa pomiędzy posiłkami.. Planowałam szybciej wrócić do domu ale się nie udało..

Bylam dzisiaj na siłowni i na orbitelku i rowerku(takim co pedały są z przodu) drętwiały mi stopy.  🤔 Jak schodziłam z orbitelka to prawie się wywróciłam.. Czym to może być spowodowane ?
miałam dziś odpuścic aktywnośc ale udało mi się wyrwac na zumbe. Byłam pierwszy raz, lał się pot. dobrze 🙂
Dobila mnie wyprawa rowerowa 😵 idę zaraz spać 😁 ale fajny dzień, mogłabym nie pracować i tylko tak żyć 😍

Jutro za to nie będzie nic z ruchu, będę w pracy od rana do 22 🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 kwietnia 2014 20:13
A ja poszłam na zajęcia "power joga" i stwierdzam, że były beznadziejne - ani to fitness, ani joga. Wykonuje się asany w szybkim tempie, przeskakując między pozycjami co sprawia, że moim zdaniem nie są wykonywane poprawnie. Więcej się nie wybieram, zostaję przy mojej szkole jogi  😉 Natomiast dziewczyna prowadząca zajęcia była niesamowita - po prostu mój ideał  😍 Co prawda cycki miała sztuczne, ale w niczym to nie przeszkadzało. Mocno atletyczna sylwetka - potężne mięśnie ud, pięknie wyrzeźbione ramiona, płaski, umięśniony brzuch. Miodzio, tak chcę wyglądać  😜
Tunrida - cudowne masz nogi, sam sex

A ja wytrzymałam 2 dzień na 5 więc wróciłam ufff
dziewczęta czy w fazie "wielkiego głodu" dopuszczacie podjadanie? chodzi mi o to czy jedynym warunkiem na schudnięcie są te posiłki co 3-3.5 h czy np mogę po godzinie zjeść coś małego ( mówię o produkcie typu marchewka-tak najmniej kaloryczny mój pomysł) i normalnie po 2 h kolejny posiłek czy to już zbrodnia, która spowolni/zatrzyma chudnięcie?
Myślę że jak będziesz podjadac ogórka albo kapustę to nic się nie stanie 😉

U mnie też kolejny dzień na 5. i chudnie mi brzuch klata i ręce. Robię się zylasta na górze a na udach zwały hałdy i wydmy.
escada, a ta marchew też w grę wchodzi? 🙂
:kwiatek: już się bałam, że muszę mieć wiecznie pusty żołądek żeby był efekt 🙂
busch   Mad god's blessing.
04 kwietnia 2014 22:32
szalonakobyła, w 100g marchwi masz 27 kalorii. Średnia marchewka ma około 45g. Jeśli zjesz pół kilo marchwi, przyswoisz 135 kalorii - jesteś w stanie zjeść pół kilo na raz? Bo ja nie 😉. To oznacza, że marchwią możesz się zapchać po uszy i wpadnie naprawdę mało kalorii, więc wg mnie to bardzo niewinna przekąska, a przy tym zdrowa i z witaminami 🙂
A ja tylko dodam, że wiecznie pusty żołądek będziesz miała, jeśli będziesz jadła mało pożywne posiłki. Jeśli zaś na te posiłki wsadzisz coś konkretnego ( np węgle złożone, białko) to będą się one trawiły dłużej i nie będziesz miała wiecznie efekty pustego żołądka.
Dlatego też warto jeść rozsądnie.
dziękuję dziewczyny :kwiatek:
teraz jem naprawdę zdrowe i zbilansowane posiłki. Wściekły głód odczuwam rzadziej. Myślę, że jeszcze to gdzieś siedzi w głowie, że trzeba się było nażreć po korek. Nażreć i jeść, jeść jeść. Bo zawsze jadłam dużo. Objętościowo dużo i teraz moje posiłki w porównaniu z tamtymi wyglądają marnie 🙂 Dużo do zwalenia nie mam. Tłuszczol chyba ruszył 🙂 walczę 🙂
dziękuję za pomoc :kwiatek: jesteście niezastąpione :kwiatek: duuużo wytrwałości i idealnych ciał życzę 🙂
ja dzis malenka porcja fryt z piekarnika i 250g. lososia ieczonego. Frytki to malo ciekawe rozwiazanie ale nie wiem z czym innym moge zjesc rybke. Frytki z piekarnika, wiec poweidzmy mozna przymknac oko, dodam, ze to byla obiado-kolacja dzisiaj 🙂. Dzisiaj kolejny dzien cwiczen, co prawda 20min tylko ale mega intensywnie, pod koniec nie mialam sily ruszyc ani noga ani reka, pozytywnie dzis, jutro mega zakwasiory ale trudno. <jutro podwojnyy trening rano  normalne cwiczonka, chyba nawet w lanie mam absy, po poludniu rowerek.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się