Ubezpieczenie jezdzca

odświeżam temat bo sezon blisko :P

na stronie PZJtu jest opisane ubezpieczenie z Ergo Hestia. Jednak niby można go tylko przez PZJ załatwiać.
Czy jak pójdę osobiście do przedstawiciela to mogę wykupić to ubezpieczenie? Mając odznakę czy licencję uwzględnią tańszą składkę?

Jak nie ma takiej opcji to co polecacie w miarę niedrogiego?
Nie interesuje mnie GAMA ze względu na te luki dotyczące złamań palców, wstrząsu mózgu itd.
Ja mam obecnie NNW w PZU. Płaciłam niecałe 200zł za rok na sumę ubezpieczenia 10 000. Można dokupić do tego jakieś dodatkowe opcje, ale czy są zniżki ze względu na licencję, to nie mam pojęcia, bo takowej nie posiadam 😉
Teraz tak patrze... jakbym chciała się ubezpieczyć przez PZJ to ktoś ma może gdzieś ten druk online co trzeba wypełnić?
Bo mi nie wyskakuje jak klikam tam w link 😡
Na zawodach wymagają ubezpieczenia jeźdźca. Jak chce wystartować towarzysko powiedzmy 2 razy w roku to można wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie okresowe/ miesięczne ? Oo Nie mam na ten temat bladego pojęcia 🙂
Ashura ja kiedyś wykupywałam na konkretne daty jak towarzysko jeździłam 🙂
kosztowało to śmieszne grosze
ooo czyli można, o to właśnie mi chodziło
Dziękuje 🙂
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
13 marca 2014 11:38
Dobrze że tu zajrzałam bo właśnie chciałąm siebie i konia ubezpieczyć w GAMIE. Teraz musze poszukać czegoś innego 🙂
westunia daj znać jak cos znajdziesz normalnego :P
Aktualna oferta ubezpieczeń  przygotowana przez Polski Związek Jeździecki wspólnie z Ergo Hestia S.A.
http://www.pzj.pl/node/1631956
Klami oferta jest świetna i właśnie chciałam się tam ubezpieczyć. Niestety mogę jedynie to zrobić korespondencyjnie, a głównym problemem jest to, że nie mogę znaleźć u nich tego wniosku co go trzeba wypełnić i wysłać na adres PZJ.

"Korespondencyjnie – należy pobrać ze strony (link do wniosku) odpowiedni wniosek, wypełnić go, podpisać, a następnie wysłać na adres biura PZJ w Warszawie wraz z dowodem opłacenia składki."jakby ten link mi nie działa  🙁 i nigdzie w plikach nie mogę go znaleźć

Jakby ktoś mógł pomóc to byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Piaffallo, na samym dole tej stronki masz link do druku.
🤬 czas zainwestować w okulary... Dziękuję  :kwiatek:
Klami masz to ubezpieczenie?
Mogłabyś mi jeszcze powiedzieć jak to wygląda z otrzymaniem "na papierku" potwierdzenia ubezpieczenia? wyślą pocztą nr polisy itd?
ushia   It's a kind o'magic
15 marca 2014 09:56
pzu tez ubezpiecza, ostatnio dziewczynka na dwudniowe zawody zaplacila cale 20zl 😉

aczkolwiek zabijcie, nie pamietam na jaka su
Ja też będę kupować na dniach właśnie przez PZJ ciekawa oferta na pewno lepsza niż jak miałam co roku w Warcie.
Ashura: można kupować kilkudniowe ubezpieczenia, kiedyś kupowałam w Warcie bądź też chyba w PZU na 10dniowe obozy ale to lata temu, i oprócz tego że co roku mam ubezpieczenie NNW (nie obowiązywało na zawodach) na każde zawody głównie towarzyskie dokupowałam na 1-2 dni ubezpieczenie w Warcie.
Czy ktoś z Was ma ubezpieczonego konia w Polish Prestige??
Piaffallo, nie wiem, bo to nowa oferta jest a, że w tym roku cierpię na kompletny brak czasu, to nie wykupywałam na razie licencji.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 marca 2014 11:34
Jakie ubezpieczenie jeźdźca polecacie?
OC instruktora wykupiłam w PZU (zapłaciłam 118zł), ale ubezpieczenie jeźdźca na 10 tys. zł kosztowałoby mnie 240zł.
A ja z pytaniem treści następującej: Czy ja, jako osoba prywatna, jeżdżąca w różnych miejscach, zazwyczaj rekreacyjnie mogę samemu sobie kupić ubezpieczenie, na wypadek upadku z konia i utraty pensji? Bo ja jak nie pracuję, to nie zarabiam, jak leżę w szpitalu to nie pracuję, więc nie zarabiam. A nie mam nikogo, kto mógłby mnie na wypadek wspomóc finansowo. 🙁 Więc się pytam, czy da się ubezpieczyć tak, że na wypadek upadku, ubezpieczyciel pokrywa mi koszty tego, co mógłbym zarobić, jakbym pracował?
Chciałam wykupic ubezpieczenie. To oferowane przez PZJ i Hestię wygląda korzystnie. Odstrasza  mnie trochę korespondendyjna forma. Niby wszystko jest napisane, ale zawsze jakoś lepiej jak z kimś się porozmawia i można popytać 😉.
Jeżdżę rekreacyjnie, w zawodach nie biore udziału, konia nie posiadam. Potrzebuję więc ubezpieczenia dla jeźdźca i na wypadki przy obsłudze koni. Ubezpieczenie Hestii spełnia te warunki. Myślicie, że mogę znaleźć lepszą ofertę?
wykupilam to PZJtu i Hestii, jedyna wada. Nie jest ważne rok kalendarzowy (365dni) tylko do końca roku. obojetne kiedy wykupisz placisz tyle samo i jest ważne do 31 grudnia. (podobno przy wykupieniu od lipca placi sie 60% stawki)
Ajj to kiepsko :/
Chyba jednak czekają mnie wizyty u ubezpieczycieli...
Kończy mi się ubezpieczenie z PZU i zastanawiam się nad wykupieniem ubezpieczenia z programu PZJ i ERGO Hestia. Z informacji na stronie internetowej wygląda na bardzo atrakcyjną ofertę (większa suma ubezpieczenia przy podobnej cenie jak w PZU). Ktoś miał styczność z Ergo Hestią? W razie wypadku nie robią problemów przy wypłacaniu odszkodowania?

Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂
Gdzie najtaniej i najszybciej oczywiscie przez internet wykupie ubezpieczenie potrzebne do licencji PZJ?
Hej,

odkopuję wątek! 🙂 Czy ktoś ma aktualne info nt. ubezpieczeń. Jeżdżę rekreacyjnie, nie mam swojego konia, w różnych stajniach, w przyszłym roku chciałabym zdawać brąz, więc myślę, że od nowego roku będę zaczynać przygotowanie do skoków (co mnie w tej chwili najbardziej przeraża 😉), gdzie powinnam się ubezpieczyć? Zależy mi głównie żeby ubezpieczenie zawierało ochronę przed złamaniem, krótkim pobytem w szpitalu itd. czyli żeby były uwzględnione nie tylko duże kontuzje ale też te mniejsze, które podejrzewam, mogą się częściej zdarzyć. W sezonie będę chciała też wyjeżdżać w teren więc dobrze by było jakby ubezpieczenie obejmowało nie tylko tereny stajenne.
Ktoś coś ma wykupione i poleca? 🙂
na stronie PZJ jest mozliwosc sie ubezpieczenia.
Witam,są jakieś sensowne ubezpieczenia siebie ( jako instruktora ) ale i podopiecznych( uczniów) a nie koniecznie musi to być zawodwm. Dzięki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się