Howrse gra :)

Miyako ok 🙂
Sprzedam zieloną falkę za 7-8 kuponów.
Howrsowa   Nie jestem tym kim nie jestem
05 kwietnia 2014 14:06
Szukam sittera na 2 tyg do 38 koni!
Będzie je dawał na zawody, lekcje, treningi, pokrycia itp.
Będzie ubierał konie na parade.
Płacę 10tys - 12tys tygodniowo. A za dobre wyniki koni mogę dać Zestaw Hery, Objęcia Morfeusza, Zestaw Harmonii lub 3x Woda Młodości


Leci PW  😀
[s]Szukam jakiejkolwiek pracy za kupony (poza kryciem jednorożców). Mogę segregować konie, kwaterować, wysyłać na zawody, pilnować promocji, sitterować itd. Jestem otwarta na propozycje, ponieważ pilnie potrzebuję dosyć dużej ilości kuponów do promocji, bo źle obliczyłam ile zestawów będę potrzebować i 19 kuponów pójdzie na zmarnowanie jak nie dozbieram reszty 😵
[/s]

I pilnie poszukuję osoby, która skupuje OM za 2kupony za sztukę.

edit: literówka
ja sprzedam falkę petit za 450tys i 6 kuponów
Szukam jakiejkolwiek pracy za kupony (poza kryciem jednorożców). Mogę segregować konie, kwaterować, wysyłać na zawody, pilnować promocji, sitterować itd. Jestem otwarta na propozycje, ponieważ pilnie potrzebuję dosyć dużej ilości kuponów do promocji, bo źle obliczyłam ile zestawów będę potrzebować i 19 kuponów pójdzie na zmarnowanie jak nie dozbieram reszty 😵

I pilnie poszukuję osoby, która skupuje OM za 2kupony za sztukę.

edit: literówka


ja szukam sittera oraz osoby, która zabije mi 10 szkap za 2k 🙂
OM też mogę kupić 🤣


[center]
SZUKAM OSOBY, JAK WYŻEJ NAPISAŁAM, KTÓRA ZABIJE MI 10 EMERYTÓW 🙂
[/center]
Sprzedam OM - 2 kupony
Zestaw Nyks - 4 kupony
ChemiK nevinowa na bank chce omki 🙂
Dunkaa, właśnie miałam pisać, że praca już nieaktualna, ale OM mogę jutro wystawić (za kilka godzin dopiero będę miała wymiany i może mnie już nie być) 🙂 Emerytów nie mam jak ubić, bo nie mam takiej możliwości dopóki nie wróci mi pełna karma 🤬

Po sprzedaniu OM będzie mi brakowało jeszcze 1-2 kupony, więc myślę, że teraz już bez problemu Onyksa zdobędę. Jeszcze jak uzbieram pd to możliwe, że to co zbiorę za objęcia wystawrczy, bo na resztę wyciągnę diamenty od dzikusa 🏇
Dunkaa dzieki  :kwiatek:

Nancy co ma karma do ubijania emerytów?
Sama w sobie nic. Ja, jak Ci pisałam, byłam oskarżona o używanie skryptów i za to nie mogę, jak będę miała pełną karmę to znowu mi się odblokuje 🙂
A ile masz karmy? Bo najpierw są dostępne sprzedaże, a później dopiero wymiany  😉
Mam 8, czyli wszystko już odblokowane 🙂
W pon będę mieć na sprzedaż 8x OM - po 4 kupony lub 3 k + 90 tys za 2 sztuki. Byłby ktoś chętny? :3
Mam 8, czyli wszystko już odblokowane 🙂


Czyli dasz radę mi ubić szkapy?  🤣

konirka pw 🙂
No ok, prawie wszystko 🤣
pw 😀
zabić emerytów mogę u siebie 🙂 jak ktoś chętny to wystawcie na Jekaterina 🙂
możliwe że było ale ja lama w szukaniu jestem,
czy to prawda że mają być na pl ekwipunek dla koni ? i ten co zostaje  z parady to zostaje dla naszych koni ?? wyczytałam na zagrodzie mgły ale nie wiem czy to prawda i czy trzymać ekwipunek sobie
zabić emerytów mogę u siebie 🙂 jak ktoś chętny to wystawcie na Jekaterina 🙂


to ja wystawię jutro :kwiatek:
wiadomo jaka kolejna promocja??
ja też mam 2x omki za 4 kupony
Dunkaa, wystawiłam Ci 2x objęcia i konia, jeżeli chciałaś jedne, to odrzuć. Zapomniałam wczoraj zapytać ile chcesz 🙂

Mam jeszcze jedne objęcia za 2 kupony jeżeli ktoś jest chętny 🙂

Mam Ok na sprzedaż
odpowie ktoś >?? jak z tymi czprakami nausznikami itp. będą dla naszych koni czy nie ?
Coś mało mam czapraków..  👿
karla158, będą 🙂
SZUKAM SITTERA szczegóły na pw
Pilnie szukam UH! 😉
Dunkaa, jaaa mam, za kupony 😁
Jeśli macie jeszcze Falke to piszcie na howrse - Koka
Moge kupic za kupony eq cr lub dorzucić ew. jakiegoś konia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się