Końska rewia mody cz. VIII (2014)

dairoxroxi a jakbyś mniej do przodu ten czaprak wysuwała? Przed siodłem jest go nienaturalnie dużo 🙂
Livia denim jest świetny! Chyba stał się moim must have  😁 a neongreen jest chyba czaprakiem jednorazowym, taki kolor nie dość, że się będzie szybko brudził, to aż oczy męczy 😀
Londstreet świetny komplet, nastawiałam się jakiś czas temu, że jednak będą to kwiatki, ale ciapki też wyglądają obłędnie 😉!
Juliadna piękny komplet 🙂
wątek zamknięty
Juliadna cudowne 😍 😍 😍 😍 😍 😍
Livia neongreen wygląda obłędnie  😍 😍

ponarzekam na derki eskadrona  😎 słabo przystosowane do jazdy  🤬  😁 -> przekręcają się.  😁
Ma Belle w  nowej odsłonie eskadrona petrol choco. Kantarze i uwiązie eurostar turkis umbra. Owijkach eskadron petrol. foteczki Dominika Frej



wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 kwietnia 2014 23:03
emptyline, będą, ale dzisiaj już nie było czasu. Może w przyszłym tygodniu uda się zrobić. 🙂
nejna69, dziękuję, też mi się wydawało, że to kwiatki, ale plamki też są fajne. 🙂
wątek zamknięty
na szczęście eskadrona nowa kolekcja nie podoba mi się 🙂 portfel odpocznie ;p
wątek zamknięty
Juliadna SZAŁ !  😜
wątek zamknięty
dairoxroxi, siwemu fajnie w derce 🙂

juliadna, a ja się wyłamię i powiem, że dla mnie zestaw taki na okejkę, bez większego szału. Wygląda na ładnie uszyty, ale brakuje mi w nim tego czegoś. Może brązy za podobne?

Nowy Eskadron w ogóle do mnie nie trafia. Z aktualnego sezonu ładne są tylko Brillanty i dralon 🙂

Kilka znowu ode mnie:

ES Max umbra - kopia Anky coffe:



Komplet Anky pebble:



I trochę wścieknięty w ostrym słońcu ES Max szmaragd - żeby nie było, że tylko stypa i stypa, wiosnę w końcu mamy 😁


wątek zamknięty
quantanamera, wszystkie super, trzy razy TAK 😍
A szmaragd obłędny - sama bym się dała za niego pokroić 😉
Precelek, pięknie jak dla mnie a co do derek - moja eskadronowa przekręca się nawet w drodze na hale czy padok, stworzona najwidoczniej dla koni stojących 😁
wątek zamknięty
Precelek - Bomba, ładnie młodej w niebieskościach  🙂
Quanta - Umbra czy też Coffe z poprzednich zdjęć trochę mdło wygląda na Rudym. Pebble kilka odcieni jaśniejszy i już dużo lepszy efekt, ale Szmaragd... rewelacja!  🙂
Juliadna - Ładnie, nawet bardzo ładnie, ale bez efektu wow  😉
Ej_Anka - Dralony to już szczególnie dla stojących, u mnie jeszcze żaden dralon nie przeżył dłużej jak tydzień  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2014 10:31
Burza, dziękuję 🙂 Bardzo ładny kolor! Niżej wrzucam zdjęcie na sucho 🙂

xxagaxx, to jest mega żarówa, a nazwa koloru pasuje jak ulał 😁

juliadna, bardzo ładnie, ten Krysiex super na Fuerte wygląda 🙂

nejna, kłuje, ale to taki wiosenny, szalony kolor 🙂 Za to Denim jest taki  bardziej stonowany i elegancki 🙂

Precelek, dziękuję 🙂 Klaczynce pięknie w tych kolorach! Zresztą na niej wszystko ładnie wygląda 🙂

quanta, najpiękniej w Szmaragdzie moim zdaniem 🙂

Fotki na sucho Neongreena i Denima:



wątek zamknięty
quanta dla mnie szmaragd i umbra naj 🙂

juliadna mnie się podoba bardzo 🙂
wątek zamknięty
Precelek Świetny zestaw kolorystyczny!
quantanamera Szmaragd to mój must have! A na twoim kasztanie przepiękny! 😍
Livia Denim bardzo fajnie się prezentuje 🙂
Co do french blue to jutro dotrze tak więc zdjęcia na sucho od razu wstawię, na modelu poczekamy na pogodę 😀
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
07 kwietnia 2014 20:05
quantanamera, jakie masz owijki do szmaragda?
wątek zamknięty
carmelka   Extremly photogenic... potato
07 kwietnia 2014 20:05
Precelek ślicznie <3
wątek zamknięty
Precelek pięknie klaczynka wygląda w tym komplecie.  😍
Quanta super zdjęcia, najbardziej podoba mi się w umbrze.  🙂

A ja mam zdjęcia biq square banana 




oraz poglądowe zdjęcia kantarów z kolekcji mauve-blackberry-white i navy-green-red


wątek zamknięty
Jak wy to robicie, że czapraki biq square wyglądaja na normalne lub nawet wielkie ? U mnie ten czaprak ledwo ledwo spod tybinki wystaje.
wątek zamknięty
moje siodło to 16 cali i Szronka to kucyk/mały koń.  😁
wątek zamknięty
Quanta, umbra najpiękniej. Ona ma taki delikatny połysk, jest niezwykle elegancka na Twoim koniu, ale wg mnie absolutnie nie nudna (przez ten połysk nie jest taka płaska). Niesamowicie mi się podoba.
A błysk Twojego konia przyprawia mnie o kompleksy...
wątek zamknięty
quantanamera, ale na nim Maxy wyglądają 😍 szał! Szmaragd za mną czasem znów woła...

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 kwietnia 2014 20:42
minerwa, quanta, cholera, przez to, że on się tak błyszczy to wszystkie czapraki są takie płaskie, sprane. 🙂 Absolutnie boski Zombiak, mi się najbardziej podoba w umbrze - jest inna niż coffee.
wątek zamknięty
Zgadzam się z emptyline, Umbra zdecydowanie ma lepszy odcień niż coffee 🙂
wątek zamknięty
Minosia, bardzo ładny ten czaprak 😉\
wątek zamknięty
Szmaragd tez do mnie gada 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2014 09:25
dairoxroxi, dziękuję 🙂

Minosia, fajnie w tej Bananie! Ta żółć jest taka bardzo delikatna chyba 🙂

Mnie się wczoraj spełniło jedno ze szmatoholicznych marzeń - dotarł do mnie brillant Lavender 😜
wątek zamknięty
Livia czekam na fotki 🙂 :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2014 09:33
ashtray, będą na pewno - niech tylko pogoda dopisze jutro / pojutrze 🙂 I dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Syn w  Potniku DYNAMIC Schockemohle z kolekcji wiosna-lato 2014 - greymelange, nauszniki DIY wykonane własnoręcznie
wątek zamknięty
No to paczka dziś dotarła, w ogromnym kartonie jak na dwa siodła!  😂
Kolor to niezły kameleon w zależności od światła..ale śmiało mogę powiedzieć, że kolor nie ma żadnego związku z tym zdjęciem katalogowym 😉
Jak dla mnie to taka mieszanka eskadronowego petrola i smurfa, ale bardzo ciepły kolor.
Próbowałam jak najlepiej oddać kolor na zdjęciach no ale trochę ciężko  :kwiatek:



dolny prawy narożnik jest dość zbliżony, mnie się osobiście podoba ale efekt jest dopiero na żywo 😀
wątek zamknięty
nowy Caball <3 Będzie moim ulubionym  😅
wątek zamknięty
quanta - szmaragd  😍 Moje niespelnione szmatoholiczne marzenie...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 kwietnia 2014 21:29
dairoxroxi, całkiem fajny ten odcień się wydaje.
Livia, kurde ten neon green idealny w teren po zmroku przy ulicy - widoczność +50. 🙂

Ja jestem już straaaaasznie nudna, ale właśnie odebrałam nasze nowe kaloszki i nie mogłam się powstrzymać przed zrobieniem zdjęcia. Obiecuję, że następnym włączę hamulce przy różowych zdjęciach. :P Tymczasem Całusek w cottonie coffee, owijkach Api, dralonie z Coffee-Berry i kaloszkach Horze Brighton.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.