Stajnie w Lublinie

stacjonuje może ktoś z was w Drwalu?  🙂 Lub ew ma w planach?  😉
Forumowa Muchozol 😉

edit: pomyliłam stajnie, Muchozol stoi w Dakarze a nie w Drwalu, mea culpa  :kwiatek:
Jeśli chodzi o Drwala to forumowa Ratatuj i Seta 😉
Potrzebuje informacji na szybko najlepiej. Wiem że było, ale nie w tej okolicy. Gdzie kupić najlepiej na trasie Lublin - Łęczna lub niedaleko otręby pszenne i siemię w ilościach workowych i najlepiej niedrogo? Nie kojarzę żadnych młynów  👀

edit. głupia ja  🙄 Dys jest niedaleko, Arroch kupowałaś tam? Ktoś wie w jakich cenach i jak z tym dojazdem teraz  👀
Dojazd, spoko... czy od strony Jakubowic Konińskich, przez Bernatówkę..... Skręcasz w prawo przy krzewach ozdobnych... Po przeciwnej stronie jest szyld z reklama weta.... Czy normalnie trasa na Lubartów i w Ciecierzynie z górki skręcić w lewo na Dys.  Młyn przy rzece u podnóża kościoła. Każdy wskaże drogę.... Jechać prosto ... droga zaprowadzi pod młyn . Przy rozjeździe jest sklep GS . Trafić łatwo. Len......wiejskie jarmarki... w Piaskach, Lubartowie,  Łęczna też chyba taki ma ?
Z siemieniem to i z targu w sumie da radę, aż taki drogi nie jest, ale otręby to juz grubsza sprawa - jak ceny ktoś coś wie? Na allegro najtaniej z transportem wychodzi 1,32 zł/kg ale wydaje mi się, że powinno się dać taniej kupić, ale może się mylę  🙄 nie wiem poprostu czy warto się wozić za kilkoma workami, bo paliwo dojdzie, ale nie mam pojęcia ile w młynie chodzi...
Jak znajdę tel do młyna to wrzucę.... Jesienią kupowałam, to wychodziło ok 17 zł za worek 25 kg. Wszystko zależy od aktualnej ceny pszenicy.
edit. 81 756 13 24  Młyn  wł. Supryn, Dys 101 pracują od 6... do 14
pony   inspired by pony
27 marca 2014 07:12
a czy jest ktoś,kto studiuje na umcs-ie i byłby zainteresowany pojechaniem na AMP-y?  👀

Malaaa, Michał Wierzchowski studiuje tam i wiem, ze co roku stara sie ogarnac ekipe na ampy.
pony, wielkie dzięki za informację, na pewno się do niego odezwę, ale niestety dopiero w przyszłym roku, bo w finale dali 130,a  my jesteśmy dopiero w trakcie robienia IIklasy  👿 👿
W weekend wybieram się na przejażdżkę po stajniach na lubelszczyźnie, bo powoli szukam czegoś dla mojego młodego, zależy mi na wybiegach i dobrym żywieniu, mile widziane inne źrebaki i ewentualnie boks angielski/wiata. Przychodzi Wam coś do głowy? Mam na liście Arkę, Enklawę i Wylągi jak na razie.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 marca 2014 22:34
Arroch a myślałaś o stajni u Strąka? Aktualnie znajoma trzyma tam roczniaka prawie dwulatka i jest bardzo zadowolona.
Myślałam, nawet byłam i odpada, zależy mi na tym, żeby młody przebywał jak najdłużej na dworze.
  zależy mi na wybiegach i dobrym żywieniu, mile widziane inne źrebaki i ewentualnie boks angielski/wiata.
 
To zapraszamy do nas w odwiedziny - może podpasuje stajnia - aktualnie 2 wolne boksy - niedługo zaczniemy sezon pastwiskowy.
.
W weekend wybieram się na przejażdżkę po stajniach na lubelszczyźnie, bo powoli szukam czegoś dla mojego młodego, zależy mi na wybiegach i dobrym żywieniu, mile widziane inne źrebaki i ewentualnie boks angielski/wiata. Przychodzi Wam coś do głowy? Mam na liście Arkę, Enklawę i Wylągi jak na razie.


Arroch jeśli nie przeszkadza Ci odległość (ok 30 km od Lublina) to polecam http://www.stajnia-rola.manifo.com
Trzymałam tam swojego odsadka od urodzenia to 2,5 lat, w chwili obecnej mają źrebaka 3 miesięcznego, wybiegi super, masz do wyboru albo stajnie angielską albo boks w murowanej, pensjonat też tani bo za źrebola biorą jakieś 250-300zł (nie wiem jak jest teraz, ja tyle płaciłam, po skończeniu 2 lat przez kobyłe podniesli do 350zł. co do żywienia dogadasz się bez problemu.
sotniax, dzięki  :kwiatek: dopisane do listy, odległość nie bardzo ma znaczenie, bo pewnie będę do niego przyjeżdżać w weekendy 🙂

Muchozol, nie wzięłam, bo ktoś mi powiedział, że są tylko dwa wybiegi 60x40  😡 ale jak tak, to wpadnę na pewno  :kwiatek:

Tillia, mogę prosić o szczegóły?  :kwiatek:
Arroch poszło PW
Hamer dziękuję  :kwiatek:
aien   wędrowiec
30 marca 2014 11:47
[s]Czy ktokolwiek z użytkowników posiada aktualny numer tel do stajni w Fajsławicach? Ten zaczynający się na 720****** jest nieaktualny. Może akurat ktoś stoi w tej stajni?

Szukam również kontaktu do prywatnego ośrodka w Bystrzejowicach.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:[/s]

Nieaktualne 🙂
W przyszłym tygodniu - raczej w drugiej połowie będzie w Lublinie i okolicach wet. ortopeda Agnieszka Bestry. Jeśli ktoś byłby zainteresowany wizytą to zapraszam do kontaktu z doktor : 603 175 838.
Potrzebuję na prędko (nie mam mocy do przegrzebywania wszystkich stron) aktualny nr tel do Bystrzejowic, proszę ogromnie tu lub na PW  :kwiatek:


edit. Dakar już mam 😉


edit edit. Szukam też właścicieli pensjonariuszy ze stajni Ku słońcu oraz przy ul. Cienistej.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
09 kwietnia 2014 19:24
zuzz zdradź do czego Ci są potrzebni właściciele pensjonariuszy z Ku Słońcu i Cienistej na pw.
Gdzie chodzicie do lekarza sportowego? Jak to teraz wygląda cenowo? Już dawno się tym nie zajmowałam i trochę nie ogarniam teraz...  😉
arabeczka, ja chodziłam do Luxmedu, raz byłam w Sanitasie i nie polecam. Cena ok. 100 zł już z badaniami.
Teraz załatwiłam skierowanie i idę na NFZ.
a na NFZ to nie było tylko do któregoś roku życia?
W Sanitasie na Hempla przyjmuje dr Andrzej Gorycki - radzę omijać go dużym łukiem, okropnie nieprzyjemny człowiek, wszędzie będzie lepiej niż u niego.
W Sanitasie przyjmuje, a przynajmniej jeszcze rok temu przyjmował jakiś doktor dwojga nazwisk, tego też omijajcie.
W LuxMedzie był kiedyś bardzo fajny lekarz, ale chyba wyjechał z Lublina, bo nie udało mi się go w żadnej przychodni zlokalizować.
Ja miałam fajnego lekarza w Kraśniku, jeśli ktoś chce to mogę poszukać jakiegoś kontaktu 🙂 A cd lekarzy z Sanitasu to zgadzam się z resztą, są 🤔wirek: , ostatnio byłam zmuszona tam pójść i nie mam zamiaru tego powtarzać, nigdy.
arabeczka do 21 roku życia jest za darmo. Regularnie chodzę do wojewódzkiego ośrodka medycyny pracy na nałęczowską i tylko 2 razy zdarzyło mi się tam spędzić więcej czasu, a tak jest za darmo i mili lekarze  😉
Tak mi się wydawało, że na NFZ to ja już  za stara jestem 😉
dzięki za pomoc  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się