Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

śmietaną?
dorobić kremu 😉
calore, aaa dzięki, mam cały pęczek na stanie!
In.   tęczowy kucyk <3
07 kwietnia 2014 17:21
A czy wie ktoś jak uratować krem brokułowy - dodałam za dużo czosnku i paaali 🙁

Zaprosic mnie na obiad 😉
Julie, nie tłumacz się - fajnie wyszło 😁
Fakt, że ja wcześniej jakoś tak... nie zastanawiałam się nad Miśkiem (co się dziwić, jak ja jestem miśkową damską wersją), ale jak wspomniałaś o tych "koksach-miśkach"... i jak sobie wyobraziłam "naszego" Miśka w tej postaci... no aż śmiesznie.
A jak obok stanął ogurek - Misiek - koks misiek, to już w ogóle wesoło 😁

Przepraszam Panowie :kwiatek:

Michalina.
Livia   ...z innego świata
07 kwietnia 2014 17:39
Czy ktoś wie, jaki jest numer KRS Naszej Szkapy? Na stronie podane są dwa, nie wiem, który jest poprawny, a potrzebuję do PITu :kwiatek:

edit: dobra, wybrałam ten, który się częściej pojawiał, najwyżej skoryguję.
Dworcika Julie, Trzeba umieć się śmiać i z siebie i ze swojego nazwiska, a co za tym idzie również ze wszystkich przydomków, którymi Cię obdarzają. Wiele lat i wiele kilogramów temu, mówili na mnie szczypior, teraz jak to wspominam, to śmieję się że szczypior odpadł, a została sama cebula. Misiek, też jest moją ksywką z czasów szkolnych, bardziej jednak z wakacji, bo mówili na mnie tak ludzie, z którymi rok w rok spotykaliśmy się pod namiotem, nad morzem 🏇. Jak logowałem się na moim pierwszym forum, okazało się, że Misiek jest już zajęty, więc naturalną koleją rzeczy poszedłem w Miśka69 i tak już poszło. Nazwisko, postura, wzrost pasują. Erotomanem, a już w szczególności erotomanem internetowym nigdy nie byłem i mam nadzieję, nie będe. Ale i tak lubię tą liczbę. I wcale nie chodzi o igraszki łóżkowe.  🏇

co się dziwić, jak ja jestem miśkową damską wersją A to mnie zaciekawiło. Rozwiń proszę.  🙂
Czy za pracę hostessy na jakiejś jedno czy dwudniowej imprezie, z umową zlecenie, powinnam dostać pit?
Chess, tak, ja pracowałam jeden dzień jako runner na castingu do Mam Talent i pita dostałam. Z wakacyjnej pracy (niecały miesiąc) też. No chyba, że niczego u nich nie podpisywałaś...
Podpisywałam i pita nie dostałam. Wyleciała mi z głowy ta praca i dopiero dziś sobie przypomniałam. Co się stanie jeśli jednego nie rozliczę?
Edit. Znalazłam umowę i wysłałam do nich mail. Czekam na odpowiedź.
Misiek69 Ja trochę za Dworcikę odpowiem, ale chodzi o to, że ona ma na imię

Michalina.


😉
Aaaaa!! Miśka! Bardzo ładnie.  😅

Jeszcze trochę, a z forum końskiego, zrobi się niedźwiedzie.  😀
Chess, moze dlatego: 'umowy do 200 zł rozliczane ryczałtem i firma nie przesyła Ci PITu i nie wykazujesz tych dochodów w rozliczeniu'?
Ooo, dzięki 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 kwietnia 2014 15:21
Czy ktoś wie co się stało z maxvideo? Od jakiegoś czasu linki nie działają
Aaaaa!! Miśka! Bardzo ładnie.  😅

Jeszcze trochę, a z forum końskiego, zrobi się niedźwiedzie.  😀


To ja też będę się zaliczać do Miśków 😀 
( tak samo jak Dworcika też jestem miśkową damską wersją)
Witaj w klubie.  🙂
a więc mam w planach stworzyć ważną dla mnie prezentację i poszukuję sprzętu który mógłby umożliwić mi jej realizacje..
czy ktoś może wie jakim sprzętem tzn kamerą mogłabym uzyskać takie kadry :
( np. 0:26, 1:15 czy 2😲0) chodzi o to aby nagrywała bardzo dużo klatek na s w bardzo dobrej jakości.
Czy ktoś może zna się na kamerkach i doradzi?  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 kwietnia 2014 22:29
Strzyga dzięki  :kwiatek: ale niestety nie wygrzebie z portfela 340 tyś , nie wiem czy są szanse aby znaleźć coś choć zbliżonego do 5 tyś...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 kwietnia 2014 22:44
No tak, brak 340 tyś, mocno ogranicza sprawę. Poczytaj może to:
http://www.theguardian.com/technology/askjack/2013/jan/10/camera-shooting-slow-motion-videos
Strzyga dzięki 🙂
Mamy tu kogoś, kto wie więcej na ten temat?
http://kosciol-spaghetti.pl/
👀
In.   tęczowy kucyk <3
09 kwietnia 2014 10:44
A co bys chciala wiedziec? 🙂
A co bys chciala wiedziec? 🙂

Czy wyznawcy są liczni? Resztę wyczytałam z okazji dzisiejszej rejestracji.
Jakie są najlepsze i najszybsze sposoby na wyleczenie jęczmienia? U okulisty płatnego termin na koniec kwietnia, poszłam do vision expres, to prawie mnie pani okulistka wyrzuciła i nie wiem co mam robić 🙁 Do tego mam na oku jakąś ciemną plamkę. O 14 idę do citomedu błagać o przyjęcie, ale może na jęczmień ktoś z Was ma jakiś sposób :kwiatek:
slojma   I was born with a silver spoon!
09 kwietnia 2014 11:36
Libeerte- pocieranie złotą obrączką poważnie
slojma, a tą obrączke najpierw rozgrzewać w dłoniach?
To prawda, nie raczej się nie rozgrzewa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się