Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Londstreet   Biszkopt z czekoladą
08 kwietnia 2014 21:39
emptyline, ale szał!
wątek zamknięty
emptyline, kaloszki BOSKIE!!!
wątek zamknięty
emptyline Ty wiesz, że ja Cię będę zawsze popierać jeśli chodzi o róż!

A ja mam Siwą w komplecie Grey i kaloszkach w gwiazdki! <3 Sprzęt Całuska, bo Siwa jest przecież mentalnie kucykiem!

fot. emptyline

wątek zamknięty
kitty, jest fantastyczny, pikowanie mnie urzekło 🙂
emptyline, po raz n-ty się powtórzę, ale Całus i róże to dobre połączenie 😉
gryglodor, jedno z najlepszych pokazanych tu ostatnio zestawień! już wiem, że na pewno zapoluję na tego cottona... 😉 kaloszki wymiatają 🙂
wątek zamknięty
gryglodor, sotniax piękne szarości!! tak strasznie bym chciała szarego schocka, ale do brązowego sprzętu no po prostu nie idzie tego założyć  🙁 wygląda jak kupa na betonie
emptyline ale mega ślicznie i słodko  😍 te kaloszki to strzał w 10!

mnie też poniosło z tą słodkością, bo lecą do mnie dwa czapraki: baby-róż i fiolet  😜

wątek zamknięty
Dżastin lecą lecą :> mam nadzieję że dodasz zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
Beladonna no raczej! nawet już mam polo pod kolor, bo tego różowego fairplaya zawsze chciałam mieć, nawet zanim jeszcze konia kupiłam  🤣
wątek zamknięty
gryglodor super efekt 🙂 a pomyślałby kto, że szary na siwym będzie wyglądał mdło...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 kwietnia 2014 23:15
Ratana, no właśnie nam się dalej wydaje, że jest poprawnie, ale mdło właśnie.
Dżastin, mi się szarości z brązem akurat bardzo podobają. Dzięki, kaloszki mnie urzekły już w poprzedniej kolekcji Horze - były różowe tylko takie lakierowane, ale wtedy zabrakło rozmiarów, także na te się prawie rzuciłam. I dobrze wyszło, bo te mają ładniejszy odcień.
Burza, fajne fajne, ale wieeeelkie!
Londstreet, dzięki! 🙂


A dorzucę jeszcze jedna siwą, a co! 🙂
wątek zamknięty
emptyline jeszcze zależy jaki odcień brązu i jaki szarości, ale ogólnie nie podoba mi się, tak samo jak brąz+zieleń=fu 😉 nie wiem, czy drugi raz bym się porwała na brązowy sprzęt, strasznie to upierdliwe..  No i uf, dobrze że nie wzięłaś tych lakierowanych! Byłyby za mocne, a te tak idealnie się komponują z całością🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 kwietnia 2014 11:41
emptyline brązy i róże to jest to na "kropku"  🙂

gryglodor bardzo fajnie wygląda ciemny szary na siwym  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 kwietnia 2014 11:50
kitty, widziałam go na fejsie, ten nadruk jest absolutnie boski 😜

emptyline, dokładnie, Neona widać z daleeeka 😉. Całkowi jest do pyska w różu 😉 A jak z jakością tych kaloszków?

gryglodor
, kaloszki boskie, choć Grey akurat tu mi się wydaje smutny, lepiej było w czerni 🙂

A ja mam Lavendera z dzisiaj 😍



wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
09 kwietnia 2014 12:25
Livia Denim  💘 jest cudowny, bardzo podoba mi się ten kolor! a fiolety jak to fiolety... boskie  😍

Londstreet bardzo fajny komplecik, taki pstrokaty 😉

juliadna piękny Krysiex!!!

quantanamera nie wiem dlaczego ale mi podoba się tylko ostatnie zestawienie- szmaragdowy Es.

Minosia zarówno pad jak i kantary super wyglądają na tych konikach 🙂

emptyline ten komplet widziałam już na Całusku ale bez kaloszków.. a teraz jest jeszcze bardziej słodki niż mogłam sobie wyobrazić!

gryglodor baaardzo podoba mi się ten kolor na Siwce! No i Siwka pięknie wygląda 🙂

nie mam lepszego zdj ale jakby ktoś potrzebował big square edit:  blackberry z brązowym sprzętem:


już nie wygląda tak fajnie  😡
wątek zamknięty
Livia, w denimie szał  😍
emptyline, chyba muszę dopaśc tego grey'a  👀
julianda, najlepszy Krysiex jakiego widzialam  😲

ja czekam na paczki z polopadami nici navy/ocean i ten szaro cobaltowy, derka nici ocean oraz cottonkiem lightblue  💘
wątek zamknięty
maison, szał 😍
Ten blueberry to im się udał, sama też mam, tylko cottona i do brązowego sprzętu 😉
wątek zamknięty
Dziś na drodze, którą wracam do domu był wypadek i niestety utknęłam w olbrzymim korku. Poruszając się ślimaczym tempem stwierdziłam, że wyskoczę po kawę do Maca oraz wejdę do malusieńkiego sklepu jeździeckiego obok. Ten sklep odwiedzam bardzo sporadycznie, od niechcenia, bo właściwie w tym sklepie nic nie ma. Najczęściej właśnie przy okazji kupienia sobie tej kawy, bo szkoda nie wejść, skoro już się wyczołgałam z samochodu. Takim oto sposobem stałam się dziś bardzo szczęśliwą posiadaczką nowej szmatki  😀

Anky Ruby  😍



Co za dzień, co za historia...  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 kwietnia 2014 14:45
maison, dziękuję 🙂 Faktycznie Blackberry jednak bardziej pasuje do czarnego sprzętu 🙂

lalasatan, dzięki 🙂

Amarotsa, łał, ale super! Chciałabym kiedyś tak trafić 🙂 No i karym będzie w tym kolorze bosko, jest przepiękna ta czerwień 😜
wątek zamknięty
Amarotsa, ale wypas! Nie mieli takich perełek więcej? Na kare idealny kolor, dobrze, że na kasztanach nie wygląda już tak fajnie 😉
wątek zamknięty
Livia - Cieszę się jak mała dziewczynka, bo właśnie ten kolor był moim małym marzeniem.

Quanta - To sklep z kategorii tych bardzo ubogich. Niby jest tam wszystko, ale nie ma nic. Większość sprzętu HKM, Busse, parę siodeł Pfiffa. Na wystawce właśnie pod zakurzonym siodłem spoczywał sobie ankowy pad i na mnie czekał. Z perełek dojrzałam jeszcze eskadronowego impulsa olive, ale... jestem świeżo po zakupie suplementów dla mojej gniadej kaleki, tak więc musiałam być grzeczna i kupiłam tylko jedną rzecz. Zakup ruby cieszy mnie ogromnie, przeszłam przez wiele ankowych czerwieni i żadna, ale to żadna nie zrobiła na mnie wrażenia. Mam nadzieję, że to będzie właśnie to  🙂

Przy okazji.. jakie owije pasują do Ruby?
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 kwietnia 2014 15:35
Amarotsa okrutnie zazdroszczę! Moje marzenie  😜

emptyline sam zestaw może nie zrobiłby na mnie wrażenia, ale te kaloszki są obłędne!! 😍
wątek zamknięty
Wklejam poglądowo Anky aspen brown 🙂



Moim zdaniem bardzo klasyczny odcień brązu.
W końcu zakupiłam nie-oczodajny kolor padu  🤣
wątek zamknięty
Strucelka - Sama sobie zazdroszczę  😁 Chciałabym jeszcze w rym roku upolować standardy off white, chocolate, black i navy ale... koniecznie w starym wydaniu. Nie potrafię zaakceptować tej cholernej gumy w nowych padach.
wątek zamknięty
Amarotsa, piękny zakup.
maison, kolor czapraka śliczny,  ale z tym odcieniem brązu nie jest tak rewelacyjnie,  jak z czarnym.
Livia, denim i fiolety super, żarówa zielona natomiast tak na poprawę humoru i w oczekiwaniu na wiosnę 😉

Harry's Horse,  dla siwka na zawody:
wątek zamknięty
tuch, ale lansik, no no 😍

wątek zamknięty
maison - super! Jakbys przypadkiem sie chciala kiedys pozbyc veredusow to sie polecam ;p
Amarotsa - przepiekny kolor  😍 Zdjecie faktycznie dobrze oddaje odcien?
wątek zamknięty
Ktos ma tu może czapraki z Equilline ?? Tudzież wie jaka jest rzeczywista różnica między kolorem beige, a kolorem dove ??
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
09 kwietnia 2014 19:50
Amarotsa, farciara! Nie mieli może dwóch? 😁
maison, nie wiem czy pstrokaty znaczy ładny, ale dziękuję. 🙂

Do mnie dotarł przedwczoraj nowy pad Caball, w pierwszym momencie nie byłam przekonana do koloru, wydawał mi się trochę mdły, ale dzisiaj go założyłam na konia i od razu zmieniłam zdanie. 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
09 kwietnia 2014 20:00
tuch, nie przepadam za brązem na karych, ale całkiem całkiem to wygląda 🙂

anai, dziękuję 🙂 Ale fajny ten HH! Siwek będzie się mienił w tych kryształkach 🙂

Londstreet, tak opowiadasz, a gdzie jakieś zdjęcia? 😉

Do mnie dzisiaj doszła druga wyczekiwana paczka - z derką Nici w paski z 2010 😍
wątek zamknięty
Hej dziewczyny, śledzę wątek od pewnego czasu i w końcu stwierdziłam, że i ja coś dodam ;P

Kolin w czarnym caballu <3



mam pytanko: czy nie orientuje się któraś z was, jakie owijki pasowałyby do granatowego caballa (padu) ?? bo kompletnie nie mogę dobrać koloru :/
wątek zamknięty
Angeel - Zdjęcie co prawda zrobione telefonem, ale całkiem dobrze oddaje kolor. Ruby to taka ciemna, burgundowa czerwień.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.