Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Amartotsa,  to musisz uważać, suki jak są agresywne to się sterylizuje, potem stają się otyłe i już tak nie szczekają, ewentualnie podawane są e.....  😉 
Dobra laski, rozstawiam basen, robimy walki w kisielu  :nunchaku:
Napisz sobie ten tekst na ścianie nad łóżkiem i czytaj przed snem każdego wieczoru niczym mantrę.

Jeszcze raz napiszę.. i Ty zarzucasz mi brak kultury?

Komedia...  😉
Amarotsa, pokaż swoje drugie oblicze  😍  Widzę, że tylko na volcie jesteś taka kulturalne, że potrafisz napisać ,, monia,, swojego stałe sformułowania już nie używasz ? Co boisz się stracić dobrą reputacje na volcie ? Pokaż na co cię stać, choć ten jeden raz  🏇 
ale jakie sformułowanie?
Znajdź sobie kogoś na swoim poziomie do tej dyskusji.

Dobranoc.
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi streścić o co chodzi w tym... konflikcie? 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 kwietnia 2014 21:42
Również chetnię bym się dowiedziała 🙂
Znajdź sobie kogoś na swoim poziomie do tej dyskusji


Dlaczego mam znaleźć kogoś innego ? zawsze wy macie coś do powiedzenia na mój temat na swoich bolgach, możemy porozmawiać na volcie ?


ps. przepraszam, ze wciągam w to całą voltę, ale takie przeboje z paniami mam od 3 lat. ( z małymi przerwami  😉 ) To już nie jest komedia tylko paranoja, która powinno się leczyć. 
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 kwietnia 2014 22:33
też jestem ciekawa  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 kwietnia 2014 22:47
yga, ooo, w 3D 😀

ps. przepraszam, ze wciągam w to całą voltę, ale takie przeboje z paniami mam od 3 lat. ( z małymi przerwami  😉 ) To już nie jest komedia tylko paranoja, która powinno się leczyć. 



Żeby przepraszać, trzeba czuć się chociaż odrobinę winnym. Twoje przeprosiny nie mają więc żadnej wartości, monia, bo to TY z premedytacją przeniosłaś temat z blogów na re-volte. Gdybyś w odpowiednim momencie darowała sobie przytyki, to nie byłoby za co przepraszać. Stać cię na to, żeby pokazać teraz klasę i zakończyć tą żałosną wymianę zdań?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2014 06:25
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby mi streścić o co chodzi w tym... konflikcie? 🙂

Ale serio widzisz sens aby to tutaj ciągnąć? Dyskusję na dziwnym poziomie?  Słowo przeciwko słowu?
Doprowadzi to do szukania winy na podstawie wzajemnych oskarżeń? Często gęsto kompletnie absurdalnych?
Ja napisałam już stronę wcześniej zaproszenie, ale  w realu, na kawe .
Na spokojnie mogę wyjaśnić każdemu co sie stało,  bo moje słowa jestem w stanie poprzec zdjęciami, dokumentami, ba nawet filmikami- Kto chce ten korzysta / -> skorzystał  😎 .
Nie jestem za tym aby przenosic wzajemne niesnaski tutaj- zawsze tak było.
zabeczka17, ależ "niesnaski" juz przeniosłyście... Na kawę raczej forumowicze nie wpadną - większośc ma za daleko... a skoro się powiedziało A (upubliczniło konflikt) wypada powiedzieć B (napisać o co właściwie chodzi) i tyle...

edit: literówki
zabeczka17, Ja myślałam, że pokłóciłyście się o coś na forum. Nie miałam pojęcia, że chodzi o sprawy związane ze znajomością w realu. Z wiadomości na pw już mniej więcej wiem, to wystarczy.
Nie komentuję.
Skoro tak, to juz wystarczy, co?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2014 07:18
_Gaga prosze cie o jedno, nie używaj liczby mnogiej- dziękuję

ikarina wystarczy, masz rację. Fajnie ze tu jesteś. :kwiatek:
Dlaczego, skoro wiecej niż 1 osoba pisze o jakimś konflikcie?

Dobra, nie ma sensu dalszego ciągnięcia tematu...
Skoro tak, to juz wystarczy, co?
a dlaczego? Przecież jest poniekąd na temat. A ten wątek raczej nie jest ścisły.
Nie odzywam się zazwyczaj w takich sprawach, ale moim zdaniem powinno się temat zakończyć, ikarina ma rację. Naprawdę bardzo fajne osoby pokazują poziom przeciętnego gimnazjalisty w tym momencie i aż przykro patrzeć. Nie wiemy o co chodzi w tej sprawie i wydaje mi się, że nie musimy się dowiadywać. Wątek owszem jest od tego, żeby napisać kto/co nas tu wkurza, ale chyba wystarczy "wkurza mnie ta i ta, bo robi to i to" i koniec, nie wdaję się w dyskusję jak w piaskownicy.

Właśnie to mnie wkurza, gadanie na siebie nawzajem publicznie. Ani to dojrzałe, ani mądre. Nikogo sprawa nie interesuje, a w internecie wszystko można napisać i być mądrym. Mogę sobie wymyślić, że jestem siostrą czerwonego kapturka, mam ojca gwiazdę rocka, mój facet ma trzy kochanki i tak utrzymywać, kłócić się z wszystkimi, chociaż prawdą to nie jest.

Także dziewczyny, po snickersie :kwiatek:

EDIT: i nie obrażać się, ja tak z humorem 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2014 10:35
nie mogę bom na specjalnej diecie  😉 ale jak masz jakiś zamiennik to chetnie  😀 😉
katija, dlatego, ze zaczyna sie tutaj wyciaganie osobistych wycieczek i zalatwianie spraw, ktore powinny byc omowione na pw. Dziewczyny, fajne jestescie, nie robcie mi tego, no!
zabeczka17 Ty możesz poprzeć zdjęciami, filmami, co  😂    moje jeździectwo jest dla mnie a nie dla ciebie ! Jeżeli byś nie była zachwycona moją jazdą to byś tak namiętnie nie sprawdzała mojego bologa.
Jestem przekonana, że szukasz tam jakiś wskazówek 😉 Zawsze w moich postach doszukujesz tam siebie.. bawi mnie to! Myslisz, że ja nie mam nic innego do roboty tylko bawić sie z tobą w przedszkole?! Zajmij się czymś pożytecznym! Przypomnę Ci, że nie jesteś pępkiem świata, bo w tym wszystkim to KONIE są dla mnie celem nie Ty .
Twoje podejście do życia i znajomości z ludźmi zawsze kończą się tak samo, nikt potem nie chce mieć nic wspólnego z twoją osobą Myslalam ze jesteś w pożadku ale jak zwykle sie pomylilam. Moze sie wydawać, że masz wiedzę, ale ten książkowy bełkot nijak przekłada sie na życie. Przytłaczasz tą swoją ozdobną gadka.... Pogubiłaś sie w tym wszystkim co?! Tą swoja determinację do "jechania" każdemu, bo nie robi po twojemu przełóż na pracę z końmi!!!!


Przeprosiłam voltowiczów, nie dla tego, ze czuję się winna, volta jest jedynym miejscem na którym żabeczka ma jakieś hamulce. Chce tylko zakończyć ten ponad 3 letni temat, raz na zawsze  :kwiatek: 
Wkurza mnie, że kończy mi się popcorn, a dziewczyny się rozkręcają.  😤

Na poważnie: dajcie spokój, plizz.
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 kwietnia 2014 11:18
Dorosłe kobiety a zachowujecie się gorzej jak większość nastolatków. Naprawdę dziewczyny dajcie na luz.
A mi sie konczy cierpliwosc. Ktokolwiek pociagnie jeszcze raz ten temat, dostaje ostrzega
to ja wrócę do poprzedniego tematu - Mama skasowała mu konto na World of Warcraft:

[url=
#t=97]
#t=97[/url]

Gra mu wody z mózgu nie zrobiła, ale mam wrażenie że jednak trochę w tym pomogła 😉
ekhem, mnie sie jednak wydaje, ze to jednak nie tylko sama gra, ale rowniez caly peczek innych czynnikow - bo nie wierze, aby sama gra miala az taki wplyw na normalnego czlowieka. Tez bym sie wkurzyla, jakby mi ktos skasowal cala kampanie w Hirousach, ale bez przesady 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 kwietnia 2014 13:34
ekhem, gra, a nie porażka rodzicielska? Brak umiejętności rozmawiania z własnymi dziećmi, spędzania z nimi czasu, budowania autorytetu? To naprawdę wina gry, a nie maki?
Myślisz, że gdyby był fanem muzyki/książek/tv, a matka zniszczyłaby mu tą rzecz (co dla mnie samym w sobie jest pokazaniem ogromnej bezsilności), to zareagowałby inaczej?
jestem zapalonym graczem. Ba, chyba większym niż mój chłop. mam swoje stoisko do grania z 60 calową plazmą i systemem głośników wokoło. Pewnie, że bym się wkurzyła, jakby ktoś mi sejwa skasował. Ale nie zabieralabym się od razu do zabijania czy rozpaczy. Nie kazdy świr to gracz i nie każdy gracz to świr.

ikarina,  wybacz, ale nie spodobała mi się Twoja interwencja w temacie Viritima. Nie, że od razu wkurza, bo się tam nie udzielam, ale uważam, że to niesłuszne. Umowa, że się tam nie wypowiadamy poza dupolizaniem była typowo dżentelmeńska, nie uregulowana żadnym regulaminem i nie każdy się na nią musiał zgadzać, a co za tym idzie-nie kazdy musi to respektować. i tak naprawdę Horse_Art dostała ostrzeżenie za ... za co? za niepochlebną wypowiedź. Mogłaby tak samo dostać ostrzeżenie za skrytykowanie czapraka, sposobu jazdy czy paszy w odpowiednich wątkach, bo niekoniecznie musiała się na dżentelmeńską zmowę milczenia godzić jako użytkownik, a nie można też sprawiać, żeby cudze umowy obowiązywały ogół.
howgh, nic personalnego :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się