Kącik WKKW

Magdzior Dzieki  🙂 Co do startu to niby sa takie plany, zalezy jak pojdzie trening w obcym miejscu bo on świr konkretny  😎  No i ogarniam koszty, suma końcowa zdecyduje za mnie..
🙂 No to czekam na relację póki co z treningu, my dzisiaj poskakaliśmy krosówki w Facimiechu i bardzo zadowolona jestem. Pamiętam jak na poczatku (w tamtym roku) wręcz się dziwiłam, że on jakiś taki mało nakrecony na skakanie w terenie, galop itd, taki mało 'folbluci' mi się wydawał, ale teraz zuupełnie mu to przeszło. Ciągnie do przodu, idzie odważnie i skacze wszystko co mu pokażę jak do tej pory więc oby tak zostało a będzie idealnie🙂
Ja sie wybieram i do Strzegomia majowego, Rosi zadebiutuje w * , mlody moze juz L i do racotu a tam moze i Koniczyna juz cos pojdzie?

A jaka strona sztregomia wam chodzi? bo mi ani zawody.stragona ani strzegom.stragona...
crazy o no to super, w takim razie trzymam kciuki za udaną *. My póki co w Jaroszówce P a potem też (jeśl pójdzie dobrze bez żadnych niespodzianek) będzie się trzeba zastanowić gdzie i kiedy najlepiej zadebiutować w *.

O nie mogę się Koniczynki na krosie doczekać 😍 Też mam jedną klaczynkę z planami na debiut w wkkw w tym sezonie, ale ona póki co z gorącą głową więc jeszcze trochę czasu jej potrzeba, może na któryś Facimiech się wyrobimy jak nie majowy to sierpniowy chociaż🙂

A jaka strona sztregomia wam chodzi? bo mi ani zawody.stragona ani strzegom.stragona...


www.stragona.pl
Mi stragona.pl też nie działa...

Ale za to są już listy zgłoszonych do Jaroszówki --> KLIK

edit: poprawiłam link
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
08 kwietnia 2014 10:11
Magdzior, to już jakieś fatum - też nie działa 😉 To działa: http://www.voltahorse.pl/jezdziectwo-menu/listy-startowe/9234-cic-jaroszowka-12-13042014.html
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 kwietnia 2014 15:09
Jejuuu pamiętam, jak Kleniuk z Winoną zaczynali P-tki jeździć, a tu już **. Wielbię tę kobyłę  😍 Nie pamiętam za to, kiedy było tak dużo zgłoszeń do *.
To będą pięęęękne zawody! O ile nie spadnie śnieg zgodnie z tym, co zapowiadają  😂
Polecicie jakiś nocleg na czerwcowy Strzegom?
Bo rezerwować trzeba już chyba teraz - zaraz, "conie"? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2014 09:08
Jest już gdzieś plan zawodów w Jaroszówce? To już pojutrze, a ja nie wiem, jak się przedstawia lista startowa w godzinach... Bo pewnie z propozycjami się to nie będzie pokrywało...
My właśnie też czekamy...i nic nie widać... 😤

Gaga - śpiesz się z tymi noclegami - my zamawialiśmy  tydzień temu a już był problem  🤔
Wiem, dlatego pytam o jakiś polecany...
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 kwietnia 2014 17:56
czador, a startujesz/ktoś od Ciebie? Podeślij nazwisko/imię konia na pw, to będziecie mieć fotki, o ile będę na danym przejeździe.
Czekam aż się pojawią listy z godzinami, wydrukuję sobie i jak zawsze będę mówić ludziom, kto jedzie, kto jechał, jaki konkurs idzie i kto zaraz startuje  😁
Nie straszcie mnie z tymi noclegami, ja licze juz na koniowoz, ale widze ze lepiej zarezerwowac.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 19:03
Co pół minuty odświeżam 4 różne serwisy (voltahorse, cheval-tech, facebook, strona stajni), gdzie mogłabym się spodziewać list startowych na jutro... Serio nigdzie nic nie ma, tak z godzinami startów?! To skąd zawodnicy wiedzą, o której mają się stawić? Skąd zwykli śmiertelnicy mają wiedzieć, czy faktyczne godziny konkursów pokrywają się z planowymi, tymi z propozycji?
Do 20 miałam znać znajomej, o której jutro jedziemy. A ja nie wiem. Pięknie  🤔
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 19:08
Facella, no, zawodnicy jeszcze nie wiedzą... Dzwoniłam przed chwilą do ekipy ze stajni, co z jutrem, jak się dowiedzą, to będą dzwonić...
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 19:13
Żenada...  😵
Mam nadzieję, że znajdzie się jakieś poważne wytłumaczenie, bo to się cyrk robi...
Jakbyś miała jakieś wieści, chociażby o kolejności konkursów i godzinach ich rozpoczęcia, to daj znać - tutaj lub na facebooku (chyba mnie masz w znajomych; Ewa, prawda?)
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 19:15
Facella, tak Ewa 😉
Z tego, co pamiętam listy startowe w Jaro były w ubiegłym roku po 21 🙂 Mają jeszcze czas 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 19:17
Dwa lata temu, choć siedziałam do 23, nie dotrwałam do pojawienia się list  😂
Ale na czerwiec 2013 pojawiły się wcześniej, to chyba przez MPJ...
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 19:21
Cóż, wydaje mi się, że po prostu tam trzeba siedzieć na miejscu. Za którymś razem (gdy jechałam samo ujeżdżenie) też nie doczekałam list w necie, przyjechałam do stajni na 6. rano, a listy już u nas wisiały- musiały być już wieczorem...
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 19:25
Makrejsza, jakbym jechała sama, swoim autem (którego nie mam  :hihi🙂 to byłoby mi to bez różnicy. Ale jadę ze znajomą, ona powiedziała, że ja mam ustalić godzinę. A nie chcę jej zrywać wcześnie rano. Chciałam robić zdjęcia na ujeżdżeniu gwiazdkowym, nie wiem kiedy ono się zaczyna... Bo na skokach na pewno nie będę mogła zostać.
A co mają powiedzieć Austriacy, Słowacy? Którzy nie mają tak blisko?  😕
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 19:30
Facella, doskonale Ciebie rozumiem, niestety, taki mamy klimat w Jaro, że te listy pojawiają się (lub nie) o takich porach... i tylko organizatorzy mogą to zmienić...

edit: gwiazdka zaczyna się o 8:30 🙂 O dziwo jutro się wyśpię - ujeżdżenie mam po 13 🙂
listy startowe w jaroszówce były już koło 19 - to odebrania koło biura zawodów 😉 aczkolwiek powieszonych ich nie było. wiem tylko tyle że Lka zaczyna się o 8.15
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 20:33
jankesiara, co nie zmienia faktu, że większość widzów nie siedzi w piątek wieczorem przed zawodami na terenie zawodów, a są osoby, które chcą przyjechać na konkretny konkurs (trudno tutaj się komukolwiek dziwić, wiadomo przecież, że w niższych klasach widownia to raczej rodzina i znajomi zawodników, a dla osób z zewnątrz fajne są wyższe konkursy). W internecie list dalej nie ma.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 21:09
jankesiara, niemożliwość jakaś, niektórzy pewnie chcą tylko na wybrane konkursy przyjechać (np. ja), co to za problem plik do neta wrzucić  😵
Aż się chyba pofatyguję do biura i powiem im parę słów o tym...
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 21:10
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 21:15
Oooo cud boży...
O Jezu, ale będę latać, Makrejsza zaczynasz czworobok 6 minut przed moją ulubioną Winoną  😵
A wie ktoś o której skoki **?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
11 kwietnia 2014 21:24
Facella, jeśli będziesz latać, to Ciebie chyba ozłocę 🙂 Fotek mam jak na lekarstwo 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 21:26
Będę, obiecałam, to będę. Tylko muszę listy podrukować, żeby nie zapomnieć. Oby nie było opóźnień  👀
A ja dzisiaj robię porządki w domu i znalazłam zaczepisty program z próby dresażowej i kilka starych zdjęc, którymi się nigdy tutaj nie chwaliłam. Mogę się pochwalic? Mogę? Mogę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się