Stajnie w Warszawie i okolicach

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 kwietnia 2014 10:02
Jak będę znała szczegóły to na pewno napiszę. Na razie jest to bardzo świeża wiadomość, więc wszelkie informacje będą po ogarnięciu wszystkiego dokładnie :kwiatek:
A czy wiadomo kto jest nowym dzierżawcą? Widziałam ogłoszenie, ale bez nazwiska - a jestem ciekawa kto przejął to miejsce, oby ktoś z doświadczeniem w prowadzeniu pensjonatu, coby faktycznie wyprowadził tą stajnię do sensownych warunków.

Hala już złożona / składa się - przejeżdżałam dzisiaj rano tamtędy.
Nirv, Dobrusia
Powodzenia dla nowych dzierżawców Dragona, chociaż ja średnio to widzę jak na początku nie będą mieli za co inwestować 😉
Czy ktoś zna stajnię Sławhorse, wie za ile jest tam pensjonat i mógłby coś o niej powiedzieć ?
Miranda masz racje spooooro kasy trzeba tam wsadzic i to chyba starch dzierżawców przerosło... Przejeżdżałam tam ostatnio to ogrodzenie to jedna wielka załamka, a w środku pewnie nie lepiej. Zastanawiam się tylko co nazywają placem do jazdy. Mimo wszystko ciężko by było mi zaufać na nowo temu miejscu. Już nie jeden zakładał, że zrobi tam raj dla koni. Może teraz się to w końcu komuś uda 🙂 3mam kciuki i mam nadzieję, że nie będzie to miejsce gdzie za pół roku czy rok ludzie będą uciekać bo znowu coś nie tak poszło. Miejmy nadzieję, że nowy dzierżawca to osoba z kapitałem i wszystko postawi na nogi, napewno wpadne w odwiedziny  😉
Warszawianki i Warszawiacy!
Polećcie stajnię z nauką jazdy blisko Ochoty. Kolega kiedyś trenował woltyżerkę, jest początkujący, zależy mu na kompetentnym instruktorze, dobrze wyszkolonych koniach, może być jazda indywidualna, masowa rekreacja "na ilość" odpada.
:kwiatek:
Zapytaj tutaj: link
Dzięki  :kwiatek:
A może ktoś podlinkować ogłoszenie o Dragonie? Będę wdzięczna :kwiatek:
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/27834
pokazuje że nie aktywne ale wczoraj jeszcze działało
I dobrze, że nieaktywne, może drugie będzie napisane samodzielnie, a nie ze skopiowanymi fragmentami z mojego ogłoszenia  🙄
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2014 13:07
Miranda, które fragmenty zostały niby skopiowane?
O ile mi wiadomo to takich ogłoszeń sa miliony na re-volcie ! I takich wierzbowych jak twojej siostry jest jeszcze wiecej, wiec jacys specjalnie wyjatkowi nie jestescie. Swiat jezdziecki jest bardzo maly. A z tego co wiem kazda stajnia dla wierzbowego to wrog publiczny nr 1. Ludzie jak sie od was wynosza to wstepu nie maja, brame zamykacie.. Wstydzic sie tylko mozna. Nie znam takiej stajni ktora tak traktuje ludzi jak wy.. Dziekuje.
MW pierwsze wejście i to od razu z żalami w stronę konkurencji? Mocne  😲
Pomijajac to ze przyjechalam do waszej stajni w odwiedziny do znajomego, ktory pracuje u waszego OJCA i zostalam niemile potraktowana i oskarzona o szpiegowstwo i grzebanie po siodlarniach co w zyciu nie mialo miejsca.. No to jak wy macie zdrowe podejscie do ludzi to ja dziekuje.. Nic tylko wymyślacie

A nie traktuje wierzbowego jako konkurencji, nie traktuje tak zadnej stajni. Jestem mile otwarta dla wszystkich. Pierwsze wejscie z odpowiedzia, sledzilam cale forum od dwoch dni uśmiech
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
To jak nie zauważyłaś żadnego podobieństwa to specjalnie dla Ciebie zacytuje :
Aby nasze konie były w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej staramy się zapewnić jak najlepsze warunki. Zapewniamy miłą atmosferę oraz profesjonalną opiekę..
Oczywiście to bzdura i nie zamierzam robić z tego powodu afery, ale jednak wypadałoby zmienić chociaż kilka słów 😉

MW nie zamierzam ciągnąć tego OFF-a, bo to jest poniżej mojego poziomu (a inni użytkownicy tego forum na pewno też nie mają ochoty czytać tych wyżaleń), na szczęście takie odczucia masz tylko Ty i Twoje koleżanki  😉 My nie narzekamy na brak klientów zarówno jeśli chodzi o pensjonariuszy czy osoby przychodzące na jazdy, aktualnie wszystkie boksy są zajęte, niedługo ruszamy z budową nowych 10.
ash   Sukces jest koloru blond....
10 kwietnia 2014 13:24
MW, zapoznaj się z regulaminem. Nie pisz posta pod postem.
Ponizej ? Ups..
Nie moj problem ze jest az tak niski. Taka jest prawda.. I jej juz nie zmienisz., potraktowalas mnie jak smiecia przy ludziach.. Ale tylko wyrabiasz zdanie na temat swojej stajni takim zachowaniem. Nikt wam nie zazdrosci pelnej stajni i kolejnych 10 boksow. Szkoda tylko ze nie potrafilas mi powiedziec prosto w oczy ze nie zyczysz sobie mojej obecnosci w stajni twojej siostry. Odwagi.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 kwietnia 2014 13:30
Miranda, takie zdanie nie tylko widnieje na waszym ogłoszeniu, a poza tym no nie da się ukryć, że próbujesz oczernić stajnię Dragon na każdej możliwej okazji. Nie przebywasz tam, a zawsze masz najwięcej do powiedzenia. Zbędne są twoje komentarze na ten temat, skoro stajnia pod nowymi dzierżawcami dopiero zaczyna ruszać to czemu osądzasz od razu że powyższy cytat w twojej wypowiedzi to bzdura? Wydaje mi się również że "zaglądanie do portfela" i teksty typu, że nie ma się z czego inwestować są trochę nie na miejscu. I radziłabym zająć się inwestycjami i stanem budżetu własnej kieszeni i stajni. 😉
Widzę że i ja jako właściciel zarówno Wierzbowego jak i firmy produkującej przeszkody powinnam się odezwać żadna stajnia w okolicy nie jest nam wrogiem bo takich powodów nie ma, z tego co widzę jedynie pensjonariuszki Dragona mają nam coś za złe i rzucają w naszą stronę jakieś oskarżenia, dla mnie po raz kolejny forum nie jest miejscem na rozwiązywanie takich problemów więc jeśli ktoś ma ochotę pogadać wyjaśnić cokolwiek jestem codzienne w Wierzbowym mój telefon też nie jest tajny. Justyna P.
Justyna no kurde. Jak mozecie mowic ze tylko my mamy problem?
Masz racje forum to nie miejsce na rozstrzasanie takich spraw.
Dlatego napisze na prv.
emptyline   Big Milk Straciatella
10 kwietnia 2014 14:11
A może frytki do tego?
Chetnie, ale te z mcdonalda 🙂
Cholerka! A mnie się popcorn skończył, przy lekturze innego wątku.  😀
Hahahahahah 😀
Ja Cię kręcę. I tak Dragon jest na przegranej pozycji i tak. Opinia już o tej stajni jest wyrobiona. Nie byłam ani w dragonie ani w wierzbowym gaju. Ale chyba nie potrzeba kolejnych argumentow by spójrzeć chociaż na sposób zachowania się osób, które rządzą danymi stajniami.
Gdybym miała wybierać stajnię to bym wybrała Wierzbowy. Za dużo na temat Dragona się słyszy
a moze lepiej lawirowac między tymi stajniami i co pół roku np. Być w jednej?  Pfff.
Obie stajnie maja na swoim koncie upadki.
Dragon dostaje kolejna szanse i super, oby zostala wykorzystana !
Na dzien dzisiejszy, zamiast inwestycji, nalezy tam sprzatnac, a nastepnie ten porzadek utrzymac.
I to akurat zalezy tylko i wylacznie od osoby prowadzacej osrodek. Jesli ona okaze sie w tej kwestii wzorem, a nastepnie konsekwentnie przypilnuje pensjonariuszy, to juz to bedzie wykorzystana szansa.
Tylko tyle i az tyle.

Fajnie, ze w tej okolicy W-wy jest w koncu ruch do przodu.
Mokre, Dragon, Slupno, Bogdanowka, moze tez Laki wejda do gry (choc koniecznosc dzierzawienia padokow jest troche niepokojaca).
Dla mnie osobiście Dragon kojarzy się, źle i będzie się dalej źle kojarzył. Najgorszą rzeczą dla nowych dzierżawców jest to, że nie mogą się inaczej nazwać. To jest miejsce z super infrastrukturą, ale nikt nie umie o to zadbać. Potrzebne jest dużo kasy, żeby to wszystko jakoś ogarnąć. Zastanawia mnie, czemu właściciel tak późno podjął jakieś działania. Dlaczego nie zależy mu w jakim stanie jest to miejsce.
Nie skomentuje tego, że Dragon sprzedawał na grouponie karnety, a teraz dodzwonić się to cud.

Jeśli chodzi o Wierzbowy Gaj, to do samej stajni nie mam nic do zarzucenia, konie do nauki jazd są super, ale podejścia nie będę komentować. Dodam, że styczność z Wierzbowym Gajem miałam tylko jako kursant, nie trzymałam tam konia.
Uczyć się jeździć nie ma gdzie, dlatego też wydzierżawiłam konia i taką sytuację sobie chwale.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
11 kwietnia 2014 13:22
Dlaczego nowi dzierżawcy nie mogą zmienić nazwy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się