Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Isabelle, kilka stron temu byla cala dyskusja na ten temat. Temat trudny, na innych warunkach, niz kazdy inny watek, osoba trudna, nie ma co dorzucac wegla do pieca. Uzgodnilismy miedzy soba pare rzeczy, wiec sie tego trzymam.
Uzgodnilismy miedzy soba pare rzeczy, wiec sie tego trzymam.


między kim a kim bo np ja nic nie wiem...
eterowa - wcześniej nie odpisałam, przepraszam. 
👍 za:

ogromną dojrzałość i klasę. Mało ludzi ma taką, a jeszcze mniej osób w tak młodym wieku 😉

dziękuję Ci za to 🙂

i Ikarinie też dzięki.

osobiście nie przepadam za panem R. nie dość, że chory i przez to trudny do współżycia, to jeszcze okazało się, że i przed wypadkiem nie należał do tych sympatycznych.
Trudno.
Jednak nie wyzłaszczam sie w jego wątku, bo to jest dla mnie jak kopanie leżącego. No nie bije się słabszych. Nie i już.

tym bardziej, że do PMS-ów jest Smok, chociażby. Odpysknie, pokłóci się, da wyżyć... A na koniec nie ma niesmaku jak po zbiciu ośmiolatka.

A może wątek V. zrobić schowanym? Wilk będzie syty i owca cała. Bo ja już nie wiem jak to zrobić, żeby było dobrze.
_Gaga, rowniez bralas udzial w dyskusji - trzeba bylo krzyczec, albo dac jakas inna propozycje, jezeli nie podobalo ci sie, ze dalismy V takie fory 😉

Kochani, ja tutaj siedze i czekam na wasze opinie i sugestie - bo dla mnie osobiscie watek nie ma racji bytu (no, poza tym, ze jest swoista terapia dla czlowieka, nie badzmy przeciez bez serca). Probuje sie pod was ustosunkowac. Dla mnie bylo jasne, aby "uciszyc" osoby probujace prowokowac V. Teraz staram sie wedle reguly sprzatac - znowu sa kontrowersje. Jezeli zadna z opcji wam sie nie podoba - to napiszcie teraz jasno i klarownie, czego dokladnie chcecie od tego watku, jaka pozycje obrac wobec V.

Tania - wlasnie chcialam to zaproponowac. Co wy na to?
Tania - wlasnie chcialam to zaproponowac. Co wy na to?

Uważam, że to super pomysł.
Tania - wlasnie chcialam to zaproponowac. Co wy na to?

Uważam, że to super pomysł.

No, to schowajcie. I napiszcie Panu, ze w innych wątkach nie ma taryfy ulgowej.
pomysł super! tania -  :kwiatek:
Myślę też że to dobry pomysł, sama do niego zaglądam, czytam, tyle że nie udzielam się, tzn napisałam kilka postów i już. Ja nie rozumiem, jeżeli tamten wątek kogoś wkurza, to po co zagląda?.   
W takim razie prosze o cierpliwosc, chwilke to potrwa. Mowiac szczerze, jezeli to dojdzie do skutku, to odetchne z ulga  😀iabeł:
Bischa   TAFC Polska :)
10 kwietnia 2014 14:29
Będzie można czytać normalnie, bo czytam go od początku i jestem w połowie.
Bischa, to bedzie caly watek od poczatku, tylko z ta roznica, ze tylko "wybrancy" beda go mogli widziec
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
10 kwietnia 2014 14:37
Czyli kto?
Od początku czytam wątek p. Romana i nie chiałabym byc pozbawiona tej mozliwości.
Agnieszka, spokojnie, jak tylko sie zabierzemy za robote, to zrobie liste osob "wybranych" 😉
Ircia   Olsztyn Różnowo
10 kwietnia 2014 14:43
Ja też bym chciała nadal czytać, ale ukrycie to świetny pomysł  🙂
Też bym chciała dalej  spokojnie czytać.
famka   hrabia Monte Kopytko
10 kwietnia 2014 14:47
uważam że ukrycie jest bez sensu, bo niby czemu ma być ukryty ?
czytam, ale się nie udzielam w tym wątku, znam Pana V. i jego zachowania, spodziewałam się takiego obrotu tematu ale "nie kopię leżącego" .....
mod jest od tego aby reagować a nie ukrywać
tym systemem za chwilę okaże się że kilka a nawet kilkadziesiąt wątków zostanie ukrytych bo ... bo co ? bo tam się kłócą ? tam sobie włosy wyrywają ?  bo opowiadają dziwne historie ?


idę czytać ...
Livia   ...z innego świata
10 kwietnia 2014 14:56
ikarina, ja też nie jestem za chowaniem. Rozumiem że wątek strzeszynopiteka był schowany, ale tam była poważniejsza sprawa i chodziło o dobro koni. Boję się, że niedługo połowa wątków zostanie ukryta, bo komuś się nie podobały. Nie udzielam się w wątku V, ale czytam i dalej chciałabym czytać.

R-V to zawsze było otwarte i "mówiące" wprost forum. No chowanie mi nijak do tego nie pasuje.
nie udzielam się w tamtym wątku, bo nie chcę dolewać oliwy do ognia. Ale nie udzielam się w wielu wątkach, które czytam regularnie i nie chciałabym, żeby też zostały ukryte.

kto będzie wybrańcem? kontrola przelewów-kto wpłacił, niech czyta? czy tylko mają dostęp ci, którzy pochwalają i bez pytań akceptują? skoro ma być ukryte, to dlaczego... ma w ogóle być na forum a nie np na blogu V. ?

dla mnie jest to początek cenzury i nie podoba mi się to. Wątek Strzeszyna został ukryty nie dlatego, że ktoś napisał coś niepochlebnego, ale dlatego, żeby ZŁ nie czytał.
Chowanie wątku to w moim odczuciu słaby pomysł. Co się tam takiego dzieje, że trzeba go chować 🙄 Nie przesadzie trochę z tym Viritimem? Albo gość specjalny, teraz chowanie wątku, trochę chyba dystansu Wam trzeba. Kto nie chce, ten nie wchodzi w ten wątek, nie udziela się etc.
no i widzicie, nie da sie zrobic tak, aby dla wszystkich bylo dobrze 😁 Ja jestem fanka pomyslu utajnienia watku, gdyz jest to jedyny taki temat powodujacy mnostwo kontrowersji, non stop sa jakies problemy, niejasnosci. Mowiac szczerze, osobiscie mam go dosc, marzy mi sie, aby go nie bylo - i to juz nie nawet przez samego Viritima, a przez to, ze wkrotce otworze lodowke, a tam watek "Podziekowania" mi wyskoczy przed sam nos. Zarowno watek, jak i jego autor dostali "fory" na samym poczatku i teraz bardzo ciezko trzymac to wszystko w kupie, aby bylo madrze i sprawiedliwie. Dlatego moim zdaniem schowanie go wprowadziloby duzo wiecej rownowagi na forum.
No niestety, jeszcze się taki nie urodził...
Jednak, gdy wątek się utajni, wejdą tam tylko Ci, którzy wiedzą o co chodzi. Inni siłą rzeczy tam nie trafią.
Dlatego uważam, że nie powinno być żadnych przywilejów, w tym ukrywania wątku. Bez przesady, to jest FORUM. Publiczne. Może w ogóle niech mamy ukryją wątek dzieciowy, odchudzające się swój 😎
Mi się wydaje, że nie ma co wątku chować, kto chce czytać niech czyta, kogo wkurza niech nie wchodzi. Chyba każdy sobie poradzi z ominięciem tego wątku? Naprawdę nie widzę problemu 😉
ikarina, przecież tam dantejskich scen nie ma! Wrzuć na luz, nie przejmuj się przesadnie. V. robi postępy jednak. A skoro narobił był sobie wrogów - to konsekwencje w postaci ich istnienia powinien ponosić. Wątek chyba był po to, żeby pomóc wyjść z izolacji? To pomógł i pomaga. Miło dla V. - i przykro. Zależy.
I - już tak ogólniej - chyba nadal wolno na r-v "się pluć"??? Byle kulturalnie?  Bo ostatnio zaczynam mieć wątpliwości 🤔

A młodego człowieka z filmiku rozumiem. Też mnie coś takiego spotkało. Gier komputerowych nie było 😁. Miałam swoje "królestwo": pieczołowicie wykonane przez siebie stajnie, konie, rycerzy, księżniczki, kowbojów - jeźdźców. Z kartonu i z plasteliny. Siostra uznała, że jestem "za duża" (miałam 12 lat, a całość traktowałam już jak cenną kolekcję) - i spaliła wszystko. To nie o grę chodzi. O niszczenie azylu - kawałka nierealnego, ale swojego(!) świata.
Tak a propos filmiku, to nie sądzicie, że może on być po prostu ustawiony? Nie warto wierzyć we wszystko, co się w internecie widzi.
Jako była fanka (zdrowa mianaczka) WoWa dodam, że nie da się usunąć konta na amen. Jeśli grał na oficjalnym serwerze wystarczy napisać do Panów adminów i w przeciągu dnia przywracają konto do wcześniejszego stanu. Wiem to sąd, że nie raz ktoś ukradł mi konto, coś pousuwał, coś posprzedawał, narobił bałaganu i zawsze wszystko wracało do stanu wyjściowego. Więc też skłaniam się do tego, że film raczej ustawiony.
Ale pewien młody człowiek w USA (tata pastor - te klimaty) po kryjomu nabył premierę gry (nawiał, żeby kupić). Mamusia zarekwirowała. Młody wziął dubeltówkę i odstrzelił rodziców na kanapie. Ojciec przeżył. Żadna urban legend. Młody odsiaduje life sentence (i chyba więcej niż jedną).
Jakby ktoś skasował moje howrse z moimi 50 boskimi końmi to nie wiem co bym zrobiła  😀iabeł:
Dla mnie ten wątek powinien zostać zamknięty.
V chce pisać te pierdolety to niech sobie bloga założy a chętni będa to czytać.( mozę ktos mu to wytłumaczy?)
To jest forum, wszyscy są równi .
Nie obchodzi mnie jego wypadek, widze( czytam) tu lenistwo, chamstwo, zacietrzewienie, wywyższanie się i na każde słowo "praca"  magiczne " wypis ze szpitala" sprzed 10 lat ?
Nie no... żenada .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się