Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Kastorkowa   Szałas na hałas
11 kwietnia 2014 08:49
Safie no popatrz Ty z tych "starych" ja z młodych, ale taki tekst też by mnie nie zachwycił. Jedyne co mi przychodzi na myśl kogo to ucieszy to jakieś plastikowe puste kobietki. 
No, ale koniec  🚫  🙂
aja nadal lubię re-voltę
Za Tanię i jej poczucie humoru, za Quantę i jej testy sprzętu, za wiedzę halo, za to że forum pomagało i pomaga za to że można się pośmiać i powkurzać na gadziny przeróżne...
Dla mnie re-volta na pewno nie "kona"  😅
kujka   new better life mode: on
11 kwietnia 2014 09:00
Phi!
ElaPe od lat wiesci, ze to juz koniec tego forum, a ono (jakies glupie!) jakos wciaz zyje.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 kwietnia 2014 09:37
żyje ale co to za życie...Nudy prawie same bo ileż można odgrzewać stare kotlety a świeżych nie ma komu robić  ze wzgl. na politykę "to już było, spadaj do gigawątku o wszystkim a na rozpęd masz ostrzega""
ElaPe, ale mimo to, nadal na tym forum jestes, czyli jednak nie jest az tak nudno 😉

Szczerze mowiac, zauwazylam to zjawisko juz pare razy i tez mnie wkurzylo - wchodzi ktos nowy i zadaje pytanie w watku X. Pierwszy post pod pytaniem "nieeee, to nie ten watek, idz do dzialu B, watku Y". No, to ta nowa osoba idzie poslusznie i potulnie do dzialu B, watku Y, zadaje to samo pytanie... zgadnijcie, jaki jest pierwszy post pod pytaniem? "Nieeeee, idz do watku Z, albo W"  😂
No i badz tu czlowieku madry. Juz ktorys raz z rzedu zauwazylam, ze takie cos sie zdarzylo
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 kwietnia 2014 09:58
Szczerze mowiac, zauwazylam to zjawisko juz pare razy i tez mnie wkurzylo - wchodzi ktos nowy i zadaje pytanie w watku X. Pierwszy post pod pytaniem "nieeee, to nie ten watek, idz do dzialu B, watku Y". No, to ta nowa osoba idzie poslusznie i potulnie do dzialu B, watku Y, zadaje to samo pytanie... zgadnijcie, jaki jest pierwszy post pod pytaniem? "Nieeeee, idz do watku Z, albo W"  wysmiewa
No i badz tu czlowieku madry. Juz ktorys raz z rzedu zauwazylam, ze takie cos sie zdarzylo


skoro ci się to nie podoba a ty jesteś moderatorem to może czas najwyższy coś zrobić?

Zwrócić delikatnie uwagę, a może i mniej delikatnie, wszystkim tym samozwańczym moderatorom, co to pouczają innych jak ci inni muszą na forum postępować,  że od moderowania jest moderator i jak się coś tej osobie nie podoba (jest niezgodne z regulaminem) to niech to zgłasza moderatorowi który oceni czy faktycznie tak jest (lub nie jest) i podejmie działania (lub też nie)?
[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2064652#msg2064652 date=1397201402]
(...)bo powinnam to wiedzieć, albo bylo cos x stron temu i powinnam caly watek na ppamięć znać 😁

W prawym górnym rogu każdego wątku jest wyszukiwarka. Wystarczy skorzystać - nie trzeba ani czytac kilkudziesieciu czy set stron, ani znać wątku na pamięć...
[/quote]
O i właśnie o tym pisałam  😁
Jakby nasza wyszukiwarka byla super niezawodna i każde haslo dało sie wyszukać.
nie jest niezawodna, ale z drugiej strony mało kto korzysta niestety 🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 kwietnia 2014 10:06
Mnie wyszukiwarka nie lubi 🙁 Czego bym nie szukała to nic nie wyskakuje, albo mało informacji czy inne pytania, gdzieś zawieszone bez odpowiedzi
desire   Druhu nieoceniony...
11 kwietnia 2014 10:13
Kastorkowa, eeee bo to slowo uznawane za wulgarne?

klik




Nie żebym się na siłę czepiała, ale ciekawi mnie w takim razie dlaczego reszta tego uznawanego za wulgarne słowa nie jest tu ocenzurowana ?  😜
desire, dwa pierwsze posty sa z grudnia 2008 - nie bylam wtedy modem i ciezko by bylo, abym teraz cale forum wertowala i cenzurowala cos, co bylo 5 lat temu.
desire   Druhu nieoceniony...
11 kwietnia 2014 10:23
ikarina, no ale był chyba jakiś wątek o tym słowie? dobrze pamiętam, czy znowu coś pocićkałam?  i tam się wszyscy zgodzili, że będzie można używać?
kiedy? Bo ja nic o tym nie wiem.
Faktycznie, dawno temu była na ten temat dyskusja. słowo D*** było nawet automatycznie zamieniane na inne, jakieś śmieszne kurioza z tego wychodziły...? Wreszcie faktycznie, wiekszość się zgodziła, że to nie jest jakiś okropny wulgaryzm i została zdjeta cenzura. słowo zostało dopuszczone 🙂
Ja nie wiem, ja cale moje revoltowe zycie uzywalam d z gwiazdka i tylko w formie zartobliwej, bo mnie zawsze gryzlo, a rowniez mialam szacunek do innych forumowiczow.
[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2064652#msg2064652 date=1397201402]
(...)bo powinnam to wiedzieć, albo bylo cos x stron temu i powinnam caly watek na ppamięć znać 😁

W prawym górnym rogu każdego wątku jest wyszukiwarka. Wystarczy skorzystać - nie trzeba ani czytac kilkudziesieciu czy set stron, ani znać wątku na pamięć... [/quote]
I wtedy szuka w obrębie danego wątku?  😲 Fajnie się dowiedzieć po pięciu latach...  😁

Szczerze mowiac, zauwazylam to zjawisko juz pare razy i tez mnie wkurzylo - wchodzi ktos nowy i zadaje pytanie w watku X. Pierwszy post pod pytaniem "nieeee, to nie ten watek, idz do dzialu B, watku Y". No, to ta nowa osoba idzie poslusznie i potulnie do dzialu B, watku Y, zadaje to samo pytanie... zgadnijcie, jaki jest pierwszy post pod pytaniem? "Nieeeee, idz do watku Z, albo W"  wysmiewa
No i badz tu czlowieku madry. Juz ktorys raz z rzedu zauwazylam, ze takie cos sie zdarzylo


skoro ci się to nie podoba a ty jesteś moderatorem to może czas najwyższy coś zrobić?


Podam za przykład sytuację z dziś, z zapytaniem czy takie sytuacje macie na myśli:
W wątku żółtodziobów ktoś zadał pytanie o wyczerpujące opisy dotyczące trzymania wodzy na kontakcie. Ponieważ długa, wnikliwa i wyczerpująca rozmowa na ten temat toczyła się do wczoraj w wątku "interpretacja filmów..." skierowałam dziewczynę do tego wątku.
Czy to źle?
Czy dobrze?
Czy powinnam jej zacytować lub streścić to co tam było?
Czy się nie odzywać, skoro nie chce mi się na nowo pisać tego co wczoraj, lub cytować kogoś?
Julie, tutaj masz jak najbardziej racje - temat trudny, rozbudowany, dalas dziewczynie porade, ktora jest calkiem przydatna. Mnie chodzilo bardziej o przekierowywanie ludzi z roznego rodzaju bzdetami, wystarczy jedna odpowiedz, aby zakonczyc temat, ale nie - osoba pytajaca musi latac po calym forum 🤣

Elu, widzisz, jest to kolejna sprawa, w ktorej "latwo przekroczyc linie" - bo jak mam rozroznic, kiedy ktos, jak Julie z dobrego serca radzi, a kto sie bawi w moda? Poza tym - wiadomo, nadgorliwosc gorsza od faszyzmu 😉
[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2064652#msg2064652 date=1397201402]
[quote author=Milla link=topic=785.msg2064643#msg2064643 date=1397201029]
(...)bo powinnam to wiedzieć, albo bylo cos x stron temu i powinnam caly watek na ppamięć znać 😁

W prawym górnym rogu każdego wątku jest wyszukiwarka. Wystarczy skorzystać - nie trzeba ani czytac kilkudziesieciu czy set stron, ani znać wątku na pamięć... [/quote]
I wtedy szuka w obrębie danego wątku?  😲 Fajnie się dowiedzieć po pięciu latach...  😁
[/quote]
Dokładnie tak... Też się całkiem niedawno o tym dowiedziałam - jak nie mogłam znaleźć wątku, co do którego byłam pewna, że istnieje... No, nie mogłam - bo szukałam go, używając wyszukiwarki podczas czytania innego wątku, a nie ze strony głównej. 😎
famka   hrabia Monte Kopytko
11 kwietnia 2014 12:46
ikarina, ja myślę że Ty jesteś tu już na tyle długo, często, i znasz revoltowiczów, że potrafisz rozpoznać kto z dobrego serca a kto z jadem 😉
famka, oj, czasami mam powazne dylematy, mimo wszystko 😉 Nic nigdy nie jest czarne, albo biale 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2014 12:53
[quote author=Julie link=topic=785.msg2064850#msg2064850 date=1397210101]
[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2064652#msg2064652 date=1397201402]
[quote author=Milla link=topic=785.msg2064643#msg2064643 date=1397201029]
(...)bo powinnam to wiedzieć, albo bylo cos x stron temu i powinnam caly watek na ppamięć znać 😁

W prawym górnym rogu każdego wątku jest wyszukiwarka. Wystarczy skorzystać - nie trzeba ani czytac kilkudziesieciu czy set stron, ani znać wątku na pamięć... [/quote]
I wtedy szuka w obrębie danego wątku?  😲 Fajnie się dowiedzieć po pięciu latach...  😁
[/quote]
Dokładnie tak... Też się całkiem niedawno o tym dowiedziałam - jak nie mogłam znaleźć wątku, co do którego byłam pewna, że istnieje... No, nie mogłam - bo szukałam go, używając wyszukiwarki podczas czytania innego wątku, a nie ze strony głównej. 😎
[/quote]
To tak działa?!  😵 Dlatego ja nigdy nic nie potrafię znaleźć  😵
Też miałem ten problem 🙂

Czy nie można zmienić napisu "szukaj" na np. "szukaj w wątku"?
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
11 kwietnia 2014 13:52
To już pewnie zależy od skryptu forum - odnośnie zmiany napisu. Ogólnie na wielu forach po wejściu w konkretny wątek wyszukiwarka automatycznie się "zawęża" tylko do niego 🙂

To czy się coś znajdzie czy nie - przynajmniej u mnie - zależy od tego czego szukam 😁
I to jest irytujące (wkurzające, jak coś potrzeba pilniej), bo np. wpisując konkretny model siodła w wątkach o siodłach wyjdzie, ale już miałam kilka sytuacji gdzie też "zapytanie" precyzowałam, a i tak nic.. I wertując wątek i tak doszłam do tego o co pytałam 😁 Warto próbować innych, podobnych zapytań - czasami się udaje.
Przydałoby się szukanie z tzw. maską, czyli ze znaczkiem '*', zastępującym ciąg wyrazów, np. siod* i szuka 'siodła', 'siodło', 'siodłać' etc.
Tak się tylko wtrącę.
zen, ale taka opcja w wyszukiwarce istnieje - z tym, że bez gwiazdek. Wpisz sobie na próbę "siod", szuka wszystkich słów, które to "siod" zawierają. 😉
Jak dla mnie to wyszukiwarka na re-volcie działa bardzo dobrze 🙂
Oprócz takich ciągów jak D1 🤣 Wszystkiego najlepszego w poszukiwaniu wieści o tym siodle 🤣
halo, wystarczy skorzystać z google -> [url=[[a]]https://www.google.pl/search?q=siod%C5%82a[[a]]+d1+site%3Are-volta.pl&oq=siod%C5%82a+d1+site%3Are-volta.pl&aqs=chrome..69i57.16782j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8]klik[/url]
Wkurzają mnie użytkownicy, którzy stawiają spację przed przecinkami (i nie tylko, ale głównie). I którzy jednocześnie innych znaków interpunkcyjnych używają sporadycznie/w niewłaściwych miejscach/jedno i drugie. Nosz... czytać się tego nie da. 👿
sumire a jak przedstawię zaświadczenie ze jestem dys... to przestanie cię to wkurzać ? 😁
Nie bałdzo. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się