Howrse gra :)

właśnie stuknęło mi 5 lat na howrse.com  🤔wirek:  🏇
Sprzedam:

Chmurka, Piorun Zeusa,  Różdżka Płodności  Czarna Orchidea, Woda Młodości, Puszka Pandory - kupon za 2 sztuki
Klepsydra Kronosa - 2 kupony i 40 000 za 2 szt
Zestaw Nyks - 4 kupony za sztukę
Zestaw Hery - 4 kupony za 2 sztuki
Łzy Afrodyty, S - 1 kupon i 20 000 za 2 sztuki

Ceny do negocjacji 🙂
widzę, że pl nie działa, chyba mam odpowiedź czemu:


Hello xofkate,

In a few days, new types of equipment will be added to the game: saddle blankets, polo wraps and ear bonnets!

In order to add these new types of equipment, all the existing types of Horseshoes as well as the Atalante and Centaur Packs will be removed from the game. Additionally, all the equipment parts contained in the Poseidon's Pack will no longer be available outside this pack.
This means that:

- all your horses that have store-bought horseshoes will receive a saddle cloth instead
- all your horses that have at least one equipment item from the Black Market will receive a full Poseidon's Pack
- horseshoes in your inventory will be bought back from you at the price of 50 Equus each
- Atalante and Centaur Packs will become Poseidon's Packs
- Poseidon items in your inventory will be merged into Poseidon's Packs

These changes could take a few hours to complete. We apologize for the inconvenience this could cause during the transition period.

Have fun,
The Howrse Team


W ciągu kilku dni zostaną dodane do gry nowe elementy sprzętu: czapraki, owijki i nauszniki!

W celu dodania tych nowych elementów, wszystkie istniejące rodzaje podków oraz Zestawy Atlanty i Centaura zostaną usunięte z gry. Dodatkowo, wszystkie elementy Zestawu Posejdona nie będą już dostępne poza zestawem.
To oznacza:

- wszystkie twoje konie, które noszą podkowy zakupione w sklepie, dostaną czaprak,
- wszystkie konie, które mają przynajmniej jeden element z czarnego rynku [chyba chodzi o elementy Posejdona tylko], otrzymają pełny Zestaw Posejdona,
- podkowy z twoich zapasów zostaną odkupione za 50eq/sztuka,
- Zestawy Atlanty i Centaura staną się Zestawami Posejdona,
- elementy Zestawu Posejdona z twoich zapasów zostaną połączone w pełne zestawy.

Te zmiany mogą potrwać kilka godzin. Przepraszamy za niedogodności, które mogą wystąpić w tym czasie.
calore, gratuluję wytrwałości. Ja na pl. od początku jak tylko weszła gra na serwer, czyli od ok. trzech i pół roku.
Jestem ciekawa tych zmian, podawałam koniskom podkowy ze sklepu  🙂
Pilnie kupię UH :kwiatek:
pierdykło wam też współdzielenie? ani na com ani na pl nie mogę się zalogować na inne konta :/
calore,  pierdykło  🤔
i to wszystko w imię czapraczków i owijek 😵 😁

Cierp1enie, jakby się nie naprawiło do wieczora to leć robić Marsa i dzikusy, tych już nie zdążyłam 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 kwietnia 2014 19:31
Mam w zapasach Zestawy Centaura i Atlanty. Jeśli ich nie wykorzystam, zostaną zamienione w Zestawy Posejdona. A jeśli je wykorzystam, to tak również będzie?
Pytam, bo nie wiem, co robić: nakładać zestawy na konie, czy też nie...
wymienię RO na HoP 🙂
calore ja chcę! wystawię po 17 🙂
spoko, akurat wrócę 😉 na pl już wystawiłam 🙂

chyba sobie jaja robią! zrobiłam konie Cierp1enie, a teraz one są niezrobione! to przez te wszystkie aktualizacje i inne badziewia?  🤔  👿 forum howrse nic nie pomogło, każą nie pisać już na temat błędów, bo zajmują się problemem. czas się cofnął na howrse, tak napisali!  😤

aha, boskich nie mogę zgłosić ponownie do zawodów, bo już niby były zgłoszone, ale tego nie widać. naprawdę, czy oni muszą co chwilę wprowadzać zmiany rozwalające grę? czy zmiana podków na czapraki jest taka super funkcjonalna, zmieni coś w grze, poprawi jej jakość?  😵 sorry, wkurzyłam się, tych koni jest ponad 70 do zrobienia, a teraz połowa jest nieruszona i nie wiem, czy to się samo odkręci czy jak :/

dobry jest ten temat
[[a]]http://www.howrse.pl/member/forum/topic/1503990479-skutki-kolejnych-b%C5%82%C4%99d%C3%B3w?page=0[[a]]

Mi np. zmartwychwstał koń, którego 10 minut temu uśmierciłam za kuponXD Miło go znowu widzieć;p

w trakcie BLUP mnie wywaliło a potem dorosły koń zmienił się w źrebaka.

a ja kupiłam konia,zdechł,to go ożywiłąm
a teraz ? wrócił do żywych i do właściciela xd
   😁
Ja mam na wersji pl niektóre napisy po francusku 🤔wirek:

ed. na com tez
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 kwietnia 2014 07:49
zdobyłam onyxa i już go nie mam  😵
kocham howrse i ich aktualizacje  😍
nie wiem czy na nowo otwierać zestawy paradne.. czy poczekać...  😎
jekaterina00, masz ro ode mnie? niby nie mam go w zapasach, ale kto wie, czy go gdzieś nie wsysło 😉
calore - dopiero przeczytałam co napisałaś do mnie  😁
A niech to! straciłam wszystkie konie które kupiłam wczoraj do trofeów, i dziadka za całkiem fajna kasę, nosz kurcze 👿
Rany, gdybym straciła onyksa, za którego wydałabym tyle kuponów, czy diamentów na zestawy, to chyba by mnie coś trafiło.
Miyako ty może napisz na kontakt.
Ja też się dzisiaj zdziwiłam jak Onyksa nie znalazłam  😂
Sitterka robiła u mnie 300 koni na darmo, ja robiłam na darmo u innych, muszę od nowa postarzać dzikusa żeby kupić zestawy paradne, a konie z GP mi nie dadzą equus 🤬
Ciekawe czy kiedyś przypadkiem nie pousuwają kont (chociaż z tego co kojarzę, kiedyś już była taka sytuacja  :zemdlal🙂
Bo jest jakiś błąd na serwerze  🙄
Modzi radzą nie kupować nic za kupony, nie wydawać cr i nie blupować.. Bo nie wiadomo co zrobią, czy oddadzą to co zabrali czy znów cofną czas 🤔wirek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 kwietnia 2014 10:03
otworzyłam wczoraj dwa zestawy, niewiele mi brakowało (189 punktów).

Przedmioty, które wczoraj sprzedałam wrócił mi do zapasów, więc nie jest źle. zawsze mogę jeszcze raz je sprzedać i kupić zestawy. albo poczekać, jak same się uzbierają.

Chyba, że przywrócą do stanu początkowego (w co trochę wątpię). Poczekam do poniedziałku.
Błąd błędem, ale chyba powinni mieć jakąś kopię zapasową danych, żeby w razie takich sytuacji nie było myślenia co zrobić, tylko po prostu podmienić to co jest źle i wstawić prawidłowe? 🤔
to mam robić konie, czy nie? 😵 wieczorem nie będę miała czasu na to :/ na com na szczęście nie ma takich atrakcji, ciekawe.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
12 kwietnia 2014 10:27
lepiej nic nie robić, po co marnować czas :/ bo mogą coś zawsze na nowo schrzanić...
podobnie było z planszówką na święta, parę razy restartowali serwer  😁

kopię powinni mieć..  😵
Najlepiej nic nie robić, poczekać aż się to wyprostuje.
Dziewczyny! Pilnie potrzebuje wymiany!  😡
Dunkaa, konkretnie ?  😉
Dziewczyna chce mi sprzedać klepsydry, kolejne.. I chodzi mi o to, żeby wystawiła na kogoś, a ten ktoś na mnie 🤣
jaaaa xd
PILNIE SZUKAM KOGOŚ, KTO CHCIAŁBY ZABIĆ MOICH 10 EMERYTÓW. PŁACĘ 2K 😉
Dunka, ja chętnie zabije 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się