Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

okser zrobił -15% na wszystko, ale 90% produktów wywiało ze strony internetowej sklepu

rzeczy dostępne od zawsze (nawet google je wyrzuca na str oksera) są usuniete, pochowane czy co bo nic w tym sklepie nie mam, a zazwyczaj asortyment na stonie troche inny jest 🤔

fajna promocja.... 🤔 😎
może usunęli ze strony to, czego faktycznie nie mają 😁
w bergo są jeszcze większe przeceny na villa horse. bryczesy te na które się rzucilismy po 120(?) są teraz po 99.
w ogłoszeniowych grupach na fb można je po 220 znaleźć :P
a może ktoś z Was widzial promocje w którymś sklepie na dział suplementy (lub na wszystko)?  😉 Próbuje ustrzelić jakiś magnez...
widział ktoś coś? szukam ogłowia hanowera lub meksykana,koniecznie dostępnego w rozmiarze pony na promocji 🙂
Magic Brush sa juz dostępne na Animalii nawet na pojedyncze sztuki! 🙂

Bu, ale "rozczłonkowują" tylko zestaw Purple, a mi się podoba limonkowa z Lollipop. 🙁 Nie chciałby ktoś z Warszawy wziąć ze mną na spółę tego zestawu (czy "ten zestaw"?... ech, późno jest :/)? Mnie tylko jedna potrzebna. 😉
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
13 kwietnia 2014 10:42
widział ktoś coś? szukam ogłowia hanowera lub meksykana,koniecznie dostępnego w rozmiarze pony na promocji 🙂


meksykan brązowy http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Wyprzedaze/Oglowie-Meksykanskie-HrM-Hansbo.html?pa=10
Widział ktoś gdzieś jakiś frak skokowy, jak najtaniej? Pilnie potrzebuję, nie mogę nic znaleźć 🙁
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 kwietnia 2014 12:35
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
13 kwietnia 2014 14:01
okser zrobił -15% na wszystko [...] 🤔 😎


ja widzę tylko -20% na wszystko ale tylko w sklepach stacjonarnych
Jest gdzieś teraz może darmowa wysyłka?
Widziała może któraś z was na promocji torbę na siodło?
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
13 kwietnia 2014 18:33
Ineczka, w decathlonie 😉
[quote author=izkadul link=topic=15196.msg2065820#msg2065820 date=1397308170]
okser zrobił -15% na wszystko [...] 🤔 😎


ja widzę tylko -20% na wszystko ale tylko w sklepach stacjonarnych
[/quote]

15% dla odbiorców newslettera na hasło,  tylko nie ma co kupic .😉
Widziałyście moze gdzies nachrapnik lakierowany w promocji? :kwiatek: Albo gdzies indziej dostanę sam nachrapnik niz w BR?
ponyy   zapraszam na FB: Końskie Okazje : Łap Rabat
14 kwietnia 2014 10:13
CIACH!

Proszę przeczytac punkt 2 Regulaminu. Rejestrowac się na niekomercyjnym forum tylko po to, aby reklamowac swoją stronę na facebooku jest mocnym nietaktem.



no okej okej... tylko że ta "swoja strona na Facebooku" bazuje na OKAZJACH  więc o to chyba chodzi w tym temacie, a może się mylę  ?  jest to typowy outlet (zresztą w ogłoszeniach też jest informacja) chodziło jedynie o poinformowanie użytkowników, którzy tutaj poszukują okazji, by zajrzeli TAM, gdzie okazje są zebrane w jedno miejsce... Drogi Adminie  🙄
[quote author=JARA link=topic=15196.msg2065563#msg2065563 date=1397284272]
Magic Brush sa juz dostępne na Animalii nawet na pojedyncze sztuki! 🙂

Bu, ale "rozczłonkowują" tylko zestaw Purple, a mi się podoba limonkowa z Lollipop. 🙁 Nie chciałby ktoś z Warszawy wziąć ze mną na spółę tego zestawu (czy "ten zestaw"?... ech, późno jest :/)? Mnie tylko jedna potrzebna. 😉
[/quote]

ja mam zestaw Neon. W użyciu jest już różowa. Mogę się jednej pozbyć - zieleń lub pomarańcz. Jeśłi chcesz daj znać na PW.
http://animalia.pl/produkt,28143,original-magic-brush-szczotki-do-pielegnacji-koni-neon-3-szt.html
Ma ktoś może kod rabatowy do Pasi-konika, gnl, lub equi-pointu i nie jest mu potrzebny?  :kwiatek: moge sie odwdzięczyc -15% do bergo
Dziewczyny gdzie jeszcze jest dostępna Villa Horse Esteem niebieska derka? Potrzebuje dwie 135 a w bergo już tego rozmiaru nie ma 🙁
zamowkantar zobacz w Grene.

Promocja -15% na kaski Ked.
No niestety doszły mnie słuchy że firma Villa Horse zlikwidowała swoje istnienie. Nie produkują już nic, sklepy wyprzedają to co zostało, myślę że możesz mieć ciężko dostać derkę. Ja jestem strasznie zawiedziona, bo derki mają naprawdę dobrej jakości.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
14 kwietnia 2014 20:36
zamowkantar GRENE juz wogóle nie ma końskich rzeczy, ja ma nowego esteema 135 ale oliwke, jak chcesz to na pw
zamowkantar na pewno nie ma ? u mnie sie wyświetla ;p http://sklep.bergo.pl/derka-stajenna-padokowa-villa-horse
Ma ktoś może kod rabatowy do bergo ?  👀
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
14 kwietnia 2014 21:52
ja mam -10% jakbyś chciała
spore promocje na niektóre kaski w gnl http://www.gnl.pl/promocje
Livia   ...z innego świata
15 kwietnia 2014 08:04
Ratina, skąd takie info o VH? Jeśli to prawda, to ja też strasznie żałuję - mam ich kask i trzy różne rodzaje derek, wszystkie rzeczy są bardzo fajne i cenowo wychodziły super...
To już jakiś czas temu VH zakończyło produkcję, a GRENE które było ich głównym dostawcą wycofało się ze sprzętu jeździeckiego.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 kwietnia 2014 08:23
ostatnia kolekcja VH była w 2012r. GRENE - właściciel marki- na razie się wycofało, ale chcą do tego wrócić, jak skompletują odpowiednią ekipę. Podobno mają problemy z personelem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się