Second hand, ciuchland, szmateks...

Moje mają suwak, trochę się go bałam jednak nie sprawia problemu 🙂
I tak daję im jeszcze 2-3 jazdy i pewnie pójdą do śmieci bo poza tym, że są wygodne okazały się strasznie tandetne.

Jomo chociebuska 🙂
W którym to jest mniej więcej miejscu? Na mapie widziałam że ta Chociebuska jest długa....
genialny
Ja mieszka w Wawie od grudnia ale nie wiem gdzie chodzić z listą było by fajniej :-)

Właśnie mam to samo!  🙄

Ja nic niestety nie jestem w stanie dodać do listy, ale z tego co dziewczyny polecały to wypiszę  😉

WARSZAWA:
-Surowickiego 2,4 (brama)
-koło kościoła przy KEN
-Puławska, przystanek za PKO
-przy Ordynackiej
-Tomitex, kiermasz odzieży, lokalizacja na stronie
-Galant
-Szmizjerka
-Ordynacka
-Biga-jeździeckie
-odzieznawage.com
-Śródmieście, Hala Gwardii
-Imielin, idąc od metra w lewo, za Polomarketem-jeździeckie (Jak wychodzisz z metra to w strone gandhi, czyli to skrzyzowanie z kinem, ale po drugiej stronie gandhi, a po tej samej stronie KENu (czy to w miare zrozumiale co napisalam? lol) mozna przejsc na skos przez osiedle i to jest ten sam budynek co marcpol czy inny polo market, tylko wejscie od strony cynamonowej, albo po prostu pojsc gandhi w strone cynamonowej i na skrzyzowaniu skrecic w lewo, isc lewa strona, minac warzywniaka i weta (bolilapka tam chyba jest?). Tak jest dalej ale chyba nie da sie nie trafic.
-al. Komisji Edukacji Narodowej 86 (przy wyjsciu z Metro Stokłosy do ul. Zamiany)
-ciuchland na Węglinie-jeździeckie
-Grójecka 70 (mniej więcej)
-lumpeks na Targowej, ten po Okrzei, jak się jedzie 120 z Wileńskiej
-metro Kabaty, idąc w stronę Imielina




Skończone, to te z wątku. Dopisywać !  🏇
escada, dziekuje 🙂
Jeszcze kojarzę dobry ciuchland w okolicy metra kabaty. Adresu nie podam ale idzie się od metra kabaty w stronę imielina, sklep będzie po lewej stronie ulicy, dość widoczny. Dobry, niestety drogi, dużo rzeczy nowych, wszystko ułożone kolorystycznie itp. Co do bytności końskich rzeczy to niestety nie wiem.
Moja mama ostatnio upolowała mi do zdjęć trzy ślubne 😀 Zobaczymy jak rozmiarowo ale zapowiadają się w sezonie fajne zdjęcia 😀
tylko pytanie czy szerokość spódnicy będzie ok, bo tren mają ale nie są chyba szyte z koła
escada, dzięki :kwiatek:
wasia   Goniąc marzenia!
19 marca 2014 08:20
Kupciuszek na Wiatracznej już od prawie roku zamknięty więc można wykreślić  😉
Ja dziś zaliczyłam Szmizjerkę na Żelaznej i jestem zachwycona. Co prawda drogo, ale to Warszawa, a do tego dostawa. Ale można wygrzebać perełki, czyściutko i fajne ciuszki. Oczywiście się obkupiłam  😀 Do tego praktycznie pod domem, jutro może po polówki polecę  🏇
Fajne łowy dziś 🙂 4 pary bryczesów (musztardowe ES z lejem kolanowym-wzięłam,bo śliczne i nieziemsko wygodne, białe Pikeur z pełnym, zielone z pełnym lejem marki nieznanej, zielone ES z pełnym) 🙂 Za wszystkie wyszło 40zł.
Do tego bluzka za 4zł i koszulka Rolling Stones 😍 Męska, ale i tak ją uwielbiam.
Dworcika  😜 ja znalazłam bryczesy tylko dwa razy. jedne były dużo za małe i były obleśne Euroriding, a drugie to prawie nowe czarne Pikeur z pełnymi lejami, ale za małe 🙁 a Ty takie skarby <3 marzą mi się musztardowe bryczesy
Dworcika, gdzie takie łupy?  😜
W Grudziądzu 😁
Łeee.. a już myślałam, że w Toruniu  😁
W Toruniu to ja bryczesów wieki nie widziałam. Może poza jakimiś szmaciakami w stanie dość kiepskim i rozmiarze mini/maxi.
Gdzie jest ta Biga z jeździeckim?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
14 kwietnia 2014 11:24
Ostatnio wróciłam z osiedlowego szmateksu po wydaniu 15 zł z:




Tylko koszulka jakoś tak blado kolorystycznie wyszła 😉

A używane bryczesy to ja kupuję u pana Marka, który przyjeżdża do nas do stajni z wielkimi pudłami bryczesów. Można trafić bardzo fajne sztuki za nieduże pieniądze.
Cześć. 🙂 wybieram się do Krakowa, u mnie w mieście trafiłam na bryczesy 2razy ;( mogłybyście podać mi jakieś adresy gdzie w second handzie w Krk dostanę bryczesy i wgl jakies fajne rzeczy [okolice rynku i AGH ] 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 kwietnia 2014 18:51
U mnie ostatnio też dobrze. Jakiś czas temu już czarne ES-y a ostatnio piękne brązowe Cavallo blue label za jedyne 5 zł.
Kastorkowa, nieśmiertelne pytanie wątku - gdzie? 😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
14 kwietnia 2014 19:51
Na 29 listopada w Artusie można czasem coś wyłapać.
Kastorkowa, dzięki, ja mam trochę traumę związaną z tym miejscem, myślałam że masz na myśli jakiś miły zaciszny second - handzik :]
a dokładnie - na 29 Listopada w Artusie wiszą (wczoraj wisiały 😀 )dwie pary bryczesów, beżowych, z krótkim, materiałowym lejem. Dostawy są we wtorki czwartki i soboty z tego co pamiętam i Panie mówią, że często są 🙂 Mam rzut beretem to podskakuję raz na dwa tygodnie :P Zabrałam wczoraj moją przyjaciółkę, co jeździ konno, kupiła super żakiet, serio! piękny, taliowany, jak z zary za 10 zł (wszystko tam po 10 zł) i kurtkę na konie, ale taką serio jeździecką, mega!  😅
Mi na osiedlu otworzyli nowy ciuchland. Daję mu 3 miesiące 😉 z roku temu tuż obok był inny i też się zwinął. Łączą je ceny z kosmosu (w tym obecnym 80zł/kg bez względu na dzień) i to, że 50 m dalej jest prawdę dobry, znany i lubiany ciuchland.
Dziewczyny, a na 29 to tam w tym słynnym miejscu gdzie pełza się po górach ciuchów ?
Przyznam, że już legendy o tym słyszałam, byłam tam raz ale chyba nie dotarłam do tego miejsca, tam gdzie byłam wyglądało jak zwykły ciuch, większość rzeczy na wieszakach, część w koszach po środku. Jak trafić na te słynne hałdy ?  😁
No ja tam byłam lata temu i tak jak mówisz, ludzie biegali co gigantycznych stosach ciuchów i nurkowali w głąb w celu wyłowienia skrawka materiału.
Nie twierdzę, że ciucholand ma wyglądać jak butik i jak chce się tanio ubrać, to trzeba się troszkę poświęcić. No ale bez jaj  😀
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 kwietnia 2014 15:39
Alaska tam są 2 hale. Jedna gdzie większość rzeczy wycenionych sobie wisi właśnie na wieszaczkach i kosze na środku i druga 3 piętrowa, tam są hałdy, ale też rzeczy na wieszakach, nie ma tragedii.
[s]KRAKÓW - w Artus na 29go listopada w pierwszej hali wiszą wśród jeansów prawie nowe eurostary z lejem kolanowym za 25zł[/s]

hehe, no tak, dopiero teraz doczytałam, że już ktoś to napisał  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się